Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton, mój drogi przyjacielu, nie będę z Tobą się spierał :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Jedna tylko kwestia: porównywanie jakiegokolwiek modelu Volvo do A8 mija się z celem, gdyż ponieważ Volvo nie posiada w swojej ofercie auta segmentu F, do którego owe A8 należy.

Największym autem Volvo jest S80, będące reprezentantem segmentu E, czyli odpowiednik Audi A6.

Ponieważ obie marki zaliczane są to tzw. marek premium, można dokonać bezpośredniego zestawienia odpowiadających sobie modeli.

Pozostałe pary to (stan na rok 2011 oczywiście):

segment A (samochody miejskie) brak - brak

segment B (samochody małe, klasa Polo) brak - Audi A1

segment C (klasa niższa średnia, czyli klasa Golfa): Volvo C30/S40/V50 - Audi A3/A3 Sportback

segment D (klasa średnia): Volvo S60/V60/C70 - Audi A4/Audi A4 Avant/ Audi A5/A5 Cabrio

segment E (klasa wyższa średnia): Volvo S80/V70 - Audi A6/Audi A6 Avant

segment F (samochody luksusowe) brak - Audi A8/Audi A7 Sportback

SUV: Volvo XC60/ XC90 - Audi Q5/Audi Q7

samochody sportowe: brak - Audi TT/Audi R8

co wyraźnie wskazuje na przewagę czterech kółek z Ingolstadt i nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.

O przewadze Quattro nad AWD nie ma co dyskutować nawet, bo Quattro nie ma w tej chwili, no może poza Symetrical AWD od Subaru, godnego przeciwnika :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty::cool1:
Opublikowano

już czas :>

Opublikowano

Ja się będę już powoli żegnał :papa:

Dobrej nocy.

Aha, jakby co, to PIĄTUUUUUUUUUUUNIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO już :D:dance:

Opublikowano

ja też spadam :cool1:

Opublikowano
  • Autor

pozdro pozdro Pany :D ostatni gasi swiatlo tylko nie zapomniec bo Prezes rachunek za tydzien przywiezie i wreczy :D

Opublikowano

dobra, gaszę :hi:

Opublikowano

ostatni gasi swiatlo tylko nie zapomniec bo Prezes rachunek za tydzien przywiezie i wreczy :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a ja powitam z rana Prezesa i całą bande z łodzi :)

Kimi święte słowa Piątunio oł jeeee :D:D:D:D

Ja jutro wyjeżdżam na tydzień także niestety:(

Ciekawe czy w Gładyszowie też jest jakiś team :D:D:D

Opublikowano
  • Autor

siema

fpyte a gdzie to jest ?? :D

Opublikowano

Siemka z rańca :hi: :hi: :hi::thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

No i doczekaliśmy się - Piątunio :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty::drunk: :drunk: :drunk::dance: :dance: :dance: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano

siema

fpyte a gdzie to jest ?? :D

Seba frytę daleko - będzie ze 400 km :gwizdanie: :gwizdanie: tak myślę - to chyba gdzieś na południu - Nowy Sącz czy coś takiego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tak mi się wydaje przynajmniej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

looo to grubo :) Mario jakies plany majowkowe ?? :D

Opublikowano

Dobra ja zawijam - lecę do firmy :witch: :witch: :witch:

Wcześniej się poleci - wcześniej się przyleci :wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed:

Miłego dzionka for all :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

nno wzajemnie wzajemnie :D

Opublikowano

looo to grubo :) Mario jakies plany majowkowe ?? :D

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: praktycznie do poniedziałku :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 06:45_________________________________________________We wtorek odpoczynek :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: i środa do pracy :> :> :>

Opublikowano

kufa ja 2 ide do pracy ale pozniej do konca tygodnia wolne :gwizdanie:

Opublikowano

witka :hi: :hi: :hi:

Rano w tyl Onar ;) Szamek w temacie :)

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.