Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D dokładnie Panie DJ :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 00:10_________________________________________________

http://www.spotyaudi.vgh.pl/news.php/ HMM BYŁ KTOŚ KIEDYŚ NA JAKIMŚ ICH SPOCIE?

NIKT NIE BYŁ......MAMY SPOTY AUDI A4 A NIE WYŚCIGI NA 1/4MILI.......POLSKA TO NIE USA CZY ROSJA

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NIE NO PYTAM SIĘ BO TO TEŻ ZLOTY AUDI I TEZ W NIEDZIELE O 18. A KTO MOWI O WYSCIGACH?

Opublikowano

To Audimania - kilka razy byłem na ich spocie i z całym szacunkiem - wolę nasze :decayed:

Opublikowano

To Audimania - kilka razy byłem na ich spocie i z całym szacunkiem - wolę nasze :decayed:

:naughty::good:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

yyyyyyyyyyy no i Panie też :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: bo w sumie czasem tu zaglądają :mysli: :mysli: chociaż coraz rzadziej :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka Pany :hi:

yyyyyyyyyyy no i Panie też :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed: bo w sumie czasem tu zaglądają :mysli: :mysli: chociaż coraz rzadziej :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi:

bo nie ma za bardzo o czym z Wami gadać PANY.... :wink4:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Jakby nikt tego jeszcze nie zauważył, to jest PIIIĄĄĄĄĄĄTTTUUUUUUUUUUUUNIIIIIIIOOOOOOOOOO :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

piatunio tylko pogoda jakas z d*py :/

Opublikowano

Spadam, do wieczora, miłego dnia :papa:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 08:05_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

piatunio tylko pogoda jakas z d*py :/

No racja, przynajmniej nie będzie człowiekowi żal siedzieć w robocie :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i już kurfa piątek :wallbash:

Opublikowano

no to ja spadam się "edukować", ale nie wiem, ile wytrzymam...chyba ucieknę z połowy zajęć :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 09:35_________________________________________________Uwielbiam takie wiadomości - wystawiłem telefon na allegro, a tu co?

"Hello seller,

I am using this medium of communication with my interested the item

pasted on allegro.pl and would like to purchase the item from you, I'm

buying this item for my client in Nigeria and i will be offering you

(450 Euro) for the item plus shipping fees for my client in Nigeria

and i will paid by the (transfer bank) and you will be shipped this

item through poctez EMS and here is my client's address below.so and

how to get back to me with full information about the bank so that

payments can be made directly

Name:Femi John

Address: # 1 Anipupo str Panada Shomolu

City: lagos

Country: Nigeria

Zip code:23401"

hahahahahaha :polew:

Opublikowano

u dalej przekretasy dzialaja na allegro :gwizdanie:

Opublikowano

jaką dzisiaj pikną żółtą B5 widziałem :), tylko nie dojrzałem czy S4 czy RS4

Opublikowano

jaką dzisiaj pikną żółtą B5 widziałem :), tylko nie dojrzałem czy S4 czy RS4

jeżeli ten sam żółtek co ja widziałem to S4

Opublikowano

z grillem i zderzakiem RS

Opublikowano

:hi:

jaką dzisiaj pikną żółtą B5 widziałem :), tylko nie dojrzałem czy S4 czy RS4

jeżeli ten sam żółtek co ja widziałem to S4

też ją kiedyś widziałem :decayed:
Opublikowano

:hi: :hi:

siemanko ludziska :D piękny weekend się zapowiada :D

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemka klysiu :wink4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________Jak tam traska dzisiaj :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.