Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h :kox:
ja pier :kox: ale oszołomy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h :kox:
ja pier :kox: ale oszołomy

do tych kolesi pasuje tekst jestem hardcorem :kox: :kox: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 14:06_________________________________________________seba nakleiłem wlepki :D prezentują się świetnie. pasują super między kierunek a znaczek zapodam ci zdjęcia za kilka chwil :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D oki doki czekam :D:P[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 14:10_________________________________________________nie ma zdjeeeeeeec :D czeeeeeeeeeeekam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze wiedze no chyba spoko chociaz ten tyl to tam jakos strasznie namieszane jest

albo tak zdjecie wyszlo nie wiem a pozatym chyba ok musze ot zobaczyc na zywo bo

wiesz jak to jest zdjecie zdjeciem :) ale na pierwszy zut oka jest gitarrrrrrra :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, dzisiaj z DJ rezają rozrząd :wink4:

ostatnio mieli rezać hamulce a wyrezali z bose :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie zamierza ktoś z was sie remontować? Bo mam wolne terminy teraaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie firma zwie ?? :D i jak to sie wycenia ?? tzn co musze Ci podac wymiary pomieszczenia zebys mi wycenil to mniej wiecej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.

dobrze wiedzieć, będę miała to na uwadze :good:

poproszę nr telefonu na w razie czego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...