Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

siemka!! czy żeby założyć lampy xenonowe na miejsce zwykłych soczewkowych trzeba wymieniać wtyczki czy wszystko pasuje P&P???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy pasują p&p

jedynie nie będzie działała ręczna regulacja wysokości w wnętrza. bo w xenonach są silniczki krokowe.

sa dwa wyjścia.

dołożenie układu samopoziomu

lub podmiana silniczków i ich podłączenie. i regulacja będzie działać po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czym skleic pozniej lampe? wie ktos czym klei ten gosciu z filmiku ktory wrzucilem powyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czym skleic pozniej lampe? wie ktos czym klei ten gosciu z filmiku ktory wrzucilem powyzej?

lampy b7 są na tzw. miękkim kleju elastycznym. teroson ma coś takiego w swojej ofercie. i klosz do obudowy dociskany jest spinkami.

ale lampy b6 są na twardym kleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wykonać moda, Lampy całe czarne tylko odbłysnik od drogowych został,

Rozklejanie jak juz człowiek złapie wprawy to nawet to idzie :D

Opalarka + jakiś płaski śrubokręt trochę cierpliwości i efekt widać :D Warto !!

IMG_20130723_125135.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem rozkleić lampę i nie dałem rady. Prędzej ją połamie niż rozkleję. Tyle jest tego kleju nawalone że nie ma opcji jej rozebrać nie niszcząc jej :(
wyslij lampy Grzeskowi jak sie boisz ogarnie temat:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko należy pamiętać że to grzanie w piekarniku czy opalarką to nie jest po to żeby klej puścił (zrobił się plastyczny) bo on nie puści nie wiem co to jest!!??bardziej mi przypomina starą masę uszczelniająca!!To grzanie jest po to żeby oddzielać delikatnie obudowę lapy od klosza.

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Tak odginam na około tylko nie za dużo bo później trzeba z powrotem na swoje miejsce przygiąć, jak juz odstaje około 1 cm to dalej po kawałku grzeje i delikatnie oddzieram klosz od obudowy.

Kolego kristof91 strona 2 post 31, tak jak kolega kamelus_ opisał sprytnie tak robiłem:wink:

---------- Post dopisany 15-01-2014 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 21:11 ----------

No wstępnie to tak wygląda :decayed:

IMAG0849.jpg

screen capture freeware

Chociaż nie wiem czy nie założyć spowrotem chromowanych ringów na soczewkę i na drogowe??Bo mam jeszcze komplet lamp:wink:Zobaczę jak to będzie wyglądać z całym czarnym grlilem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi czy ten czarny plastik co jest za soczewka tez malowales czy tylko to chromowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż kolego jak wyszły lampy po sklejaniu łączenia klosza.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ja??

Jeżeli ja to teraz nie da rady bo u nas cały czas pada deszcz i jest mróz i całe auto oblodzone także maski nawet nie otworze ale jak puści to jak najbardziej:wink:

Trzeba dokładnie odgiąć rant lamy na swoje miejsce i nie za dużo nałożyć kleju:wink:

Tak to na aucie wygląda

IMAG0851.jpg

photo hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...