Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuirwa dajcie mi linka do tego irca :kox: bo jeszcze tam nie bylem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bartek1605, na ircu, padlo pytanie jaki plyn do wspomagania zakupic? nie ukrywam ze jestem bezposrednio zaintersowany :P

nie chce mi się iść do garażu bo chyba mam po tym butelke, ale w aso Ci powiedzą jaki ja u nich kupowałem ok 30zł za litr :tongue4:

Opublikowano

irc://irc.freenode.net/a4-klub.pl instaluj chatzille na firefoxie

Opublikowano

to jak ma ktoś tą ETKE??? :tongue4:

Opublikowano

ja zalewam zielonym o takich parametrach

Typical standard analyses

Colour GROEN

Density at 15 °C, kg/l 0,829

Viscosity -20 °C, mm²/s 230

Viscosity 40 °C, mm²/s 18,70

Viscosity 100 °C, mm²/s 6,00

Viscosity Index > 300

Flash Point COC, °C 154

Pour Point, °C -55

Product specification

VW TL 52146 (level)

Peugeot B712710 (level)

Volvo STD 1273,36 (level)

DIN 51524, T2

ISO 730, MAN M3289 (level)

Opublikowano

bartek1605, na ircu, padlo pytanie jaki plyn do wspomagania zakupic? nie ukrywam ze jestem bezposrednio zaintersowany :P

nie chce mi się iść do garażu bo chyba mam po tym butelke, ale w aso Ci powiedzą jaki ja u nich kupowałem ok 30zł za litr :tongue4:

w aso 30 zl? na alledrogo jest po 43 zl za litr i to ze sklepu skody

Opublikowano

powiedz lepiej ile tam jest biegów lub oznaczenie motorowni

Opublikowano

bartek a tak po ludzku, wiadomo ze panowie w sklepach tez niebardzo ogarniaja :confused4: jakas firma? , cena?, miejsce gdzie zakupic ?

Opublikowano

bartek1605, na ircu, padlo pytanie jaki plyn do wspomagania zakupic? nie ukrywam ze jestem bezposrednio zaintersowany :P

nie chce mi się iść do garażu bo chyba mam po tym butelke, ale w aso Ci powiedzą jaki ja u nich kupowałem ok 30zł za litr :tongue4:

w aso 30 zl? na alledrogo jest po 43 zl za litr i to ze sklepu skody

to może 40 nie więcej :naughty: teraz jest jakiś nowy i jest droższy, ale na korku/zbiorniczku masz napisane jaki masz płyn :wink4:

Opublikowano

VW TL 52146

(G 002 000/A7/A8/

G 004 000)

FORD M2C204-A

OPEL 1940 715/

OPEL 1940 766

PSA S71 2710

to są normy producentów aut które spełnia ten olej i takie powinny być na opakowaniu

nieskromnie napomne że mam ten olej jakby co[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:40_________________________________________________Seba wygląda na to że jest to bezstopniowa :gwizdanie:

Opublikowano

ale dla forumowiczow lekko drozszy :gwizdanie:

Opublikowano

skoro nieskormnie napominasz, to ja sie nieskromnie zapytam ile masz, i za ile po kolzensku moge odkupic :) ?

Opublikowano

jutro o 9:10 napisze bo nie pamiętam ceny :P

Opublikowano

okej, w sumie to nie wiecej jak 0,5l potrzebuje, ale podejrzewam ze sprzedaja w litrowych opakowaniach. tak czy siak sie pisze :naughty:

Opublikowano

VW TL 52146

(G 002 000/A7/A8/

G 004 000)

FORD M2C204-A

OPEL 1940 715/

OPEL 1940 766

PSA S71 2710

to są normy producentów aut które spełnia ten olej i takie powinny być na opakowaniu

nieskromnie napomne że mam ten olej jakby co[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:40_________________________________________________Seba wygląda na to że jest to bezstopniowa :gwizdanie:

tak czułem to lipa w multi się nie pcham. Zresztą to chyba sedan jest ładniejszy od cabrio, ten przód jakiś dziwny jest :tongue4:

Opublikowano

okej, w sumie to nie wiecej jak 0,5l potrzebuje, ale podejrzewam ze sprzedaja w litrowych opakowaniach. tak czy siak sie pisze :naughty:

jutro z rana daje znak, tylko 1l opakowanie[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:51_________________________________________________Seba w tych dyliżansach nawet nie było tipa z tego widze

Opublikowano

w takim razie milego wieczoru forumowiczom :) ja sie zmywam :hi:

Opublikowano

to ładnie oszukują :tongue4: a jak możesz to luknij jeszcze na to WAULC68E23A305583 to jest manual, ale popatrz co to tam ma :tongue4:

Opublikowano

Cabrio fajna sprawa;) Niekoniecznie na zimę (nie ma twardego dachu), ale ja bym jeszcze zaryzykował :>

Opublikowano

Cabrio fajna sprawa;) Niekoniecznie na zimę (nie ma twardego dachu), ale ja bym jeszcze zaryzykował :>

ja nie ryzykuje bo dużo niedobrego słyszałem o multi, tipa mam na placu, co prawda 06' ale starszego też miałem i fajnie chodził :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.