Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nom to jest bilecik na cwiercfinal kategoria 1 :) czyli w sumie fpyte bilet :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam a no było aut troche hehe :P

eh... musze Wam to powiedzieć :P poniedziałek :( nie jest dobrze hehe :D

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

a ja powiem przy tym #@$@#$@ poniedzialku

Dirty Track - Wszystko bez sensu

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

"wszystko bez sensu - Małpa z kredensu" :polew: :polew:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Powitać :) Ciekaw jestem, jak popchnę dzisiejsze koło zaliczeniowe, skoro nawet nie zacząłem się uczyć... Może być ciężko, więc teraz się pouczę chociaż troszeczkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

qrde ponoc 12 aut sie zjechalo a nie bylo Ciebie mnie Pantona DJ

no właśnie :bicz3: a ja chciałam z DJ rezanko obgadać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no nalezy sie kijem nalezy ...

Opublikowano

qrde ponoc 12 aut sie zjechalo a nie bylo Ciebie mnie Pantona DJ

no właśnie :bicz3: a ja chciałam z DJ rezanko obgadać :kwasny:

DJ był w domu i łowił ryby :wink4:

..A tak na marginesie - będziesz miała przynajmniej motywację, żeby przyjechać na kolejnego spota. Glowka pracuje :decayed:

Opublikowano

Seba mam kumpla co by odkupil od Ciebie bilecik

dolecialem :)

oile nie pomyle nikow spotkalem Admina20 na trasie :) pogadalismy chwile umilajac sobie korek ktory byl na gierkowce :)

Bartek spoko tylko chyba jednak nie bede mogl sprzedac tego biletu :/ tzn tylko dlatego ze jest jeden a jeden pierwszy jest imienny

tzn przedluzyli termin wplacania za bilety do 20 czerwca i teraz sprawa wyglada tak ze w lipcu/sierpniu maja otworzyc taki market

gdzie bedzie mozna odsprzedac bilet ale zaplacic trzeba juz teraz :/ ja nie zaplace go niestety bo nie mam za co :(

a i na 100 procent nie wiem jak bedzie ten market wygladal wzmianka tylko byla ze bedzie mozna odsprzedac

wiec sam nie wiem co i jak do konca tak czy siak ja go nie oplace do 20 na bank

nie pomyliłeś ników:) Fajnie było pogadać w tym korku bo tak samemu to masakra... :kwasny:

Trochę musiałem przyśpieszyć bo jeszcze miałem powrót do domu i już nie jechałem z Tobą równo (za wolno jechałeś) :tongue4:

Muszę tam do was zajrzeć na spocika bo dawno nie byłem (brak czasu) :kwasny:

a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

a wogole jak sie jedzie do wawy ? znaczy ile godzin wczesniej musze w sobote wyjechac ?

Opublikowano
  • Autor

Seba mam kumpla co by odkupil od Ciebie bilecik

dolecialem :)

oile nie pomyle nikow spotkalem Admina20 na trasie :) pogadalismy chwile umilajac sobie korek ktory byl na gierkowce :)

Bartek spoko tylko chyba jednak nie bede mogl sprzedac tego biletu :/ tzn tylko dlatego ze jest jeden a jeden pierwszy jest imienny

tzn przedluzyli termin wplacania za bilety do 20 czerwca i teraz sprawa wyglada tak ze w lipcu/sierpniu maja otworzyc taki market

gdzie bedzie mozna odsprzedac bilet ale zaplacic trzeba juz teraz :/ ja nie zaplace go niestety bo nie mam za co :(

a i na 100 procent nie wiem jak bedzie ten market wygladal wzmianka tylko byla ze bedzie mozna odsprzedac

wiec sam nie wiem co i jak do konca tak czy siak ja go nie oplace do 20 na bank

nie pomyliłeś ników:) Fajnie było pogadać w tym korku bo tak samemu to masakra... :kwasny:

Trochę musiałem przyśpieszyć bo jeszcze miałem powrót do domu i już nie jechałem z Tobą równo (za wolno jechałeś) :tongue4:

Muszę tam do was zajrzeć na spocika bo dawno nie byłem (brak czasu) :kwasny:

a tak w ogóle to :hi:

hahah :) nawet imie dobrze pamietalem :) czyli nie jest ze man tak zle :)

:D heh no doj**ales w kociolek troche :) ja tam powyzej 140-150 nie latam :P

jak zlape jeszcze 10 pkt to mi prawko zabiora :P a tego bym nie chcial :P

hyh :)

a do warszawy no widzisz tak jak pisalismy wczoraj jakis maly wypadek na zwezce

jakis autobus sie rozkraczyl no i troche sie jechalo

zalezy jak jedziesz rano to luz tymbardziej w sobote wez sobie zapas 3 godziny i pownno styknac :)

Opublikowano
  • Autor

no to wez tak jak mowie zapas 3 godzinki i styknie w sobote nie powinno byc ciezko :)

Opublikowano

:bry: z rana

Opublikowano

dobry :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

idziemy na jakąś gorzałe :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

teraz ?? dzentelmeni nie pija przed 10:30 :P

Opublikowano
:hi: pospotowo ;) jak tam kredki do lakieru z TVMango :P:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.