Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Kolega jnx czemu na spoty nie zagląda? :cool1:

Opublikowano

Ale zwykłe zabrudzenia czy jakieś plamy typu oleje, atrament itd? Za zwykłe czyszczenie dla Was chłopaki 80 zł

Frugo mam powycieraną kierę - da się coś z tym zrobić :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________Siemka Kimi :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

Opublikowano

Siemanko z wieczora :hi:

Jak tam co tam? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A Kolega jnx czemu na spoty nie zagląda? :cool1:

bo się nic nie sypało :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

koniecznie :good: :good: tylko w ciągu dnia zdryndamy się o której mogę być :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siema Mario, siema, jak tam z tym czwartkiem, podjedziesz do mnie? :mysli:

koniecznie :good: :good: tylko w ciągu dnia zdryndamy się o której mogę być :wink4: :wink4: :wink4:

Spoko :good: :good: :good: :good: :good:

Ale generalnie gdzieś najwcześniej koło 18, bo tak z arbaita wracam :disgust:

Opublikowano

spoczko foczko mogę być około 19.00 :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

frugo u mnie jest ładna skóra i czysta tylko bardziej chodzi o konserwację czymś dobrym :wink4: to ile się zejdzie z tym? Bo mogę któregoś dnia podskoczyć nią do szkoły i mi zrobisz :naughty:

Opublikowano

Dobra stare oceany ja uciekam sobie Kac Vegas obejrzeć i wypic piffko:) Dobranoc[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________Seba godzinka góra dwie i będzie zrobione jeżeli jest tak jak mówisz:)

Opublikowano

dzięki za odpowiedź frugodh :confused4: :confused4: :confused4: ;( ;( ;( :( :( :(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________ale miłego oglądania i smacznego :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:04_________________________________________________ku....wa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: znawu jebie mi się net :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Zapomniał chłopak :polew:

Opublikowano

Siiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaa Seba chłopaku :> :> :> :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeema :D:kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

Opublikowano

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

spoko :wink4: ale nie będzie mnie w ten weekend - BT + :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: więc przy następnej okazji :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mariusz sorrry przeoczyłem:) Pewnie że się da. Zobaczę na spocie w jakim jest stanie i Ci powiem czy samo dobarwienie wystarczy czy trzeba jakieś ubytki wypełniać w każdym razie tapicerki w takim stanie jak naprawiałem to nawet byście nie pomyśleli że się da coś z tego jeszcze zrobić więc glowa do góry:)

Ale masz na myśli spot za tydzień? :tongue4:

[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 22:12_________________________________________________No właśnie Mario mnie uprzedził :decayed:

Opublikowano

z Vagiem :)

jnx sprawdź czy ktoś nie zabezpieczył autka przed kradzieżą dezaktywując OBD przecięciem linii K..... bo i takie patenty spotkałem...

Opublikowano

Dobra towarzystwo :wink4: melduję, że się odmeldowuję :wink4: :wink4: :wink4:

Do juterka :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Zaglądałem później praca była a później wyjazd na studia zagraniczne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.