Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to Wam sie przyznam teraz... :polew:

bylem ze 3 tygodnie temu zlukac, stalo was tam ze 20 i bylo strach podjechac :blink:

a ze bylem z moim lachonem to zaczela mi brzeczec zebym nie stawal no i zrobilem rundke, wszyscy zaczeli sie patrzec no i zawinelismy sie do reala po zakupy :)

co do klimy jutro musze podzwonic w pare miejsc

O ja pierd..... :facepalm:

No tak, jak stoi 20 gości przy kilkunastu Audicach, to pewnie zaraz byś dostał wpierd...., a lachona byśmy wszyscy no wiesz sam co :D

Kurde, człowieku, my naprawdę jesteśmy normalnymi ludźmi, uwierz mi :cool1:

Jest wśród nas trzech informatyków (grafik, sieciowiec i webdeveloper), przedstawiciel handlowy, geodeta, sprzedawca pluszaków, kierowca, specjalista od skrzyń biegów, muzyk i jeszcze kilka innych zawodów.

Jest wśród nas dwóch ojców 7-letnich dzieci, jeden, który niedługo zostanie tatą i kilku zaręczonych.

Są wśród nas także dziewczyny - może nie na każdym spocie, ale są.

Czy Ty widzisz tutaj dla siebie i swojej dziewczyny jakieś zagrożenie? :blink: :blink: :blink: :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie ide spac, bo jutro wczesnie wstaje,

chcialem sledzic temat, ale nie codziennie mam czas usiasc na neta (roboty tyle ze az mnie to wszystko przytlacza)

a dziennie przybywa min 10 stron do przeczytania normalnie szok, potem czlowiek usiadzie i nie jest w temacie[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________nie nie Kimi, bron Boze tak nie mysle jak piszesz :kox:

hehe poprostu glupio bylo mi tak jakos podjechac nikogo nie znam i wogole

ale musze sie przelamac wkoncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie ide spac, bo jutro wczesnie wstaje,

chcialem sledzic temat, ale nie codziennie mam czas usiasc na neta (roboty tyle ze az mnie to wszystko przytlacza)

a dziennie przybywa min 10 stron do przeczytania normalnie szok, potem czlowiek usiadzie i nie jest w temacie[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:42_________________________________________________nie nie Kimi, bron Boze tak nie mysle jak piszesz :kox:

hehe poprostu glupio bylo mi tak jakos podjechac nikogo nie znam i wogole

ale musze sie przelamac wkoncu

Każdy musi :D

Ja na pierwszego spota przyjechałem tramwajem, a stresa miałem takiego, że mało nie umarłem :D

Widzimy się w niedzielę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wam sie przyznam teraz... :polew:

bylem ze 3 tygodnie temu zlukac, stalo was tam ze 20 i bylo strach podjechac :blink:

a ze bylem z moim lachonem to zaczela mi brzeczec zebym nie stawal no i zrobilem rundke, wszyscy zaczeli sie patrzec no i zawinelismy sie do reala po zakupy :)

co do klimy jutro musze podzwonic w pare miejsc

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ta kurde nie dam rady, bratowej urodziny mam ;/

Nie no, nie musisz się tłumaczyć przecież :decayed: :decayed: :decayed:

Jak będziesz miał ochotę i czas, to zajrzysz kiedyś :wink4: :wink4: :wink4:

I niczego się nie musisz obawiać ani wstydzić, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabijałem tydzień temu klime za 100 zł tyle że po znajomoci bo ostatnio ceny odczynników poszły strasznie w górę i taniej niż 150 to ciężko gdzieś znaleźć. Mogę polecić na kusocińskiego przy agatce punkt z częściami do vagów- tam jest chyba najtaniej w Łodzi klima. A 3 tygodnie temu to Kamil coś mówił że jechała jakaś srebrna a4 avant i powiedział że to chyba ja i tak sie wszyscy lukali xD to moze dlatego miałeś wrazenie ze wszycy cie tak obserwuja bo pewnie mysleli ze ja jade heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ta kurde nie dam rady, bratowej urodziny mam ;/

w ta kurde nie dam rady, bratowej urodziny mam ;/

Nie no, nie musisz się tłumaczyć przecież :decayed: :decayed: :decayed:

Jak będziesz miał ochotę i czas, to zajrzysz kiedyś :wink4: :wink4: :wink4:

I niczego się nie musisz obawiać ani wstydzić, naprawdę.

tylko jak będziesz chciał się VAG-ować to 50 zyli weź ze sobą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:53_________________________________________________

Ja nabijałem tydzień temu klime za 100 zł tyle że po znajomoci bo ostatnio ceny odczynników poszły strasznie w górę i taniej niż 150 to ciężko gdzieś znaleźć. Mogę polecić na kusocińskiego przy agatce punkt z częściami do vagów- tam jest chyba najtaniej w Łodzi klima. A 3 tygodnie temu to Kamil coś mówił że jechała jakaś srebrna a4 avant i powiedział że to chyba ja i tak sie wszyscy lukali xD to moze dlatego miałeś wrazenie ze wszycy cie tak obserwuja bo pewnie mysleli ze ja jade heh

czynnik poszedł zajebiaszczo w górę :wallbash: :wallbash: :wallbash: i będzie jeszcze droższy :kwasny: :kwasny: :kwasny::disgust: :disgust: :disgust::confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ta kurde nie dam rady, bratowej urodziny mam ;/

w ta kurde nie dam rady, bratowej urodziny mam ;/

Nie no, nie musisz się tłumaczyć przecież :decayed: :decayed: :decayed:

Jak będziesz miał ochotę i czas, to zajrzysz kiedyś :wink4: :wink4: :wink4:

I niczego się nie musisz obawiać ani wstydzić, naprawdę.

tylko jak będziesz chciał się VAG-ować to 50 zyli weź ze sobą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]

Nie no nie bąźmy tacy xD Litr dobrej wódeczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak zmienię chwilowo temat...kto robi dobrze pompy wtryskowe w łodzi/okolicach? VP44 z przeklętego Opla do regeneracji i nie chodzi mi o uszkodzenie sterownika :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie padam na ryj,

Spadam bo zasne z laptopem na brzuchu ;(

Dobranoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie padam na ryj,

Spadam bo zasne z laptopem na brzuchu ;(

Dobranoc :notworthy:

:papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonster.org/filmy/34044/Cheerleaderki_z_Gdyni :tongue4: :tongue4: :tongue4: ooo kaaarwa pośliniłem żem się

:wink4: :wink4: zacne :good: :good: :good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:10_________________________________________________Mili Państwo :wink4:

Melduję, że się odmeldowuję :hi: :hi:

Do juterka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonster.org/filmy/34044/Cheerleaderki_z_Gdyni :tongue4: :tongue4: :tongue4: ooo kaaarwa pośliniłem żem się

Ale suuuuunie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...