Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączenie halogenów


Adrian_73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie może ktoś sie juz bawił z tym. A mianowicie mam lampy z b5 po lifie i zderzak z halogenami wtyczka jest przerobiona na po lifcie. A pytanie brzmi jak teraz te halogeny podłączyć i co trzeba zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włącznik mam. w kostce został jeden wolny kabel wiec to chyba od halogenów wiec trzeba masę dać i bezpiecznik i przekaźnik. tyle sie na razie dowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba były bosche a jaki numer przekaźnika 397?? kabel został mi chyba biało zielony reszta wszystko do kostki poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba były bosche a jaki numer przekaźnika 397?? kabel został mi chyba biało zielony reszta wszystko do kostki poszło

Wszystko? To niepotrzebnie. Jeden powinien zostać wolny. Właśnie od halogenów. instalacja jest bardzo prosta. Przeciągasz kable do zderzaka i jeden dajesz od halogenów do masy. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba były bosche a jaki numer przekaźnika 397?? kabel został mi chyba biało zielony reszta wszystko do kostki poszło

Wszystko? To niepotrzebnie. Jeden powinien zostać wolny. Właśnie od halogenów. instalacja jest bardzo prosta. Przeciągasz kable do zderzaka i jeden dajesz od halogenów do masy. Koniec.

No masz racje. tylko okazało się że bezpiecznik jest spalony wymieniłem i wszystko działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu.

Mam ori wiązkę od halogenów itp. Po jednej wtyczce na każdą stronę. Wtyczki są kwadratowe - przedlift. 3 piny

IMG00033_20140307_1821.jpg

A wejście w halogenach (od s4) są takie jakby okrągłe (najprawdopodobniej polift). Z jednej strony okrągłe, z drugiej prostokąt - 2 piny 112800753_2_644x461_audi-s4-b5-lift-2001r-halogen-przedni-prawy-hella-orginal-dodaj-zdjecia.jpg

Gdzie mogę znaleźć jakąś redukcję z kwadratu na wejście od s4? Lub co zrobić żeby podłączyć? z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... już porozkminiałem. Potrzebuje jedynie męską wtyczkę do tego wejścia.jp3_3.jpg Szukam i szukam, ale nie mogę znaleźć. Ktoś ma pojęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej podepnę się pod temam z innym problemem może ktoś podpowie mam lampy bosch z halogenami i chce je przerobić tak aby działały jako dzienne po przekręceniu kluczyka na 2 pozycję i wciśnięciu guzika bo w tej chwili jeszcze światła postojowe muszą być włączone a zamiast postojowych chce podać sygnał po stacyjce żeby je uruchamiał jak to zrobić bo i w warsztacie i w tym dziale nie znalazłem mic ciekawego z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...