Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

Madzia ma takiego i z tego co widac, jest zadowolona :good: :good: :good:

w aftomacie no sam nie wiem :mysli: kuzwa teraz mam wielka rozterka w sumie kombi nie podoba mi sie ale jak za 2001 r dobra cena mi rzucil :decayed:

Bierz, najwyżej jak coś, to pogonisz do żyda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki wszystkim ludziom dobrego serca za okazaną pomoc :notworthy::good:

namierzyłem już laryngologa prywatnie i mam zaklepaną wizytę więc poczekamy i zobaczymy co ciekawego powie :mysli:

jeszcze raz dzięki wszystkim!!!! żbiku dzięki za telefon i info :notworthy:

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 12:54_________________________________________________

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

Madzia ma takiego i z tego co widac, jest zadowolona :good: :good: :good:

w aftomacie no sam nie wiem :mysli: kuzwa teraz mam wielka rozterka w sumie kombi nie podoba mi sie ale jak za 2001 r dobra cena mi rzucil :decayed:

ASB dobra sprawa tylko trzeba profilaktycznie sprawdzić stan/kondycje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

kiblem chcesz jeździć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki wszystkim!!!! żbiku dzięki za telefon i info

Spoko, nie ma sprawy.. Jak coś, to dzwoń śmiało, wszystko załatwimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

jest ktoś chętny na moje felgi z oponami z B5? :cool1:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

teraz ???

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim ludziom dobrego serca za okazaną pomoc :notworthy::good:

namierzyłem już laryngologa prywatnie i mam zaklepaną wizytę więc poczekamy i zobaczymy co ciekawego powie :mysli:

jeszcze raz dzięki wszystkim!!!! żbiku dzięki za telefon i info :notworthy:

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 12:54_________________________________________________

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

Madzia ma takiego i z tego co widac, jest zadowolona :good: :good: :good:

w aftomacie no sam nie wiem :mysli: kuzwa teraz mam wielka rozterka w sumie kombi nie podoba mi sie ale jak za 2001 r dobra cena mi rzucil :decayed:

ASB dobra sprawa tylko trzeba profilaktycznie sprawdzić stan/kondycje :wink4:

szkoda z ejestes nie zywy bys mi pomogl w ocenie ;( wracaj szybko do zdrowia :buziak::pociesz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

kiblem chcesz jeździć :gwizdanie:

że co :rant: znaczy że ja kiblem jeżdżę :baseball:

[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 17:24_________________________________________________klysek jak masz okazje to się nawet nie zastanawiaj :good: chyba ze to jakiś paździoch :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysiu ten furacz jest gdzieś w sieci :?: :?:

jak tak to pokaż to cudo - zawsze ktoś coś może zauważy :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 17:47_________________________________________________

:siema: wypowie sie ktos cos madrego na temat B5 2.5 :ON::quattro::naughty: z 2001 r w kombi :mysli:

kiblem chcesz jeździć :gwizdanie:

mi się b.dobrze moim kiblem jeździ :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jou!

Pany, mam do Was sprawę. Wiem, że to nie ta półka jeśli chodzi o auta, ale na pewno ogarniecie się i powiecie mi na ten temat co nieco.

Chodzi o to:

http://moto.allegro.pl/1-8-turbo-oryginalny-s-line-z-niemiec-navi-lpg-i1790046195.html

Kumpel chciał po to jechać za kilka dni. Samochód sprawia wrażenie naprawdę zadbanego i ten silnik :kox: tylko, że tam jest sekwencja .. :thumbdown: ja mu to raczej odradzałem, albo przynajmniej, żeby ją zdjął, bo była niedawno zakładana.

Samochód jest sprowadzony z Niemiec i tam był użytkowany.

Czy generalnie sama aukcja nie wydaje się podejrzana? Wychuchany wóz, wszystko gitarka, fajnie pięknie, a potem d*pa i 35 patyków poszło w cholere.

