Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

admin20 jakoś się dogadamy myślę ;P dorzucisz jakieś plazmy a reszta w przelewie :drunk:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

Wiesz, zależy, jaki rynek. W Łodzi by nie przeszło, za duże nasycenie, ale tam, gdzie będzie działał admin20 - cholera wie :mysli:

Opublikowano

Plasma TV 50PB65 1

Plasma TV 50PC1D 1

Plasma TV 50PC1R 1

Plasma TV 50PC55 1

Plasma TV 50PC56 1

Plasma TV 50PF95 1

Plasma TV 50PG1000 1

Plasma TV 50PG100R 1

Plasma TV 50PG3000 1

Plasma-TV 50PK350N 1

Plasma-TV 50PM1MA 1

Plasma TV 50PM1MA 1

Plasma TV 50PQ1000 1

Plasma TV 50PQ200R 1

Plasma TV 50PQ3000 1

Plasma TV 50PQ3500

Plasma TV 50PT81 1

Plasma TV 50PT85 1

Plasma TV 50PT85 1

Plasma TV 50PX4R 1

większa ilość modeli.

co do 32 i inne to tylko lcd samsung sony lg (chyba że coś się trafi)

na wakacje załatwię jak ktoś chętny to pisać pw.

a co do remontu to zadzownie :decayed::naughty:

Opublikowano

Ja mam SONY Bravię 26'' i jest :kox:

A, no i w posagu z małżonką dostałem wieżę SONY - stara jak wino, ale łupie, że ja pier... :D

Polecam.

No i sporo sprzętu SAMSUNGA i też polecam.

Od LG trzymam się z daleka - co miałem, pieprz...ło :disgust: (CD-ROM w kompie, nagrywarka stacjonarna - trzy razy w serwisie, obecny telefon Izy LG GT500 - trzy razy w serwisie). Ch..., nie sprzęt.

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

a może za dużo za wynajem płacił poza tym to nie muślał jak pchać dalej. ja będę to pchał na ukraine i inne kraje. za dużo magazynów mam :tongue4:

poza tym to transport mam prawie za free z niemiec i anglii :decayed:

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

Wiesz, zależy, jaki rynek. W Łodzi by nie przeszło, za duże nasycenie, ale tam, gdzie będzie działał admin20 - cholera wie :mysli:

Pewnie zycze mu jak najlepiej no ten moj znajomek mial to w Głownie
Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

a może za dużo za wynajem płacił poza tym to nie muślał jak pchać dalej. ja będę to pchał na ukraine i inne kraje. za dużo magazynów mam :tongue4:

poza tym to transport mam prawie za free z niemiec i anglii :decayed:

aaaaa to takie buty cwaniaczku :gwizdanie:
Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja mam samsunga c650 i jestem zadowolony. a bedziesz mial moze lapciaki ?

Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Sam chciałeś Paska, to teraz cierp :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

a może za dużo za wynajem płacił poza tym to nie muślał jak pchać dalej. ja będę to pchał na ukraine i inne kraje. za dużo magazynów mam :tongue4:

poza tym to transport mam prawie za free z niemiec i anglii :decayed:

aaaaa to takie buty cwaniaczku :gwizdanie:

myśli się glową a nie d.... :tongue4:

żarcik

trochę dojśc już mam :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________

ja mam samsunga c650 i jestem zadowolony. a bedziesz mial moze lapciaki ?

zaraz Ci dam mniej więcej ofertę

Opublikowano

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

a może za dużo za wynajem płacił poza tym to nie muślał jak pchać dalej. ja będę to pchał na ukraine i inne kraje. za dużo magazynów mam :tongue4:

poza tym to transport mam prawie za free z niemiec i anglii :decayed:

aaaaa to takie buty cwaniaczku :gwizdanie:

myśli się glową a nie d.... :tongue4:

żarcik

trochę dojśc już mam :decayed:

jak bys szukal transportu na zeby pusic w swait wal jak w dym moze cos sie wykmini

:cool1:

Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Sam chciałeś Paska, to teraz cierp :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Do paska nic nie mam :wink4: :wink4: fajny jest, miejsca 5 razy więcej niż w A4 :decayed:

Opublikowano

jaki model albo marka Cie interesuje tego lpka[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:00_________________________________________________

Adas koleszka moj cos takiego prowdzil :gwizdanie: i ja zycze ci jak njalepiej ale.... dlugo nie pociagnal :disgust:

a może za dużo za wynajem płacił poza tym to nie muślał jak pchać dalej. ja będę to pchał na ukraine i inne kraje. za dużo magazynów mam :tongue4:

poza tym to transport mam prawie za free z niemiec i anglii :decayed:

aaaaa to takie buty cwaniaczku :gwizdanie:

myśli się glową a nie d.... :tongue4:

żarcik

trochę dojśc już mam :decayed:

jak bys szukal transportu na zeby pusic w swait wal jak w dym moze cos sie wykmini

:cool1:

ok. będe pamiętał :good:
Opublikowano

Adam ja też mam zamiar kupić lapka a raczej netbooka konkretnie ASUS 1015 Eee PC czy coś takiego :tongue4:

Opublikowano

ja mam samsunga c650 i jestem zadowolony. a bedziesz mial moze lapciaki ?

za taki model P50IJ-SO119D asus jakieś 1300 :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:01_________________________________________________

Adam ja też mam zamiar kupić lapka a raczej netbooka konkretnie ASUS 1015 Eee PC czy coś takiego :tongue4:

ja mam to co się trafi. może Twój się pojawi to

ci kupie i sprzedam :polew:

Opublikowano

zarejestrowałem się na forum passata i już załuje. Tragedia tam jest :naughty: :naughty: po 1 nic się nie można dowiedzieć, a jak zobaczyłem te ich paski B3 po tjunigu :shocked: :shocked: :shocked::no: :no: :no: :no:

Sam chciałeś Paska, to teraz cierp :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Do paska nic nie mam :wink4: :wink4: fajny jest, miejsca 5 razy więcej niż w A4 :decayed:

Ja w A4 B5 miejsca dla siebie za kierownicą też mam w pytę, a ilość miejsca na pozostałych siedzeniach średnio mnie interesuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rezane, rezane i wyrezane

rozrządzik nowiutki aż miło się jedzie :naughty: :naughty: :dance: :dance: :dance: :dance:

20110331085.jpg

20110331084.jpg

Dzięki DJ :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.