Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja moge oraniac projekty ;)

Panton bedziesz dzisiaj ?? moze zrobimy u mnie domykanie drzwi ?? :P:D jak cos do zoba o 18 pozdro

nom ja dzisiaj byłem i miałem też kabelek z lapkiem..... ale chyba Kimiasz dzisiaj kodował u Ciebie więc temat pewnie zamknięty :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

j**ane plamy z oleju

Opublikowano

no ja moge oraniac projekty ;)

Panton bedziesz dzisiaj ?? moze zrobimy u mnie domykanie drzwi ?? :P:D jak cos do zoba o 18 pozdro

nom ja dzisiaj byłem i miałem też kabelek z lapkiem..... ale chyba Kimiasz dzisiaj kodował u Ciebie więc temat pewnie zamknięty :wink4:

Tak, dokładnie :good:

Opublikowano

siema jak tam po spocie? ja zjechalem z warszawy jakas godzine temu i nie dalem rady sila rzeczy dojechac nawet mojego malenstwa nie odebralem w sobote

Opublikowano

pewnie ktos nia jezdzi :polew: :polew:

Opublikowano

pewnie ktos nia jezdzi :polew: :polew:

no powiem ze przed chwila sie przejechalem kolo tych baranow i nie stala na dworze a wczesniej stala

Opublikowano

ktoś robi lansik na mieście :gwizdanie:

Opublikowano

no to nie ladnie z kogos strony :) ale pewnie w hali stoi bo dzwonil w sobote o 12 do mnie ze moge po auto przyjsc

Opublikowano

Panowie, cisza w tym temacie, póki się nie wyjaśni;)

Opublikowano

doleciał :wink4:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:38_________________________________________________

ktoś robi lansik na mieście :gwizdanie:

:D to się teraz nazywa jazda próbna :polew:
Opublikowano

pewnie ktos nia jezdzi :polew: :polew:

To już jakaś tradycja się robi... :polew:

Opublikowano

Chriss to jak z tym weselem Asia pyta :polew:

Opublikowano

zgodnie z obietnicą :)

Muzeum Czarnobylskie:

http://www.tinyurl.pl/?Nc8CPRcW

Czarnobylska Elektrownia Jądrowa im W.I.Lenina / miasto Prypeć:

http://www.tinyurl.pl/?eBdpCaBJ

w związku z hitem spota dodam tylko że czerwonego audi tam nie widziałem... ;)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:50_________________________________________________Marcin a jakie koszata byly i na ile dni ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:50[/size]_________________________________________________Marcin a jakie koszata byly i na ile dni ?

przepustka do zony 60 dolarów, przy samej elektrowni można spędzić 20 minut, w Prypeci właściwie cały dzień. Ja dodatkowo posiedziałem w Kijowie.

Opublikowano

ale to byl typowy wyjazd do czarnobyla czy pojechaliscie. bo ciekawi mnie calkowity koszt

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

dolecial zrobie sobie drinusia i ogarne fotki bo czuje ze bedzie kilka fajnych :D

Opublikowano

ale to byl typowy wyjazd do czarnobyla czy pojechaliscie. bo ciekawi mnie calkowity koszt

ja pojechałem do Kijowa a elektrownia wyszła sama z siebie... być na Ukrainie i tam nie pojechać ?:P

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

dolecial zrobie sobie drinusia i ogarne fotki bo czuje ze bedzie kilka fajnych :D

:good: :good: :good: :good: :good:

Ciekawy jestem, jak wyszły te pozowane :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.