Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://w-bieliznie.pl/

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no ale zeby zydzic na zdjeciach i rozciagac malutkie z istocka albo z czego innego to juz przegiecie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja sprzatam w stringach jadalnych :D przebij to :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed:

ty, Seba co to są stringi jadalne :mysli: :mysli: :mysli: :?: :?: :?:

nokian bardzo dobre na zimę

właśnie też słyszałem takie opinie :cool1: więc może będą gitez majonez :good:

Misiek w X3 mamy na zimę Nokiany i Grzegorz sobie chwali :good:

a'propos ktoś porysował całą bemke i poszła na lakiernie, skurwy...ny nawet w Szwecji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ania to pewnie Polacy :thumbdown: :thumbdown: zazdrość przez nich przemówiła :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiemy kto ale Ruski już się szykują :cool1:

Opublikowano

Dobra Seba - już się nie trudź znalazłem "jadalne stringi" :polew: :polew: :polew:

product_23_l_1.jpg

Dla kobit w sam raz - cukiereczki do ciciania w pracy :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Seba nie znałem CIę z tej strony :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:37_________________________________________________

nie wiemy kto ale Ruski już się szykują :cool1:

Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

nieeeeee Ruski będą walczyc o sprawiedliwość :baseball:

wiesz taka przyjaźń polsko-radziecka :naughty:

Opublikowano

z wieczora :hi: :hi:

Kimi widzę że sobie nieźle radzisz tam w GD :naughty:

też ostatnio byłem wyważyć zimówki by szybko przełożyć jak będzie potrzeba a różnie może to być bo pogoda lubi płatać figle :wink4:

narazie jeżdżę na Fulda Kristall Gravito na takie było mnie stać jak je kupowałem :cool1: ale zadowolony jestem chociaż będzie trzeba na następny sezon coś pomyśleć :mysli:

Opublikowano
  • Autor

heeh Mario wysprzatac domek ?? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam taki zarcik :D sprzetam ale nie u znajomych

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to by wyjaśniało dlaczego firme masz w stolicy :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:29_________________________________________________Seba żadna praca nie hańbi :D

Opublikowano
  • Autor

no i wszystko jasne kurde Chriss myslalem ze to sie ukryje udawalem ze jestem grafikiem pedalem a tu masz mnie no

ale mam nadzieje ze mnie nei wywalicie z klubu :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

nie martw się wysprzątasz chałupę każdemu i będziesz mógł zostać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

heeh Mario wysprzatac domek ?? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

ale w "cukierkach" :naughty: - tylko powiedz kiedy wpadniesz.....................

.....................

aaa... już tam lepiej nie mów :polew: :polew: :polew:

jak to się mówi:

"Jedni lubią ogórki,

inni ogrodnika córki" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:49_________________________________________________

Puść Kasi esesmana kiedy masz wolny termin :wink4: to nie będzie sprzątać chałupy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

czy ktoś może posiada lub wie gdzie można kupić przekaźnik

:hi: :hi: :hi:

Jaki przekaźnik chcesz? :tongue4: ja mam całe mnóstwo, a kupisz w każdym elektronicznym i pewnie w motoryzacyjnym :)

Przyszła dzisiaj maseczka w kolorze, ale nie taka piękna jaka miała być :tongue4:

Opublikowano

to poszukaj takiego 357 955 531 "krótki" :polew:

Opublikowano

myślałem że jakiś normalny :polew: do wycieraczek? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heeh Mario wysprzatac domek ?? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

ale w "cukierkach" :naughty: - tylko powiedz kiedy wpadniesz.....................

.....................

aaa... już tam lepiej nie mów :polew: :polew: :polew:

jak to się mówi:

"Jedni lubią ogórki,

inni ogrodnika córki" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:49_________________________________________________

Puść Kasi esesmana kiedy masz wolny termin :wink4: to nie będzie sprzątać chałupy :decayed: :decayed: :decayed:

spoko najpierw zapytam Ciebie o pozwolenie :D

mam tez show w lisciach palmy i granie na pianinie :D:P :P :P

Opublikowano

myślałem że jakiś normalny :polew: do wycieraczek? :tongue4:

tak :P

Opublikowano

to nie mam, a swojego Ci nie dam :decayed:

Opublikowano

w łódce jest chuuuujnia z jego dostaniem albo takie są teraz te sklepy i szroty :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.