Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi dzięki za odpowiedź :smutas: :smutas: :smutas:

Ale rozumiem :gicior: różowi mają inne priorytety, znajomych etc. :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam z rana :) czas zawijac do roboty

Opublikowano

Kimi dzięki za odpowiedź :smutas: :smutas: :smutas:

Ale rozumiem :gicior: różowi mają inne priorytety, znajomych etc. :polew: :polew: :polew:

Mario, wybacz, po prostu zapomniałem o tym :smutas:

Dzisiaj na pewno dostaniesz odpowiedź

Opublikowano

Kimi dzięki za odpowiedź :smutas: :smutas: :smutas:

Ale rozumiem :gicior: różowi mają inne priorytety, znajomych etc. :polew: :polew: :polew:

Mario, wybacz, po prostu zapomniałem o tym :smutas:

Dzisiaj na pewno dostaniesz odpowiedź

Kimi spoko jaja se robię :wink4: :wink4: - przecież to nie jest żaden ważny temat :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 07:46_________________________________________________

Narka Bandziory :hi: spadam do pracy :cool1:

Miłego dzionka dla wszystkich :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

denerwuje mnie ten roz, od razu sie rzuca jak strona sie wczytuje

Opublikowano

też sobie taki spraw :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja tam bym chcial ale mnie nie lubia ;(

Opublikowano

ja tam bym chcial ale mnie nie lubia ;(

:pociesz:

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc i tak jak ja zawsze opierdolisz cos na cieplo :D

:decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:38_________________________________________________Twoj avatar mnie zainspirowal kilka stron wczesniej wstawilem logosa lubie jeb#$ w kociol z takim ludzikiem :D

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty:

wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc i tak jak ja zawsze opierdolisz cos na cieplo :D

:decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:38_________________________________________________Twoj avatar mnie zainspirowal kilka stron wczesniej wstawilem logosa lubie jeb#$ w kociol z takim ludzikiem :D

:cool1: :cool1: :cool1:

pokaż jak to wyszło :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

kociol.jpg

:> :> :>

Opublikowano

witam :hi: wszystkich

Opublikowano

bryyy :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

kociol.jpg

:> :> :>

:kox: :kox: :kox:

będzie to na koszulkach? :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:42_________________________________________________chce do siebie wsadzic silnik AVF, AWX coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0 :decayed:

znacie może kogoś dobrego kto by się tego podjął? :mysli:

Opublikowano

to lepszym wyjściem by chyba było wsadzić GT1749 + 0,23 + fmic +orurowanie z kwasu

Opublikowano

cóż....dla mnie padaka :] i skarbooona przez duże O [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:55_________________________________________________ :hi: bry [br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:57_________________________________________________

kociol.jpg

:> :> :>

:kox: :kox: :kox:

będzie to na koszulkach? :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 11:42_________________________________________________chce do siebie wsadzic silnik AVF, AWX coś takiego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=75462.0 :decayed:

znacie może kogoś dobrego kto by się tego podjął? :mysli:

AHU-sie spitolił że będziesz zamieniać ? :mysli:[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 14:58_________________________________________________

mi sie podoba

ale Asi czy Bartasowi :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 16:54_________________________________________________to ja go sobie jade ogladnac :decayed:

zobacz klysiu jaka furka fajna klubowa :Dhttp://otomoto.pl/audi-a4-C18944313.html

Opublikowano

mercedesy się skończyły na W124 :thumbdown: sam po 124 nie odważyłem przesiąść się na np. W210

generalnie to blacha, silniki, elektryka, wszystko spieprzyli :sick3:

no niestety odmówił posłuszeństwa :thumbdown:

Opublikowano

Dotarł po pracy :wink4: :wink4: :heat: :heat: :heat:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.