Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak szuka kogos do remontow wykonczen przeczytaj wyzej to bedziesz wiedzial[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:31_________________________________________________

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warto rzucac prace :polew:

Opublikowano

no niestety ma cos tam jezdzi takze lipa :/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:15_________________________________________________kurde jak tak to ciagle slyszalem ze pracy nie ma ze czasem cos zlapie a terz prosze ehhh

no przykro mi

bo u nas ludzie się nauczyli płakać i nawet jak mają dobrze to "eeee pracy nie ma... kasy na wszystko brakuje... ledwo ciągnę..... jak w tym kraju do d*py" itp. śpiewka

Opublikowano

Siemka z popołudnia :hi: Seba będziesz w Sobotę w Łodzi :?: :?: :?:

Misiu kolorowy oczywiscie ze bede wieczorem lece na urodziny ale od rana bede a co jest na temacie ? :D

Kamilu ja mam kogos elektryk i robi tez wykonczenia

:> :> :>

no bo nie wiem jak z tymi "kartami" w sobotę, lecimy czy nie bo nie wiem jak sobie rozplanować Sobotę :wink4:

no niestety ma cos tam jezdzi takze lipa :/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:15_________________________________________________kurde jak tak to ciagle slyszalem ze pracy nie ma ze czasem cos zlapie a terz prosze ehhh

no przykro mi

bo u nas ludzie się nauczyli płakać i nawet jak mają dobrze to "eeee pracy nie ma... kasy na wszystko brakuje... ledwo ciągnę..... jak w tym kraju do d*py" itp. śpiewka

Pantonik zgadzam się z tobą w 100% :good: :good: :good:

Gdzie bym nie pojechał to mówią, że bida, nie ma sprzedaży, nic się nie dzieje ale jak człowiek rzuci okiem to zauważy że a to nowy sprzęt gdzieś na zapleczu a to jakiś nowy "statek" na podwórku itp. itd :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no dobra a ile osob chetnych na carty ???

Opublikowano

dokładnie pracy nie ma ludzie piszą że szukają pracy a jak ja się do nich odzywam to nie chca :P

ja w sobote będe jak cos

Opublikowano

Siema, Sorki, że dawno się nie odzywałem, ale moje sprawy osobiste tak mnie pochłonęły, że nie mam czasu po tyłku się podrapać. Nawał roboty, przygotowania do roku akademickiego, stąd moja nieobecność.

Co do roboty -> Mój ojciec od ponad 30 lat zajmuje się wykończeniami wnętrz i nawet chętnie dałbym Ci do niego numer, gdyby nie to, że jest zaje#$%#%#$ robotą i z pracy jedzie do pracy a z pracy drugiej do trzeciej i dopiero do domu. Ma doświadczenie i dla niego położyć gk na sufit czy prosty czy w skosie to pryszcz /nie chwaląc się :naughty:/ <- serio widziałem jak robi i ogromny szacun (a z wykształcenia stolarz). OO, jakby ktoś chciał z rabatem meble INDECO to pisać do mnie :P

Panowie, w piątek się zaręczam i niestety nie mogę być w niedzielę na spocie, bo będę o tej porze tego dnia zalany w trupa jeszcze, ale postaram się być niebawem. Prawdą jest, że 1 października zaczynam uczelnię, ale może na początku nie będzie takich katjuszy.

Opublikowano

Dowcip dobry! :polew: :polew: :polew:

Chcecie zdjęcie pierścionka?

1. zdjcie0002u.jpg

2. zdjcie0003s.jpg

Panowie. Białe złoto, ile ja się za tym najeździłem, ale wreszcie trafił się ten jedyny i jest w moich rękach. W piątek działam, padam na kolano i mówię co jest grane :decayed:

zdjęcia do d*py, bo telefon do d*py. A właśnie jak byłem na urlopie to znalazłem LG KU990, ktoś chętny na handel?

