Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemanko z rana LDZ Bando Kochana :wink4: :wink4: :wink4::hi: :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A co Ci tam się dzieje w tym 2.5?? Pany ma ktoś sprawną etke? Bo moja coś świruje. Potrzebuje żeby mi ktoś sprawdził jaka skrzynia siedzi w tej budzie (tiptronic czy multitronic) podaje vin: WAUAC48H63K023804 :tongue4:

Kopci,jak dostanie mocniej i śmierdzi ropskiem z tłumika.

Jeszcze dawkę startową chciałbym zwiększyć,bo ma problem na ciepłym z rozruchem.

Ogólnie chciałem go sprawdzić,bo po zakupie paru speców grzebało w ustawieniach i coś popie..poprzestawiali. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Panton nom musimy porownac :D nagram dwie takie same plytki :) a ucieklem fakt szybko jak turbodymomen :P[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 06:38_________________________________________________zerknalem na ten link co podeslales to konfiguracje mam taka sama a nie mam bose raczej :mysli: :mysli: :mysli: nie wiem co z punktem 8 :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 06:40_________________________________________________tu jest wersja anglojezyczna http://www.bose.co.uk/GB/en/Images/Audi%20B6Avant_Audio%20P_03_05_EN_tcm6-6164.pdf

i wlasnie skumalem ze mam doslownie pare krokow do sklepu bose :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzień dobry, cześć i czołem :hi:

Ale miałem dzisiaj popieprzone sny jakieś, ehhh..... :disgust:

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 07:44_________________________________________________

I już w pracy :disgust:

Ci , co jeszcze nie wyjechali - jest BARDZO ŚLIZGO, UWAŻAJCIE

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 09:16_________________________________________________1296597468_by_zeddius_500.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Siema Adzia :papa:

No dobra, czas się "przymaskować" :D

Panton, masz flaszkę u mnie za tego irca, zbawco :D

Opublikowano

Ci , co jeszcze nie wyjechali - jest BARDZO ŚLIZGO, UWAŻAJCIE

osiedlowe uliczki - lodowisko

reszta dróg już w miarę ok, przed chwilą jechałem do centrum :)

Opublikowano

witam:) a ja jeszcze z domu nie wyszedlem nie ma jak urlop:)

Opublikowano

witam forumowiczów, dla mnie tez dopiero teraz jest rano :decayed: bartek1605 mial sie do mnie odezwac a narazie cisza :disgust: mam nadzieje ze wpadnie na forum przed południem :mysli:

Opublikowano

:hi:

Siema Adzia :papa:

No dobra, czas się "przymaskować" :D

Panton, masz flaszkę u mnie za tego irca, zbawco :D

:D:good:

Opublikowano

proszę jak flaszka potrafi rozweselić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

kurfa wkońcu mam troche czasu aby tu wpaść ta oliwa 25 zeta[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:18_________________________________________________kfiat jak co wal pw

Opublikowano

Powiać :hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 12:25_________________________________________________ale pucha :(

qrna wszyscy siedzą na ircu czy co ?

Opublikowano

chyba :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a moze pracuja ciezke hę ??

Opublikowano

no niestety pracować trzeba a ja dziś do 18... :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no to bieda :D :gwizdanie:

Opublikowano

raz w tygodniu tak mam niestety :przebiegly: za to można pospać dłużej bo idę na 10 :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.