Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze dziala na korzenie :decayed: i male krzaczki i ich bujna korone drzew :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Yo!

Zgadnijcie co mi pukało? Poduchy, walnęła skrzynia, a może coś już w nowym zawieszeniu?

Niezła beka pozdro :papa:

Ps. O coś o Strykowie piszecie. Mam tam działkę rzut beretem od Strykowa. Świat jest mały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: robimy w takim razie spota w strykowie dzisiaj :decayed::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak tylko sobie zartujemy nic nie boj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no wiem wiem :) mam kumpla w strykowie w razie co to moge go odwiedzic ;)[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:35_________________________________________________to jak ile dzis bedzie wozow na wizytacje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakies deklaracje zrobmy kto bedzie ile aut bo delegacja z katowic nie przyjedzie jak beda dwa wozy ;)[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 13:04_________________________________________________no to teraz jest niezla padaka na dworze :/[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 15:39_________________________________________________i znowu gadam sam do siebie wiec chyba dzisiaj nici ze spota :/ wizytacja szczesliwa nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie rozmawialem z Pania Barbara :) z delegacji powiedzieli ze jada juz do domu bo jeszcze godzina zostala do 18ej a deszcz ciagle pada pozatym nikt poza nami sie nie deklaruje takze co pojedziemy postac i pomoknac ;) mysle ze chyba trzeba odpuscic :/ a moglo byc tak pieknie i juz nas wysmieja w kato ;) wsydzic sie musimy Panowie i Panie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja tez umylem pieknie ladnie no ale wiecie przyjechali troche wczesniej posiedzieli pojedli czekali tak naprawde na jakies info kto bedzie ile osob itd hmm tdi ;) no ale nikt sie nei deklarowal do tej 17ej to pojechali bo w sumie raz ze maja kawalek do domu a dwa ze czekac godzine po to zeby przyjechala 1 czy 2 osoby to tez hmm durnie mozna sie zirytowac :/ a teraz sie okaze ze na 30 min przed spotem bedzie 20 osob heh [br]Dopisany: 30 Maj 2010, 17:24_________________________________________________nom takze dzis juz bez wizytacji :/ niestety za 2 miesiace beda tutaj wiec moze wtedy plamy nie damy ;) ale sie przygotujmy jak Pani Barbara podlaczy sie do netu zjedzie nas tu po calosci :) nie zostawi suchej nitki ;)[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 17:36_________________________________________________no to po zawodach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie gdzie w lodzi moge kupic tloczek do zacisku przedniego. Albo jakis szrot gdzie sa czesci do a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam wszystkich

na początku pragnę podziękować wszystkim co przybyli czyli okrągłe 0 , było mi bardzo miło

żebym k**wa wiedział, że tak będzie to bym k**wa pier**lił w czapke dzisiejszego spota

dzisiaj byłem bez dostępu do sieci, dlatego uzgadniałem wcześniej :angry:

jak coś się uzgadnia to się to kończy a nie w ostatniej chwili wszyscy ku***a rezygnują :ranting1:

poco się umawiać jak i tak nikt nie przyjeżdża, w tygodniu się pytają a i tak jeszcze żaden nie zajrzał :thumbdown:

z ludźmi rozsianymi po całej Polsce jestem w stanie umówić się na jeden telefon :chytry:

poco opowiadać, że przybędzie delegacja i pospolite ruszenie ma być a tu jak zwykle c**jnia z ogórasuwą bo niema z kim

specjalnie wyskoczyłem w trakcie rozlewania flaszki bo się zadeklarowałem, że będę i sobie tylko dzień zjebałem :wallbash:

jakbym miał ochote od tak się przejechać i tracić paliwo to bym się przejechał do Częstochowy

a ci z Katowic też poco się umawiali i wałkowali temat jak nie mieli zamiaru zajrzeć,

mało aut, deszcz - takie pierdolenie kota w bambosz

i bardzo dobrze, że obsmarują Łódzkie spoty na śląsku bo i tak się już śmieją

więcej już się nie umawiam

Koniec przekazu

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: dlatego sie nie umawiam i nie przyjezdzam :naughty: wiele osob gada i nagle...... nie mogli, dzien wczesniej pili, dziecko ma rozwolnienie, samochod ma kochanka... bla bla bla ;) a daewoo byli o 16 pod realem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...