Opublikowano
  • Autor

za przeproszeniem ch... widac :P zainwestuj w obiektyk z makro :P;)

heheh ladnie :D zastanowiles sie dobrze ??? :P

hyhyhyhyhyhyhyhy jedziemy na kawalerski :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wyostrz te zdjęcia, bo ni hu hu nie widać

Opublikowano

pjngwjn żeń się żeń - niby dlaczego masz mieć lepiej ode mnie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pjngwjn żeń się żeń - niby dlaczego masz mieć lepiej ode mnie :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sebastianku pisz gdzie, kiedy i jedziemy

Opublikowano

No to siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Panton, Mario - odnośnie Waszych uwag o pracy - zgadzam się w 110%, jęczą tak naprawdę tylko Ci, którym się doopy nie chce ruszyć i coś zmienić w sowim życiu.

Pomijam te przypadki, kiedy naprawdę, z różnych przyczyn obiektywnych nie mogą sobie "polepszyć". Ale takich jest ilu? 10 na 100? 15?

Taka prawda.

pjingwjin (ja jebe, weź zmień tego nicka bi ni c**ja nie da się tego poprawnie napisać :D :D :D :D ) - wielkie gratki, tak trzymać :good: :good: :good:

Małżeństwo to świetna rzecz...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

....aaaale mi się udał dowcip !!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no, żartuję :wink4: :wink4: :wink4:

Będzie dobrze, najważniejsze, to żeby Wam ze sobą było jak najlepiej :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Sebastianku pisz gdzie, kiedy i jedziemy

no gocarty sa w porcie ustalic trzeba godzine bo termin to najblizsza sobota :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:04_________________________________________________czyli rozumiem Bartku ze mam Cie do listy dopisac ?

Opublikowano

na kawalerski :P

Opublikowano

Sebastianku pisz gdzie, kiedy i jedziemy

no gocarty sa w porcie ustalic trzeba godzine bo termin to najblizsza sobota :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:04_________________________________________________czyli rozumiem Bartku ze mam Cie do listy dopisac ?

Mnie możesz wstępnie dopisać, potwierdzę w sobotę, jak zobaczę, co się w chałupie działo przez ostatni tydzień :decayed: :decayed: :decayed:

Bo jak kurna wracam z tego GD w piątek, to czeka na mnie litania - co się popsuło, co trzeba zrobić, gdzie pojechać, co kupić itepe itede :disgust: :disgust: :disgust:

:D :D :D

Opublikowano

Kimi to jest pingwin tylko zamiast literek i są j :naughty: kiedyś grałem w taką grę "counter-strike" to był mój nick i każdy tak do mnie mówi od małego, tak się przyjęło, a używam go, bo nigdy nigdzie się nie powtarza, jest unikalny, mój tylko dla mnie :tongue4: :tongue4:

Od dawna to planowałem i już nie mogę się doczekać !!! Niestety, co do zdjęć .. próbowałem zrobić lepsze, ale tym telefonem naprawdę nie wychodzi. Jak na złość w aparacie brak baterii i nie mam już innego urządzenia zdjęciarobiącego.

Kimi ja chcę takie felgi jak Ty masz! Wracaj z tego GD bo mi na czasie zależy :kox: :kox:

Opublikowano

Kimi to jest pingwin tylko zamiast literek i są j :naughty: kiedyś grałem w taką grę "counter-strike" to był mój nick i każdy tak do mnie mówi od małego, tak się przyjęło, a używam go, bo nigdy nigdzie się nie powtarza, jest unikalny, mój tylko dla mnie :tongue4: :tongue4:

Od dawna to planowałem i już nie mogę się doczekać !!! Niestety, co do zdjęć .. próbowałem zrobić lepsze, ale tym telefonem naprawdę nie wychodzi. Jak na złość w aparacie brak baterii i nie mam już innego urządzenia zdjęciarobiącego.

Aha, pingwin przez J :decayed: :decayed: :decayed: - OK :wink4: :wink4: :wink4:

Bo wiesz, mnie pingwiny to kojarzą się od razu z Linuksem :kox: :kox: :kox: :kox:

A co do pierścionka - kurczę, pamiętam, jak kupowałem dla Izy - niesamowite uczucie.

A się jej oświadczyłem "znienacka", pamiętam jej minę - bezcenne przeżycie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

No i właśnie wczoraj stuknęło nam 8 lat małżeństwa. Jak ten czas leci, kurde... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________A o felgach zapomnij, ZEUSS-y to najpiękniejsze po AVUS-ach felgi do B5 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.