Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: kuzwa skrobalem dzisiaj przednia szybe :shocked:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

huhuhuhuhu na bogato chyba naprawde trzeba zimowki zlaozyc

Opublikowano

wrecz jestem tego pewien ;(

Opublikowano
  • Autor

bieda kurde :/

Opublikowano

zraz k**wa snieg mikolej sanki i drifty pierwistkiem z Q :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheheh zgadza sie :D

oby tylko bez przygod zime przelatac ;)

Opublikowano

szerokosci tam na tej mietle i uwazaj na siebie :D:naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 06:11_________________________________________________a Kimiasz pewnie na silke polecial z rana :D

klata plecy barki od tego sa poranki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Niestety, nie :D

O 5:50 się obudziłem i już nie mogłem zasnąć :D

A na siłkę zasuwam poniedziałek, środa i czwartek po pracy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

KLATA,PLECY,BARKI OD TEGO SA CIEZARKI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

Opublikowano

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

moge ci ustawiac walki bede twoim agentem wcale nie drogim :gwizdanie:
Opublikowano

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

No właśnie tu w Gdańsku w Gymnasionie nie ma żadnych zajęć ani z boksu, ani z kick-boxingu, są tylko w Warszawie :confused4:

A szkoda, bo mając tę kartę, co mam teraz, miałbym na te zajęcia wstęp darmowy.

rkwon, tylko że ja na razie jadę ogólnorozwojowy - jeden trening na wszystkie partie mięśniowe (w sumie 12 ćwiczeń w 3 seriach po 12 powtórzeń każde), a Ty pewnie robisz na jednym treningu tylko określone partie, nie? :mysli:

Opublikowano

zestaw plazowy - klata i bic ;)

Opublikowano
:D
Opublikowano
:hi: w ten słoneczny mroźny dzień :wink4:
Opublikowano
  • Autor

:> :> :>

dokladnie taki sam tryb treningowy mam :) w czwartek po silc ejeszcze godzinka boksu tylko ;)

No właśnie tu w Gdańsku w Gymnasionie nie ma żadnych zajęć ani z boksu, ani z kick-boxingu, są tylko w Warszawie :confused4:

A szkoda, bo mając tę kartę, co mam teraz, miałbym na te zajęcia wstęp darmowy.

rkwon, tylko że ja na razie jadę ogólnorozwojowy - jeden trening na wszystkie partie mięśniowe (w sumie 12 ćwiczeń w 3 seriach po 12 powtórzeń każde), a Ty pewnie robisz na jednym treningu tylko określone partie, nie? :mysli:

hhyhhyhyy

Tomcio spoko jak jeszcze troche podrosne to pomyslimy :D bedziesz pierwszy do ktorego sie zwroce :D

Kimiasz nom robie ABC

pon plcey biceps sroda klata triceps i czwartek barki nogi boks :)

Opublikowano
:hi: PAKERZY :kox:
Opublikowano

można zacząć weekend :beach: :beach: :beach::dance2: :dance2: :dance2::decayed: :decayed: :decayed:

jutro na 12.30 wymiana kapetków :wink4:, w Niedzielę na 15.00 po znajomka żeby go zawieźć na poprawiny i potem przywieźć więc chyba weekend raczej :no::drunk:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.