Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze, że tylny błotnik oszczędził :embarrassed:

średnie pocieszenie ;( ;( :confused4: :confused4: :kwasny: :kwasny:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka

kuwa jak to mu sie pomylilo z anglia

???

nie wiem czy bym wytrzymal zeby mu nie #@$#@#@$

yhhhhh

Opublikowano

Błotnik to może uratujesz jak będziesz dobrze polerował bo to jego lakier został u Ciebie, ale drzwi to pewnie nie bardzo :confused4:

Opublikowano

z jego czerwonej padaki mi zostały ślady, kurfa drzwi są wgniecione :kwasny:

Opublikowano

wpadnij, to wypolerujemy, co się da

Opublikowano
  • Autor

wpadnij, to wypolerujemy, co się da

yhhh Bart co my bysmy bez Ciebie zrobili :D

Opublikowano

najpierw wydębie kapuste od tych sępów

Opublikowano

O kurczę, Bartek ;(

Ja jebę, co za pechowy miesiąc :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no troszke

Opublikowano

yhhh Bart co my bysmy bez Ciebie zrobili :D

nie spiewal bys o krzyzu ;P

a mi sie spalila zarowka w predkosciomierzu i widac dopiero od 60... i tyle musze jezdzic :P

Opublikowano

coś audi wszystkie mają jakieś problemy w lutym hehe :D

Nie kracz :disgust:

Na szczęście za 3 godziny z hakiem marzec, musi być lepiej :good: :good: :good:

Opublikowano

coś audi wszystkie mają jakieś problemy w lutym hehe :D

ja ze swoim nie mam problemu :D

Opublikowano

coś audi wszystkie mają jakieś problemy w lutym hehe :D

ja ze swoim nie mam problemu :D

Nie, to on ma z Tobą problem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ciągle go obijasz :D

Opublikowano

z wieczora :hi:

Bart dobrze ze chociaż masz sprawce :cool1:

ale furmanki i tak szkoda :confused4:

Opublikowano

szkoda jest tak obijać :confused4:

Opublikowano

Powita ludzi z Lodzi i okolic :hi::hi::hi:

Mam do Was pytanko zbiorowe...

Chialbym sie wybrac na jakis spot, tylko ile mniej wiecej osob wpada?

Koniecznie bede musial zakupic w najblizszym czasie felgi alu jakies ladne, bo na kolpakach to nie wypada i wstyd wręcz bylby :kox:

Slyszal ktos moze o jakims sklepie z felami uzywanymi lub o jakiejs wulkanizacji no cholera wie?

Powitać :hi: :hi: :hi:

Informacje o spotach masz w tym pięknym banerze na górze, ale rozumiem, że zapatrzyłeś się na nasze Maskotki i info o parkingu REALA na Jana Pawła, w każdą niedzielę o 18, mogło Ci umknąć :D Jesteś usprawiedliwiony :D

Frekwencja waha się od 5 do 14 aut, średnio jest to 8-10 furek. Każda nowa Audiczka i jej właściciel mile widziani :good: :good: :good: :good:

Detalami w rodzaju kołpaków się nie przejmuj, bo mamy zimę i w większości latamy teraz na stalówkach, często gęsto jak np. u mnie z delikatnym śladem wiewióry :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Także wpadaj w niedzielę na 18 i zaglądaj na forum jak najczęściej :cool1:

Jeśli masz chęć, do dyspozycji jest też kanał irc #a4-klub.pl na serwerze irc.freenode.net.

Opublikowano

http://allegro.pl/tuba-subwoofer-audi-a6-a4-i1458372098.html

Do właścicieli B6 - to mi wygląda na Bose, także jak ktoś ma ochotę, to niech pyta, czy jest wtyczka i łyka ten sprzęt, bo cena okazyjna;D

Opublikowano

Powitać :hi: :hi: :hi:

Informacje o spotach masz w tym pięknym banerze na górze, ale rozumiem, że zapatrzyłeś się na nasze Maskotki i info o parkingu REALA na Jana Pawła, w każdą niedzielę o 18, mogło Ci umknąć :D Jesteś usprawiedliwiony :D

Frekwencja waha się od 5 do 14 aut, średnio jest to 8-10 furek. Każda nowa Audiczka i jej właściciel mile widziani :good: :good: :good: :good:

Detalami w rodzaju kołpaków się nie przejmuj, bo mamy zimę i w większości latamy teraz na stalówkach, często gęsto jak np. u mnie z delikatnym śladem wiewióry :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Także wpadaj w niedzielę na 18 i zaglądaj na forum jak najczęściej :cool1:

Jeśli masz chęć, do dyspozycji jest też kanał irc #a4-klub.pl na serwerze irc.freenode.net.

racja raja zapatrzylem sie na auta jak i na te dziewczyny siedzace na napisach :blink::slina:

wpadne napewno jak tylko auto wysprzatam mysle ze w tym tyg mrozy juz odpuszcza i bedzie to mozliwe, bo teraz to jest tragedia

no i kurde musze znalesc kogos kto handluje kolami koniecznie, idzie wiosna czas zrzucic zimowe "obuwie''

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.