Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zrobie maszyne wirtualna i udostepnie. jezeli komus bardzo zalezy to moge napisac instrukcje do samodzielnego zainstalowania calosci. jezeli nie jest to temat "na wczoraj" to w niedziele bede mial gotowy obraz

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kiedys sobie zrobilem taka wersje unattended win xp :D troche sie instalowala ale mialem juz wszystko postawione co potrzebowalem na starcie :D

stery nie stery programy taki mily pakiecik :D heh i gdzies zgubilem plytke ;)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

dokladnie jak piszecie przesiadka z 32 na 64 bity to duzy skok ale trzeba wziasc poprawke na to ze ludzie ktorzy nie wykorzystuja w zadnym stopniu mocy 64 bitow czyli nie korzystaja z aplikacji zaawansowanych w jakiejkolwiek dziedzinie nie zauwaza roznicy :) dla mnie przeskok jest ogromny nie wspomne juz o tym ze choruje na pakiecik adobe mam cs4 a cs 5,5 ma juz kilka aplikacji 64 bitowych miedzy innymi aftera i premiera a na tym jest kolosalna roznica miedzy 32 bitami no po prostu przepasc :) [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:08_________________________________________________302598_10150297387849086_6280019085_8029859_1887964611_n.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:29_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 00:29_________________________________________________no wiec chyba znowu siedze sam kurna :confused4:

Dżizas, jaka suka :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

W skali do 1 do 10 ma u mnie jakieś 9.75 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 09:38_________________________________________________

a on nie potrzebuje iso pliku windowsa ?

Tylko do instalacji, jakby to był nowy, czysty komp. :wink4:

Potem już nie potrzebuje.

Opublikowano
  • Autor

dobra nie ?? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

dobra nie ?? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Cudeńko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
305162_137958286297361_100344450058745_219184_4003754_n.jpg185325_132641960162327_100344450058745_199670_3784714_n.jpg261731_116341111792412_100344450058745_130743_7699126_n.jpg316763_147209765372213_100344450058745_251547_678329842_n.jpg
Opublikowano

catherine_zeta_jones.jpg

Dzień dobry :>[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:06_________________________________________________Most-Beautiful-Girl-Shradha-Das-320x320.jpg

Opublikowano

No i się zaczęło :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja może potem, bo teraz za dużo luda dookoła :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

siemka DJ :)

co tam slychac dobrego :)

Opublikowano

O właśnie, Bartuś, jeszcze raz dzięki za pomoc w niedzielę i sorry za zawracanie d*py :wink4: :wink4: :wink4:

Męczył mnie o ten serwis w tej Borze już chyba z miesiąc :gwizdanie:

Opublikowano

krajowy wyrób na koniec i trzeba znów zrobić coś pożytecznego, mimo niechęci :tongue4:

mo%C5%82ek11.jpg[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:15_________________________________________________

siemka DJ :)

co tam slychac dobrego :)

Wszystko ok, tylko nadal kombinuję, żeby gdzieś wyjechać;) Szkoda, że nie mam ramy do wyprostowania a6, ale i ten problem trzeba będzie jakoś przeskoczyć;) BTW - skąd Wy bierzecie fotki tych "lachonów", bo ja mam tylko google grafika...? :>[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:17_________________________________________________Fakt, krajówki mamy fajne...grafików jeszcze lepszych, bo niestety .jpg "trochę" różni się od oryginału :polew:

J.B..jpg

Opublikowano

To jeśli chodzi o wyroby krajowe, choć częściowo importowane, to mnie rozwalają pogodynki z TVN Meteo: Dorota Gardias i taka nowa, Weronika Diallo :kox: :kox: :kox:

A Brodzikowa też niczego sobie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
miss-venezuela.jpg
Opublikowano
  • Autor

nom pogodynki z tvn robia robote nie ma co a ja zdjecia czasem lykam z fb z jakichs ckm czy playboya :)

Opublikowano

miss-venezuela.jpg

No średnio :cool1:

A co powiecie na Rosie Huntington-Whiteley?

fc_rosie-huntington-whiteley-vs-03.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

E Viva Espana!!!

LindaTali.jpg

..koniec wklejanek, bo nic dzisiaj nie zrobię;p

Opublikowano

E Viva Espana!!!

LindaTali.jpg

..koniec wklejanek, bo nic dzisiaj nie zrobię;p

Oooo, ta jest w pytkę :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i-like-it-pl-ffffff

Opublikowano
1255725932_by_sanvean_500.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.