Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kierwa zapomnialem dodac ze bez kaskadera moge krecic :gwizdanie:

heheh no wlasnie ;)

cialo zucone na loze traci na oporze :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dj prosta rzecz nie wkur!@#$% mnie a bedziemy sie lubic :decayed: oczywiscie nic wiecej :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:39_________________________________________________+3 do uroku dostaniesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ej halo, jakbys glupich rzeczy nie robil to by sie nie wlaczala, czy widziales zebym szural do kogos innego ???

jak jestes zakochany to powiedz :polew: :polew:

Ok, ostatnio jestem w stanie przyznać się do winy, ale w Bazyliszku coś Ci się poje***ło, że do Twojej Asi startowałem, podczas gdy sobie spokojnie gaworzyłem i wznosiłem toasty na górze, a Wy bounce'owaliście na dole.... coś w tym jest :decayed:

Opublikowano

elo mam swiadkow ze ze czepiles mnie na parkiecie stad wylapales :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:42_________________________________________________ja przewaznie jestem spokojny i nie zaczynam bez zaczepki :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2011, 23:42_________________________________________________poza tym nie uwierze ze do aski bys startowal bo nie mial bys odwagi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to niezłych masz świadków, bo było tak, jak wspomniałem powyżej :tongue4: Przekupieni chyba... No nic - kto się czubi, ten się lubi, ale nie odbieraj tego zbyt dosłownie :tongue4:

Opublikowano

SPOKENS :) ja tam nie mam nic do Ciebie ale dzialasz na uklad sympatyczny ;) nie bylem sam w kosciele zeby Cie @!#$%^&

Opublikowano

coś w tym jest.... DJ wpadł Ci w oko Bartasik... i za nim biegasz zamiast za Asienką :D

Opublikowano

nie zapędzajcie się w tych rozważaniach :polew:

...Aczkolwiek nawet na imprezę mnie podwiózł, więc coś jest cięte... Muszę na siebie uważać :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko ja bede czuwal nad wszystkim :D

Opublikowano

nie spać... zwiedzać.... :wink4:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siemka ZAŚ k**wa check engine

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Siemka ZAŚ ku*** check engine

uuuuuuuu lipton... podjedź to obczaimy co go boli

Opublikowano

Siemka ZAŚ ku*** check engine

uuuuuuuu lipton... podjedź to obczaimy co go boli

chyba trzeba porządnie je...nąć w kocioł :evil: :evil: na pewno pomoże :> :> :>

Opublikowano

siemanko :hi: :hi: :hi:

mam pytanko głownie do posiadaczy b5 czy brały wam olej a jeśli tak to ile??? bo albo ze mna jest cos nie tak albo od 19 kwietnia do dzis znikneło mi 0,4l oleju... nigdzie nieleci nigdzie nie wyp******* a brakuje...

pomóżcie... ;(

Opublikowano
  • Autor

siemanko :hi: :hi: :hi:

mam pytanko głownie do posiadaczy b5 czy brały wam olej a jeśli tak to ile??? bo albo ze mna jest cos nie tak albo od 19 kwietnia do dzis znikneło mi 0,4l oleju... nigdzie nieleci nigdzie nie wyp******* a brakuje...

pomóżcie... ;(

:hi: :hi: :hi:

pewnie Ci sie wydawalo pozatym jak to zmierzyles ze akurat 0,4 l ??

proponuje zamiast pisac pytac przyjechac na spota to sobie pogadasz

z chlopakami co maja b5 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.