Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyglada na to ze opanowany. zobaczymy jutro jak wyschnie co ma wyschnac ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no i co bylo ?? sie nei pochwalisz ?? a u DJ sprawdzaliscie moze u nigo to samo ?

:)

Opublikowano

i po pracy ..... :decayed:

Opublikowano

no i co bylo ?? sie nei pochwalisz ?? a u DJ sprawdzaliscie moze u nigo to samo ?

:)

u mnie jest nieseryjna klima. jak weze przechodza przez sciane grodziowa to tam bylo slabo uszczelnione. DJ ma seryjna klime ale kto wie ? moze i to samo sie dzieje

Opublikowano
  • Autor

no prosze :D a dzisiaj czytalej jakis watek :D i wlasnie ktos pisal o tym ze tedy mu lecialo nawet pomyslalem ze powiem DJ o tym jak sie spotkamy :D

Opublikowano

ja to mam zapier***l, Panowie;p Chciałem mu auto spalić, żeby było "jednego mniej", ale niestety głupio tak przy kliencie...za to mina Marcina - bezcenna :decayed: Teraz tylko będę płakał, bo wyjąłem z mojego auta szamkowy silnik, położony na kartonach i folii :strzal: trochę mi się podłoga zapadła, ale to wróci - najgorsze, że uje***na cała olejem+płynem chłodniczym...mam wieeeeeelką nadzieję, że to dopiorę :confused4: ;( Tak to jest, jak się niewłaściwie zabezpiecza - szmaty/kartony/folia nie wystarczyły..

Opublikowano
:nose:
Opublikowano
  • Autor

ja to mam zapier***l, Panowie;p Chciałem mu auto spalić, żeby było "jednego mniej", ale niestety głupio tak przy kliencie...za to mina Marcina - bezcenna :decayed: Teraz tylko będę płakał, bo wyjąłem z mojego auta szamkowy silnik, położony na kartonach i folii :strzal: trochę mi się podłoga zapadła, ale to wróci - najgorsze, że uje***na cała olejem+płynem chłodniczym...mam wieeeeeelką nadzieję, że to dopiorę :confused4: ;( Tak to jest, jak się niewłaściwie zabezpiecza - szmaty/kartony/folia nie wystarczyły..

usz k**wa wal to na mokro odrazu bo jak zaschnie bedzie ciezko :/

Opublikowano

Kamil do książek a nie! Obrona za pasem:P hehe powitać Was :hi:

Opublikowano
  • Autor

wymien bezpiecznik jakis :P :>

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego VW kupuje się w sklepach a audi w salonach ?? Bo osoby które je kupują nie mają wstępu na salony

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja to mam zapier***l, Panowie;p Chciałem mu auto spalić, żeby było "jednego mniej", ale niestety głupio tak przy kliencie...za to mina Marcina - bezcenna :decayed: Teraz tylko będę płakał, bo wyjąłem z mojego auta szamkowy silnik, położony na kartonach i folii :strzal: trochę mi się podłoga zapadła, ale to wróci - najgorsze, że uje***na cała olejem+płynem chłodniczym...mam wieeeeeelką nadzieję, że to dopiorę :confused4: ;( Tak to jest, jak się niewłaściwie zabezpiecza - szmaty/kartony/folia nie wystarczyły..

usz ku*** wal to na mokro odrazu bo jak zaschnie bedzie ciezko :/

ku*** mac... ciekawe czy to zejdzie:/ jak nie to trzeba szukać nowej wykładziny do Twojego avanta :wink4:

Opublikowano

Dlaczego VW kupuje się w sklepach a audi w salonach ?? Bo osoby które je kupują nie mają wstępu na salony

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

robicie cos u DJa dzisiaj?

Ten jak szuka gdzie tu się podziać haha xD

Opublikowano

a no szukam gdzie tu sie podziac

ja nie potrafie dnia bez auta:D[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 17:41_________________________________________________http://www.zdradzila.pl?id=l6ipre wchodzcie wiktor ma chrapke na wiecej zdjec:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.