Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O jak wieczorkiem to ja też chętnie podjadę :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

akurat w Twoim wypadku myślałem, że Rano :>

Opublikowano

O jak wieczorkiem to ja też chętnie podjadę :)

:good: :good: :good: :good: :good:

Zaliczysz pierwszego w karierze alko-spota :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:D
Opublikowano

to Wy w końcu na piwo się umawiacie? ja raczej kierowcy nie mam :confused4:

Opublikowano

ja tez :disgust:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:10_________________________________________________ELtomek nie czaj sie napisz do nas cos milego :gwizdanie:

Opublikowano

to Wy w końcu na piwo się umawiacie? ja raczej kierowcy nie mam :confused4:

Nie umawiamy się na nic konkretnego, po prostu spotkamy się i każdy sobie zaserwuje na co będzie miał ochotę :P

Opublikowano

to Wy w końcu na piwo się umawiacie? ja raczej kierowcy nie mam :confused4:

Nie umawiamy się na nic konkretnego, po prostu spotkamy się i każdy sobie zaserwuje na co będzie miał ochotę :P

tak jest :good: ja pisze się na browarka więc przyjadę ............ :mysli: jakoś tam dotrę :gwizdanie:
Opublikowano

to Wy w końcu na piwo się umawiacie? ja raczej kierowcy nie mam :confused4:

Nie umawiamy się na nic konkretnego, po prostu spotkamy się i każdy sobie zaserwuje na co będzie miał ochotę :P

tak jest :good: ja pisze się na browarka więc przyjadę ............ :mysli: jakoś tam dotrę :gwizdanie:

No dokładnie :good:

Opublikowano

Klysek nie czaje sie tylko musialem strony nadrobic :P

Opublikowano
:hi: Czaje się bo najpierw gwarę wasza chce poznać co by jakiegoś parcha nie puścić :gwizdanie:
Opublikowano

nie nie o ciebie chodzilo tylko tam na gorze byl ktos o nicku: ELtomek :tongue4:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:22_________________________________________________

:hi: Czaje się bo najpierw gwarę wasza chce poznać co by jakiegoś parcha nie puścić :gwizdanie:

:siema: jak masz :a4fan: lubisz :sex::drunk: to jestes juz swoj chlop :decayed:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:23_________________________________________________no to na łódzkim juz jest 3 Tomkow gonimy Bartków :tongue4:
Opublikowano
:hi: ELtomek witamy
Opublikowano

ELtomek :hi: :hi: :hi: :hi:

:hi: Czaje się bo najpierw gwarę wasza chce poznać co by jakiegoś parcha nie puścić :gwizdanie:

U nas nie ma gwary, poza: "PYK" - ważne słowo i "lachon" - bardzo ważne słowo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

sie rozmnażamy w LDZ jak małe króliki :polew:

Opublikowano

z :drunk: to ostatnio tylko mleko ;(

Opublikowano

Szamek, gratki :good: :good: :good: :good: :good:

Ładna bicza, tylko ma dwie wady: nie jest sedanem i nie ma benzyny pod maską :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

A z tym sterowaniem - to naprawdę widziałem wątek na forum z takim czymś i tam ktoś pisał, że to od Webasto jest sterowanie.

uwierz mi że mały był wybór aut, a ta co jest była najlepszym samochodem jaki widzieliśmy :wink4:

Kimi pewnie dobrze gadasz z tym webasto, ale w tej A4 w tym miejscu jest sterowanie od navi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzisiaj pierwszy spot mozesz wpadac :decayed:

Opublikowano

z :drunk: to ostatnio tylko mleko ;(

To zapraszamy dzisiaj na 20 do Manu, poszukamy lokalu z mleczkiem :D :D :D

Szamek - ale i tak gratki szczere, a co z Twoją B5? Sebastianowi puścisz? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A który parking bo jest ich troche :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.