Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bartek1605 juz chyba popil bo taki humorek dobry:P

Też mi się tak wydaje :D

No ja mam jeszcze Tyskie, ale czekam, bo widzę, że zaraz we Włocławku zostanę sam w przedziale, bo się tu wszyscy szykują do wysiadki :D :D :D

Chyba sobie obejrzę Tokyo Drift, akurat 2 godziny do Łodzi zostały, a dawno nie oglądałem :D :D

Ale tokyo drift ma jedną dużą wade- mianowicie nie było żadnych niemieckich aut

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chcieli nasrać do własnego gniazda :)

Opublikowano

Wiktor w tokio drift jest niemiecki samochód jezeli dobrze pamiętam... to zielony Volkswagen touran Incredible Hulk :P

Widze sobota mija a Wy śpicie a ja do robote zaraz się zbieram hehe:P

Opublikowano

pomyslalem ze zostawie tutaj tego linka zebym go nie zgubil... ;)

Opublikowano

Ładna;D Jak się uśmiecha, to ja razem z nią :decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kimi nie masz kręgosłupa - takie jest moje zdanie.

Mam inne priorytety po prostu.

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

uu Pany poplynalem tytanikiem za daleko i za szybko :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

uu Pany poplynalem tytanikiem za daleko i za szybko :sick3: :sick3: :sick3:

:D :D :D

Opublikowano
  • Autor

u kurde i moj "tytanik nawet nie doplynal do brzegu tylko zatonal przed "...

Opublikowano

ale pusto,gdzie są wszyscy czyżby wystraszyli się moderatorów :shocked:

:wink4:

:guma:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:22_________________________________________________ja jebe co za inwigilacja tera :wallbash:

ale o co chodzi? :mysli: bo nie chce przewalac 5 stron...[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________No dobra poczytałam skoro musiałam :> i jedno powiem, że czytając historię i wrażenia ze zlotu też się zdziwiłam jak to się po kościach rozeszło. Teraz ta sytuacja....widać są równi i równiejsi. Jak w życiu. Forum i klub założył Prezes, przypominam o składce na serwer, którą ponosili Ci co chcieli i dawali ile mogli. Nie jest to zatem forum kolesiów tylko forum użytkowników. Jeśli mamy Regulamin to nie po to żeby go ustawiać w zależności od potrzeb i sytuacji. To tak jakby Kodeks drogowy ustawiać pod kolegów. Ale jak życie pokazuje- zawsze są równi i równiejsi. Myśle, że w razie czego gdyby Prezes zaczął być stronniczy ( a to równy chłop :) ) nie ma problemu zawiązać sobie swojego forum gdzie się będziemy spotykać i jak Kmini mówi- tradycyjnie o liftach, o kobietkach, rezanku itd pogadać . Tylko to nie rozwiąże problemu kolesiostwa na tym forum. Poza tym spotkałam na tym forum wielu fajnych ludzi, fachowców - jak BartS i byłoby szkoda to porzucać bo komuś tu ego pod sufit skacze. Tyle w temacie. A co porabiacie dziś chłopaki?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

szkoda, że wczoraj byłem zbyt zajęty żeby dołączyć do rozmowy :decayed: (podejrzewam że worek z kropkami by się rozsypał) :tongue4:

A co porabiacie dziś chłopaki?

standard sobota - czas oporządzić przybytek :wink4:

Opublikowano

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

Opublikowano
  • Autor

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

:D

A to? :

Leżysz w łóżku pomiędzy napaloną super laską z jednej strony i jeszcze bardziej napalonym pedałem z drugiej.

Pytanie: w którą stronę się obrócisz? :D :D :D

Poza tym spotkałam na tym forum wielu fajnych ludzi, fachowców - jak BartS i byłoby szkoda to porzucać bo komuś tu ego pod sufit skacze. Tyle w temacie.

Jakby to powiedzieć - z ust mi to wyjęłaś (bez skojarzeń :decayed: :decayed: :decayed: )

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:51_________________________________________________

Mariano :hi: :hi: :hi: :hi: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

OOOOlllaaaa Kimi-asku :hi:

Opublikowano

pomyslalem ze zostawie tutaj tego linka zebym go nie zgubil... ;)

To dla utrwalenia:

melanie_iglesias_hot_girl_layingdown.jpg

melanie-iglesias2.png

l.jpg

4dc61809682f3.jpg

157_2769l.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Klasyczny przykład kobiety, która ma "to coś" :wink4: :wink4: :wink4:

marcindlug - gratuluję gustu :decayed:

Opublikowano

Widziałem dziś A4 B8 Anavt White S4 była pod Manufakturą - jak to mruczy :evil: :evil: :evil::slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Opublikowano

Widziałem dziś A4 B8 Anavt White S4 była pod Manufakturą - jak to mruczy :evil: :evil: :evil::slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Ale S4, czy A4 z pakietem S-line? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Wiedziałem, że będziesz konkretny :decayed: S4 V6 T :evil: :evil: :evil: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.