Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jednak troche ludzi jest ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z0nx0.jpg

Opublikowano
34dih47.jpg
Opublikowano

Co by radar Was omijał,

Co by waha tańsza była.

Aby jeździć można było,

Tak jak Audi zasłużyło.

Żeby klekot, nowy, stary,

Zawsze jeździł jak Ferrari,

Albo lepiej, był jak Hamer,

Nie do zdarcia na opale.

Benzyniaki, były za to,

Jak lotnictwa siły z NATO.

Ale nie, jak nasze efy bojowe,

Tylko szybkie, zwinne, naddźwiękowe.

Tego na rok 2010 życzę,

Wam wszystkim forumowicze.

Opublikowano
  • Autor

Witam w nowym :)

Jak tam postanowienia noworoczne ?? :)

Opublikowano

no to będzie jakieś spotkanko w łodzi czy czekamy na ciepełko? może ma ktoś jakieś chody żeby coś zorganizować

Opublikowano

witam w nowym roku,

można by zorganizować coś na weekend :good:

Opublikowano
  • Autor

ja odrazu mowie ze odpadam ;) jade na deseczke na tydzien :)[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 09:16_________________________________________________Istnieje cos takiego jak lodzki znaczek klubu audi a4 ?? :)

Opublikowano

tez jestem czasami w Lodzi :gwizdanie: mozna by sie kiedy styknac jakas grupka :naughty:

Opublikowano

jest pare osób ale ostatnio coś nam nie wychodzą te spoty :kwasny:

Opublikowano

oj niewychodza a pozatym ta pogoda no i lód na szybach odechciewa sie wychodzenia z domu

Opublikowano

prosze was... 2 dni nie bylo mnie w lodzi i dzis doszedlem do auta bo jutro do tyry trzeba jechac....1,5h mnie wypychali w koncu pociagneli mnie innym autem bo niunia sie zawiesila calkowicie na sniegu. i pomijam to ze w lodzi nie widzialem zadnej piaskarki.

Opublikowano

Eeee, nie jest tak źle ja widziałem papaja z pługiem na przedzie :kox:, w sobote pobawiłem się troche pod Makro w Rzgowie, fajny mają tam placyk :naughty: a pasażer prawie mi zapaskudził siedzenia.

Opublikowano

Witam serdecznie i zapraszam do zakupu Kalendarzy klubowych 2010r .Wszystkie informacje znajdziecie w tym wątku ====> http://www.a4-klub.pl/smf/kalendarze_scienne_2010_najladniejsze_zdjecia_a4_zapisy-t111315.0.html .Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Kropka w interpunkcji to najczęściej używany znak przestankowy oddzielający, stawiany na KOŃCU wypowiedzenia.

więcej info: http://bip.uml.lodz.pl/_plik.php?id=22434&PHPSESSID=a1956f1e32d8648e9b0c6a12ecc8fac6

17 Stycznia 2010 przyjdź na referendum daj typowi odlecieć

Opublikowano

oj niewychodza a pozatym ta pogoda no i lód na szybach odechciewa sie wychodzenia z domu

no tylko nie mowcie ze wogole z domu sie boicie wychodzic bo zima jest :mysli: co jest z Wami koledzy :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 11:35_________________________________________________jak robicie te spoty to w ktorym miejscu ?

Opublikowano

Można by coś zorganizować, ja podjeżdżamjutro pod Tulipana przy Piłsudskiego ok 18 :hi:

Opublikowano
  • Autor

To co Panowie ?? jutro Tulipan 18 ??? Nie wiem czy Wy sie znacie miedzy soba ja przynajmniej nikogo nie znam ale ;) do 20ej mam czas wiec moge podjechac :)

moznaby wogole pomyslec nad jakims takim odrebnym logiem klubu audi a4 na lodz :):D lodzianie nie gesi swoje logo audi a4 klubu miec powinni ;)

Opublikowano

ja jutro w komisji siedze wyborczej. poza tym jakas k**wa mi drzwi zarysowala..... jak zlapie skur!@#!%^@^ na osce to za@!@@^*&@!#@$!

Opublikowano
  • Autor

heh no to pieknie tez kiedys siedzialem w komisji nawet kilka razy ;) a na jakim osiedlu parkujesz ?? heh chociaz pewnie znajdziesz kto Ci to zrobil ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.