Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

jest spot dzisiaj ? :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie w tą dziurke wleciało :)

lepiej bym tego nie ujal :decayed:

:bry:

jest spot dzisiaj ? :decayed:

pewnie ze jest :decayed:
Opublikowano

nie widze żeby był odwołany :wink4:

Opublikowano

i standardowo , czy gdzieś indziej ?

Opublikowano

Standard:)

Opublikowano

Standard:)

STARGARD SZCZECIŃSKI
Opublikowano

to ja zajrze :) Panton bedziesz? byś mi zapodał wersje sterownika i soft skrzyni multi

Opublikowano

to ja zajrze :) Panton bedziesz? byś mi zapodał wersje sterownika i soft skrzyni multi

ta bedziesz :przebiegly: w zeszlym tygodniu tez mialas byc :tongue4:
Opublikowano

a w ogóle to wrócilam włąsnie z imprezki Automobil klubu łódzkiego i pogapiłam się na drifty, sportowe furaki i podziwiałam tunning fiata 126p po prostu szedł jak BMW hahaha No i oczywiści natknełam sie na najnowszą A4 B8. Niestety ewakuowałam się bo trzeba obiad zrobić wkońcu :decayed: Chłopaki palą gume zaś nadal. Nie zdąrzyłam oblookać przejazdu Subaru. Fajnie że tak można swoich sił spróbować. Dziwię się Kimi, że jeszcze cię tu nie było :mysli:[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 14:19_________________________________________________

to ja zajrze :) Panton bedziesz? byś mi zapodał wersje sterownika i soft skrzyni multi

ta bedziesz :przebiegly: w zeszlym tygodniu tez mialas byc :tongue4:

No chyba że padnę na zawał, to nie będę :kox: a tak choć zajrzę, bo nie wiem czy długo posiedzę z Wami z racji dwóch pał na semestr jakie moje laski zafundowały jedna z matmy druga z historii i teraz nadszedł czas stania z batem nad głową, bo ostatni tydzień nauki w zasadzie.

Opublikowano

siema Endrike :hi: wybierasz sie do nas z mista Kruszowa :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:,o kurde zostałem zauważony :decayed:.

Własnie się nad tym zastanawiam

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:,o kurde zostałem zauważony :decayed:.

Własnie się nad tym zastanawiam

dawaj dawno cie u nas nie bylo a spoty ruszy pelna para juz nie ma 3 aut jak na poczatku :kox:
Opublikowano
  • Autor

a ja zapomnialem aparatu z domu takze jak cos Bartek musisz dzisiaj swoje oczko zabrac :)

Opublikowano

a ja zapomnialem aparatu z domu takze jak cos Bartek musisz dzisiaj swoje oczko zabrac :)

pamiętaj by dysk zabrać :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a ja zapomnialem aparatu z domu takze jak cos Bartek musisz dzisiaj swoje oczko zabrac :)

pamiętaj by dysk zabrać :gwizdanie:

spoko juz wszystko jest przygotowane bede mial dysk i kompa w razie co

i tak zawsze mam :) wiec wez plyte albo kompa :)

Opublikowano

oki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

mam problem

na wzmacniaczu jest prąd a gdy podgłośnie to rozłącza mi wzmacniacz wcześniej grało wszystko dobrze nawet położyłem całą nową instalacje i problem nie zniknoł ma ktoś jakiś pomysł??

Opublikowano
:vaglogi: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.