Jak wam się to podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a założyłbyś do swojej 1.8T el pi dżi ? bo ja nigdy! rozumiem, że taniej się jeździ, ale czy warto? Znałem paru ludzi, którzy zakładali do 1.8T lpg (jeden założył tej 1 generacji a drugi sekwencję) i ten co założyl sekwencję miał turbinę do wymiany. Wiem, że przypadek, inne style jazdy itd itd. Ale pytanie czy warto kupić to auto? bo ja osobiście bym je kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a założyłbyś do swojej 1.8T el pi dżi ? bo ja nigdy! rozumiem, że taniej się jeździ, ale czy warto? Znałem paru ludzi, którzy zakładali do 1.8T lpg (jeden założył tej 1 generacji a drugi sekwencję) i ten co założyl sekwencję miał turbinę do wymiany. Wiem, że przypadek, inne style jazdy itd itd. Ale pytanie czy warto kupić to auto? bo ja osobiście bym je kupił.

Po przejrzeniu zdjęć i tylko na ich podstawie mógłbym napisać: warto.

Ale jak to bywa, dopiero oględziny na żywo oraz jazda próbna dadzą jako taki pogląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o moją b5 to jest 2001 styczeń, a jak pytasz o a6 to jest 2003 model 2004 chrisie :hi:

No właśnie też mi się wydaje, że warto. A na co zwrócić uwagę szczególną? Ja i tak bym to LPG odradzał, przykre doświadczenia, niestety.

Dobra - niech jedzie i już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o moją b5 to jest 2001 styczeń, a jak pytasz o a6 to jest 2003 model 2004 chrisie :hi:

No właśnie też mi się wydaje, że warto. A na co zwrócić uwagę szczególną? Ja i tak bym to LPG odradzał, przykre doświadczenia, niestety.

Dobra - niech jedzie i już!

pytam o twoją :mysli: masz tak napisane w papierach, bo z tego co pamiętam to zakończyli produkcję sedanów B5 w październiku 2000r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko zwrócić uwagę... musi ktoś komuaty dobrze sprawdzić auto i nie "Ooooo S-line.... łaaał" tylko pojeździć, kompem sprawdzić co ciekawego słychać (może auto miało jakieś przygody i coś zostało).

do LPG nie ma co się przyczepiać - paliwo jak każde inne a przy obecnych cenach Pb98 to trudno się dziwić, że LPG coraz więcej....

ps: z tym plakowaniem komory silnika to już kuźwa ludzie przesadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko zwrócić uwagę... musi ktoś komuaty dobrze sprawdzić auto i nie "Ooooo S-line.... łaaał" tylko pojeździć, kompem sprawdzić co ciekawego słychać (może auto miało jakieś przygody i coś zostało).

do LPG nie ma co się przyczepiać - paliwo jak każde inne a przy obecnych cenach Pb98 to trudno się dziwić, że LPG coraz więcej....

ps: z tym plakowaniem komory silnika to już kuźwa ludzie przesadzają

Czemu? sam na plastiki w komorze używam najczęściej Megsa Natural Shine albo Megsa Tech Protect, ew. 303 AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mam w papierach, że jest ze stycznia 2001 i tak mi ją zarejestrowali, wiem że skończyli w 2000 więc może napiszę, że mam z roku 2000 :good:

Wiesz, zawsze to rok młodsza i troszkę taniej na ubezpieczeniu hehe. Jak ja kupowałem swoją niuńkę aktualną to na aukcji też była taka wypicowana wychuchana. Przyjechałem do gościa i była tak samo czysta. W środku pachniało jeszcze nowością pachnie pewnie do tej pory, tylko ja się przyzwyczaiłem do tego zapachu, aż wunderbauma nie wożę :decayed: Bardzo ładny egzemplarz. Dostałem nawet bagażnik na dach i mam na niego fakturę na 280 ojro, także jakby ktoś był zainteresowany to chętnie sprzedam, cena do dogadania :cool1: Ale to niebieskie kombi Twe jest też bardzo bardzo ładne. Ja bym u siebie chciał włożyć RNS no i jakąś ładną felgę. Alu ramki wokół drzwi a potem jakieś mechaniczne mody.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:15_________________________________________________Dobra pany ja się zawijam. Jeszcze sprawdzę wieczorkiem co tam pisaliście .. chrisu pytaj jak jesteś ciekaw, na wszystkie pytania Ci odpowiem co do lalki.

czymajta się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też lubię czyste autka :good: chociaż nie zawsze jest czas by o to zadbać :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 19:25_________________________________________________pjngwjn ale kolorki mamy takie same :wink4: też bym chcial ładną felgę i troche mocy :silacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...