Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xenon ma h6w a zwykłe chyba w5w :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaaa wchodze w moduł 17 instruments i tam jak pozniej wchodze w adaptacje to wpisuje kanal 19 i jak klikam read to wyskakuje okienko ze wymagana licencja

Opublikowano

to nie wina vag-coma. Pytałem wcześniej czy kopiujesz cracka co 5s?

Opublikowano

Pantonik pamiętaj też o moim angielskim :wink4: - :doh1: :doh1: :doh1: f*ck :wallbash: :wallbash: nie będzie mnie w niedzielę :wallbash: :wallbash:

Ty do mnie nie masz daleko więc wiesz..... :gwizdanie:

Opublikowano

nie kopiuje, nie wiem jak to ustawic

Opublikowano

i w tym cały problem :wink4: tzn był problem :decayed: ściągnij sobie programik sync back i tam ustaw sobie jako zadanie kopiowanie tych plików cracka do folderu vag-com co 5s i uruchom i będzie gitarra :) bo vag-com usuwa cracka co chwile i dlatego nie działa :wink4:

Opublikowano

zaras spróbuję, teraz patrzyłem xstartera ale jakis dziwny ten program, nie ogarniam

Opublikowano

xstarter jest trial więc wyrzuć to SyncBack jest ok :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:05_________________________________________________ku**wa ale u nas na tym forum to jest patologia, prawie 63000 użytkowników a 750 głosów w auto świecie :wallbash: :wallbash: nawet klub laguny jest przed nami :thumbdown:

Opublikowano

ale jak ustawić żeby powtarzał zadanie co 5 sekund? Ja tam widze że najmniej to co 1 minute jest

Opublikowano

xstarter jest trial więc wyrzuć to SyncBack jest ok :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:05_________________________________________________ku**wa ale u nas na tym forum to jest patologia, prawie 63000 użytkowników a 750 głosów w auto świecie :wallbash: :wallbash: nawet klub laguny jest przed nami :thumbdown:

Nom niestety tutaj zdecydowana większość rejestruje się i wchodzi ponieważ ma problem z autem i nie chce jechać do mechanika. I poza rozwiązaniem ich problemu całą resztę tego co się tutaj dzieje mają głęboko w ............. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Pantonik pamiętaj też o moim angielskim :wink4: - :doh1: :doh1: :doh1: f*ck :wallbash: :wallbash: nie będzie mnie w niedzielę :wallbash: :wallbash:

Ty do mnie nie masz daleko więc wiesz..... :gwizdanie:

mówisz - masz :wink4: jestem u Ciebie w czwartek do południa :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale jak ustawić żeby powtarzał zadanie co 5 sekund? Ja tam widze że najmniej to co 1 minute jest

nie pamiętam ale jest napewno

Opublikowano

Pantonik pamiętaj też o moim angielskim :wink4: - :doh1: :doh1: :doh1: f*ck :wallbash: :wallbash: nie będzie mnie w niedzielę :wallbash: :wallbash:

Ty do mnie nie masz daleko więc wiesz..... :gwizdanie:

mówisz - masz :wink4: jestem u Ciebie w czwartek do południa :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed:

spoko :wink4:

Opublikowano

ale jak ustawić żeby powtarzał zadanie co 5 sekund? Ja tam widze że najmniej to co 1 minute jest

opcje experta i tam można podłubać

Opublikowano

Pany ale po co jakies xstartery czy inne dziwne programy jak mozna prostym skryptem ?

@echo off

:start

IF NOT EXIST c:\vagcom\d1.bin copy c:\vagcom\reg\d1.bin c:\vagcom\

IF NOT EXIST c:\vagcom\d2.bin copy c:\vagcom\reg\d2.bin c:\vagcom\

IF NOT EXIST c:\vagcom\d3.bin copy c:\vagcom\reg\d3.bin c:\vagcom\

goto start

wrzucic to do pliku tekstowego i zapisac jako *.bat ;) wazne jest tylko zeby ustawic sciezki odpowiednio. pozniej tylko odpalic PRZED uruchomieniem vagcoma i bedzie dzialac

Opublikowano

co tam naskrobałeś, przetłumacz to na nasze :kox:

Opublikowano

vagcom 409 znajdujacy sie w katalogu C:\vagcom. za weryfikacje legalnosci odpowiadaja 3 pliki - d1 d2 i d3.bin. powszechnie wiadomo ze pliki te sa usuwane. wiec skrypt ktory napisalem wyzej sprawdza czy wymienione pliki znajduja sie we wskazanym katalogu jezeli nie to kopiuje je tam z katalogu c:\vagcom\reg. skrypcik dziala w petli wiec za kazdym razem jak pliki zostana usuniete on je skopiuje

Opublikowano

O jA, na tym forum to sami jacyś informatycy czy co? Ja Was podziwiam, że tak ogarniacie te komputery naprawdę:) Dla mnie to czarna magia

Opublikowano

to nie jestem sam :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.