Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

do 18 jestem w stanie dojść po mieście w swoim 4 cylindrowym 2.0TFSI a tutaj zwykłe zasilanie paliwkiem (FSI jest zdecydowanie oszczędniejsze) V6 prawie 3 litry z budą C5 (więcej waży niż A4) i 15l nie przekracza....... oczywiście oba auta w Q - z całym szacunkiem ale nie wierzę... :gwizdanie:

:hi:

skoro twoje 2,0 dochodzi do 18 to idąc tym tokiem 5,2 fsi musi brać jakies 40 po mieście.

ja powiem tak z tego co ja zauważyłem - podomne moce- podobne spalanie.

pojemnośc jest drugorzędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 18 jestem w stanie dojść po mieście w swoim 4 cylindrowym 2.0TFSI a tutaj zwykłe zasilanie paliwkiem (FSI jest zdecydowanie oszczędniejsze) V6 prawie 3 litry z budą C5 (więcej waży niż A4) i 15l nie przekracza....... oczywiście oba auta w Q - z całym szacunkiem ale nie wierzę... :gwizdanie:

:hi:

skoro twoje 2,0 dochodzi do 18 to idąc tym tokiem 5,2 fsi musi brać jakies 40 po mieście.

ja powiem tak z tego co ja zauważyłem - podomne moce- podobne spalanie.

pojemnośc jest drugorzędna

a co myślisz, że takie S6 z 5.2 pałowane po mieście nie weźmie 40l? spokojnie jesteś w stanie dojść do takiego spalania... RS4B7 do takiego spalania dochodzi przy V8 4.2FSI.....

Odnośnie "taka sama moc - takie samo spalanie" to nic bardziej błędnego.... Vka to Vaka i napełnianie 6 cylindrów to nie 4 - do tego dochodzi pojemność.... zobacz jakie ma spalanie 1.6,1.8 w B5 a jaka jest moc....

Co by się za wiele nie sprzeczać to można zrobić prosty test... w nocy gdy każdy z samochodów ma wypalone całe paliwko z tej samej stacji wlewamy 1l benzyny.... zapalamy i jedziemy na spokojnie by zrobić jak najwięcej km (w nocy by światła były wyłączone i sobie spokojnie cały czas lecieć)....... wtedy wyjdzie prawdziwe spalanie.

[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 10:34_________________________________________________

:bry: wszystkim , widzę dziś targujemy się o spalanie :>

obalamy mity bo wychodzi, że pojemność rośnie, moc rośnie a spalanie nie rośnie a nawet potrafi być mniejsze.... więc koło czegoś takiego przejść obojętnie nie można :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby fenomen Pantoś :> każdy wtedy miałby takie auto np. 5.2 :evil: a tak RS8 kupuje ktoś kto nie liczy ile mu spali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby fenomen Pantoś :> każdy wtedy miałby takie auto np. 5.2 :evil: a tak RS8 kupuje ktoś kto nie liczy ile mu spali :D

ja też nie liczę tylko jak świeci się dystrybutorek to jadę i tankuję.... ale jak słyszę takie informacje o ilości wciąganego paliwka przez V6/V8/V10 to muszę zareagować... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

O, widzę Panton, że wraca temat spalania :wink4: :wink4: :wink4:

Ja już z Tobą na ten temat więcej nie będę dyskutował :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

BTW, notuję sobie od pierwszego tankowania Ady wszystkie wizyty na stacjach benzynowych: kiedy, ile i za ile wlałem, ile przejechałem od zapalenia się rezerwy do zapalenia i takie tam.

Jak na razie średnią mam jak w mordę strzelił 10.4 l na 100 km :P (z czego około 10-15% dotychczasowego dystansu to były trasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam już się przestałem przejmować tym spalaniem, bo co słysze to każdemu pali po 6-7l wysokooktanowej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam już się przestałem przejmować tym spalaniem, bo co słysze to każdemu pali po 6-7l wysokooktanowej :polew:

Chyba nie ode mnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kłócimy o spalanie, to i ja się wypowiem:

Mój nie spalił od wczoraj nic. Jest to stuprocentowa prawda, potwierdzona z mojego prywatnego doświadczenia.

Nie jeździłem wczoraj samochodem. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj pali 3.5 l/100km w trasie i 4 w miescie :D tej wersji bede sie trzymal :D

Chyba galonów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi typasy jakie sa oznaki jak kostka stacyjki zaczyna sie pieprzyc :mysli: bo dzisiaj odpalam pazdziocha zapalil elegancko ale .... ja do wlaczania kierunkiow a tu ch*** :disgust: ale lekko kluczyk dotknalem i wszytsko gitarra no to dawaj od nowa zagasilem zapalilem go i znowu kierunki nic caly klimatronik pupa wiec kluczyk lekko tak jak bym go lekko prtzekrecil w tyl i wszytsko bangla jak talalaal i co to kuzwa moze byc :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie spalania - tak na dobra sprawe to na dzien dzisiejszy wg wskazan zegarow moje auto produkuje jakies 55-60l co 550km :D

SuicideGirl Belle and Sebastian music video re-edit NSFW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 18 jestem w stanie dojść po mieście w swoim 4 cylindrowym 2.0TFSI a tutaj zwykłe zasilanie paliwkiem (FSI jest zdecydowanie oszczędniejsze) V6 prawie 3 litry z budą C5 (więcej waży niż A4) i 15l nie przekracza....... oczywiście oba auta w Q - z całym szacunkiem ale nie wierzę... :gwizdanie:

:hi:

skoro twoje 2,0 dochodzi do 18 to idąc tym tokiem 5,2 fsi musi brać jakies 40 po mieście.

ja powiem tak z tego co ja zauważyłem - podomne moce- podobne spalanie.

pojemnośc jest drugorzędna

a co myślisz, że takie S6 z 5.2 pałowane po mieście nie weźmie 40l? spokojnie jesteś w stanie dojść do takiego spalania... RS4B7 do takiego spalania dochodzi przy V8 4.2FSI.....

Odnośnie "taka sama moc - takie samo spalanie" to nic bardziej błędnego.... Vka to Vaka i napełnianie 6 cylindrów to nie 4 - do tego dochodzi pojemność.... zobacz jakie ma spalanie 1.6,1.8 w B5 a jaka jest moc....

Co by się za wiele nie sprzeczać to można zrobić prosty test... w nocy gdy każdy z samochodów ma wypalone całe paliwko z tej samej stacji wlewamy 1l benzyny.... zapalamy i jedziemy na spokojnie by zrobić jak najwięcej km (w nocy by światła były wyłączone i sobie spokojnie cały czas lecieć)....... wtedy wyjdzie prawdziwe spalanie.

[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 10:34_________________________________________________

:bry: wszystkim , widzę dziś targujemy się o spalanie :>

obalamy mity bo wychodzi, że pojemność rośnie, moc rośnie a spalanie nie rośnie a nawet potrafi być mniejsze.... więc koło czegoś takiego przejść obojętnie nie można :wink4:

za wszelką cenę chcesz mi udowodnić,że 2,8 v6 pali więcej niż napisałem.

ok - może twoje paliło więcej o ile takie miałeś- jeśli nie, to nie rozumiem wątpliwści :gwizdanie: moje tyle paliło.

pozdrwiam i nie ciągnę dalej tematu spalania bo wszedłem na wasz wątek, żeby o tą czarną a4 zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...