Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

yyyyy Dziewojki :D:decayed: :decayed: :pociesz::friends:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

wito 505, tu masz fotkę z ostatniej bibki w city pub pizzerii :naughty:

http://postimage.org/image/1toqxnsec/[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:39_________________________________________________

z samym prezesem HUGO normalnie :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:40_________________________________________________widzisz jaka siła przebicia w kobietach :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hmmm ciekawie ciekawie :D coś czuję że będę musiał sobie jakiegoś kierowce załatwić :P

Opublikowano

yyyyy Dziewojki :D:decayed: :decayed: :pociesz::friends:

no, masz szczęście... :wink4:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:42_________________________________________________

hmmm ciekawie ciekawie :D coś czuję że będę musiał sobie jakiegoś kierowce załatwić :P

koniecznie :good:

Opublikowano

trzeba będzie jakoś ten karnawał ładnie zakończyć, nie?;D

Opublikowano

Czy w klubie jest może jakaś tradycja że nowi mają wpaść pod stół czy coś takiego ??

Albo jakieś inne mniej przyjemne zwyczaje ??

Opublikowano
  • Autor

Czy w klubie jest może jakaś tradycja że nowi mają wpaść pod stół czy coś takiego ??

Albo jakieś inne mniej przyjemne zwyczaje ??

hmmmm wszystkiego dowiesz sie w swoim czasie :D:decayed: :decayed: :decayed::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

qrczaczek auto jeszcze dwa tygodnie pies ich tentegowal

Opublikowano

jakbym tak policzył to kto mi jeszcze gorzałki nie dał to bym przez tydzień chodził napruty

Opublikowano

Dj jakiego vaga kupiłeś?? podeślij jakiegoś linka czy coś bo też o tym myślałem :wink4:

Opublikowano

Tomek ja miałem swoje odebrać wczoraj a potem dzisiaj aktualnie jutro jest do odebrania:D a do zrobienia jest jedna kurde rzecz nie wiem dobrych mechaników to powinniśmy na rękach nosić bo mao takich jest

Opublikowano

Tomek ja miałem swoje odebrać wczoraj a potem dzisiaj aktualnie jutro jest do odebrania:D a do zrobienia jest jedna kurde rzecz nie wiem dobrych mechaników to powinniśmy na rękach nosić bo mao takich jest

no daj spokkoj tydzien czasu stalo i papiery zalatwiane byly i dopiero dzis na podnosnik zostalo wstawione

Opublikowano

juz po robocie,obiadku iw ogole gicior jest :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 17:19_________________________________________________powiedzcie mi czy np. do mojej B5 mogl bym wrzucic RNS :rolleyes:

Opublikowano

pewnie tak bo w rs'ach chyba były RNS :tongue4:

Opublikowano

ponawiam pytanie,

czy jest ktoś chętny na piątunio do CITY PIZZA&PUB ?????????????????????

Opublikowano

my jestesmy, Klysio prowadzi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.