Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie mozna wydłubać jakoś przepływki stamtąd ??? :kwasny:

Oczywiście, że można ale w nowej rurze musi być zrobione odpowiednie mocowanie. łacznikiem i obejmami nie załatwi się sprawy.

A w dedykowanym zestawie, który kupuję jest wszystko przygotowane na cacy.

Opublikowano

malik wykres zajebiaszczo wyszedł :kox:

Ile ona dokładnie waży, 1300kg :?:

Opublikowano
  • Autor

malik wykres zajebiaszczo wyszedł :kox:

Ile ona dokładnie waży, 1300kg :?:

+ 86kg kierowcy :decayed:

Opublikowano

+ 86kg kierowcy :decayed:

:decayed: Lachon :naughty:

Opublikowano

czyli moje B8 musiało by mieć 360ps żeby mieć taki stosunek mocy do wagi :confused4:

rezanie, programy i inne mody są do.......................d*py......................lepiej kupić coś lekkiego niż się pałować na niewiadomo jakie moce ( na papierku ) a w realu zabite przez nadwagę

Ps. następne kupuję corsę OPC + soft :)

Opublikowano

Ps. następne kupuję corsę OPC + soft :)

To już lepiej s3 , TT, scirocco R ;):hi: jak się bawić to się bawić :naughty:

Opublikowano

Ps. następne kupuję corsę OPC + soft :)

To już lepiej s3 , TT, scirocco R ;):hi: jak się bawić to się bawić :naughty:

Albo nowego Golfa R32 :naughty:

Zobaczcie jak szybko zmienia biegi, DSG robi robotę :)

[/url]
Opublikowano

Albo nowego Golfa R32 :naughty:

nowy to już tylko R :wink4:

malik ładny wynik :good:

ale i tak liczą się tylko wrażenia z jazdy a nie cyfry i kreski :decayed:

Opublikowano

Nie rozumiem tylko czemu k**wa taki samochodzik nie moze być tylno napędowy , przecież zabaweczka była by za***ista , a tu ci za***ia przedni napęd dla inwalidów , moim zdaniem audi traci kupę klientów przez taka politykę .

Opublikowano

po to audi robi FWD, żeby BMW z RWD miało klientów :decayed: :decayed:

Opublikowano

popieram - takie TT RWD było by mega :naughty: BMW by miało duży problem, gdyby Audi zaczęło robić fury RWD :decayed:

ogólnie spoko wynik - z Nm nie dało się jeszcze powalczyć? Czy specjalnie tyle?

Opublikowano

Tak sobie oglądam tą furkę i mega mi się podoba ;) zmieniłbym tylko aluskę na ttrs w satynie + ledy :) i kosa jak nie znajdę scirocco w dobrej cenie to bd szukał takiej tylko białej :)

Opublikowano
  • Autor

Tak sobie oglądam tą furkę i mega mi się podoba ;) zmieniłbym tylko aluskę na ttrs w satynie + ledy :) i kosa jak nie znajdę scirocco w dobrej cenie to bd szukał takiej tylko białej :)

Nad felami pomysle jeszcze, na razie nadal mi sie podobaja ;) A jesli sie juz zdecyduje na zmiane to bedzie 19" i szerszy kapec.

Tez szukalem bialej ale te auta sa tak cholernie rzadkie, ze po prostu trzeba brac co sie znajdzie. To nie a4 czy Pasek w ktorych mozna przebierac.

Obecny kolor nadwozia jest bardzo wdzieczny dla moich zabiegow detailerskich. Jak mi sie znudzi to moge zawsze okleic.

Opublikowano

Malik skręć filmik 100-200km/h bo mnie czas bardzo ciekawi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Malik skręć filmik 100-200km/h bo mnie czas bardzo ciekawi :naughty:

Na pewno nakrece :good:

Opublikowano

No gdzie ten filmik ?

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje też fela RS6 II na tete :)http://imageshack.us/f/852/dsc5130.jpg/ :hi:

Opublikowano

to Audii TT-RS ziałe co Prezes_CCCO pokazujesz co jakiś czas staje pod moim biurem... zresztą fotka defacto z Warszawy koło Sheratona... Ta biała TT-RS urywa dupe...wygląda ładnie, brzmi ładnie... jak bym miał 270 tys to miałbym dylemat TT-RS czy S4 ;-)...

co do wspomnianego Scirroco R... to ostatnio jak wracałem ze spotu jechałem za takim w DSG... pięknie wygląda, biały, lekka ściema szybek + 19stki ori VW... ale to już 150 tys PLN :) lekką ręką.

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje też fela RS6 II na tete :)http://imageshack.us/f/852/dsc5130.jpg/ :hi:

Fajna lotka na tyle :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.