Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h :kox:
ja pier :kox: ale oszołomy
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to się nazywa jeb.ć w kocioł :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

Planowane czy po prostu mieli fart :mysli: :mysli: :mysli:

http://www.maxior.pl/film/152407/Bylo_blisko

chłopaki na grubasa jadą :naughty:

ale już się troche połamali przy tych zlotach :tongue4:

połamali? on jakby o coś zaczepił przy tej prędkości to ciężko by było pozbierać wszystkie kawałki.... przy takim spadaniu łapią prędkość ponad 200km/h :kox:
ja pier :kox: ale oszołomy

do tych kolesi pasuje tekst jestem hardcorem :kox: :kox: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 14:06_________________________________________________seba nakleiłem wlepki :D prezentują się świetnie. pasują super między kierunek a znaczek zapodam ci zdjęcia za kilka chwil :D
Opublikowano
  • Autor
:D oki doki czekam :D:P[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 14:10_________________________________________________nie ma zdjeeeeeeec :D czeeeeeeeeeeekam :P
Opublikowano

:D oki doki czekam :D:P[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 14:10_________________________________________________nie ma zdjeeeeeeec :D czeeeeeeeeeeekam :P

już masz :D heheheh
Opublikowano
  • Autor

no widze wiedze no chyba spoko chociaz ten tyl to tam jakos strasznie namieszane jest

albo tak zdjecie wyszlo nie wiem a pozatym chyba ok musze ot zobaczyc na zywo bo

wiesz jak to jest zdjecie zdjeciem :) ale na pierwszy zut oka jest gitarrrrrrra :good: :good: :good:

Opublikowano

Misiek, dzisiaj z DJ rezają rozrząd :wink4:

ostatnio mieli rezać hamulce a wyrezali z bose :polew:
Opublikowano

nie no, dzisiaj to już na pewno rozrząd :>

Opublikowano

Pany nie zamierza ktoś z was sie remontować? Bo mam wolne terminy teraaa

Opublikowano

Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.

Opublikowano
  • Autor

a jak sie firma zwie ?? :D i jak to sie wycenia ?? tzn co musze Ci podac wymiary pomieszczenia zebys mi wycenil to mniej wiecej ??

Opublikowano

Zacznijmy od tego co chcesz robić? :embarrassed:

Opublikowano

widze dobry dzien na rozrzad, u mnie zabraklo jednej rolki i trzeba dokupic :( nunia bez przodu stoi

Opublikowano

Głównie wykończenia: glazura terakota, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie, tynki dekoracyjne, panele, zabudowy karton gips, sufity podwieszane, murarstwo, kamień , klinkier. Ogólnie całokształt budowlanki. Najwięcej robie glazurę i gładzie oraz malowania, ale generalnie moja firma robi wsio, nawet stawianie budynków od zera. Jeżeli chodzi o jakość to niekskromnie powiem że bardzo wysoka, jeżeli chodzi o glazure i terakote to w łódzkim na pewno nie znajdziesz nikogo kto robi lepiej co przyznał preze MAPEI.

dobrze wiedzieć, będę miała to na uwadze :good:

poproszę nr telefonu na w razie czego :wink4:

Opublikowano

Wyrezaliśmy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.