Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie wiem :tongue4::polew: :polew: :polew:

co najmniej sobie tego nie wyobrażam :naughty:

jakiś zakładzik :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:

chyba po esperalu :polew:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sorki,że wtrącam,kto z Was ma 2.5 V6? :mysli:

P.S

Imprezka gruuuuba,może na next wpadnę,jak zaprosicie :gwizdanie:

Opublikowano

chyba nikt u nas nie ma

Opublikowano

A zrobienie logów,to duży problem,ew.jakieś drobne poprawki ustawień silnika?

Opublikowano

Sorki,że wtrącam,kto z Was ma 2.5 V6? :mysli:

P.S

Imprezka gruuuuba,może na next wpadnę,jak zaprosicie :gwizdanie:

podpatruj wątki na pewno jakaś impra znowu będzie - czuj się zaproszony :wink4: :wink4:

Opublikowano

A zrobienie logów,to duży problem,ew.jakieś drobne poprawki ustawień silnika?

wydaje mnie ze nie ale zapytaj Bartek1605 :decayed: nasz specu :gwizdanie:
Opublikowano

Sorki,że wtrącam,kto z Was ma 2.5 V6? :mysli:

P.S

Imprezka gruuuuba,może na next wpadnę,jak zaprosicie :gwizdanie:

podpatruj wątki na pewno jakaś impra znowu będzie - czuj się zaproszony :wink4: :wink4:

Podziękował

Tylko nie wiem,czy dam radę :gwizdanie: takie tempo nadajecie :shocked: zarcik

Ale postaram się być[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:48_________________________________________________

A zrobienie logów,to duży problem,ew.jakieś drobne poprawki ustawień silnika?

wydaje mnie ze nie ale zapytaj Bartek1605 :decayed: nasz specu :gwizdanie:

Znaczy umi?

I się zna się?

Opublikowano

Sorki,że wtrącam,kto z Was ma 2.5 V6? :mysli:

P.S

Imprezka gruuuuba,może na next wpadnę,jak zaprosicie :gwizdanie:

Wątek był, lista zapisów otwarta od początku stycznia, nikt nikogo zapraszać nie musiał :cool1:

Trzeba pilnować następnym razem :gwizdanie:

Opublikowano

Sorki,że wtrącam,kto z Was ma 2.5 V6? :mysli:

P.S

Imprezka gruuuuba,może na next wpadnę,jak zaprosicie :gwizdanie:

Wątek był, lista zapisów otwarta od początku stycznia, nikt nikogo zapraszać nie musiał :cool1:

Trzeba pilnować następnym razem :gwizdanie:

Wiem o tym :)

Czytam wątki,spoko,ale teraz dopiero poznaje forum i szukam potrzebnych info o swoim autku.

Na spota zdążę,spokojnie :good:

Opublikowano

a, co Kimi nastepne zapisy ? :gwizdanie:

Opublikowano

jak nastepne zapisy to ja zamawiam :kox:

no ja też się piszę ale jako drajwer :gwizdanie: przyjadę Golfem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z tym ze nowi przychodza z flaszka niestety :}

Opublikowano

tylko weź tego od Seby :gwizdanie:

Opublikowano

tylko weź tego od Seby :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano

A co Ci tam się dzieje w tym 2.5?? Pany ma ktoś sprawną etke? Bo moja coś świruje. Potrzebuje żeby mi ktoś sprawdził jaka skrzynia siedzi w tej budzie (tiptronic czy multitronic) podaje vin: WAUAC48H63K023804 :tongue4:

Opublikowano

nie mów że to jest cabrio :gwizdanie:

Opublikowano

jest :polew:

Opublikowano

bartek1605, na ircu, padlo pytanie jaki plyn do wspomagania zakupic? nie ukrywam ze jestem bezposrednio zaintersowany :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.