Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

bartek1605 juz chyba popil bo taki humorek dobry:P

Też mi się tak wydaje :D

No ja mam jeszcze Tyskie, ale czekam, bo widzę, że zaraz we Włocławku zostanę sam w przedziale, bo się tu wszyscy szykują do wysiadki :D :D :D

Chyba sobie obejrzę Tokyo Drift, akurat 2 godziny do Łodzi zostały, a dawno nie oglądałem :D :D

Ale tokyo drift ma jedną dużą wade- mianowicie nie było żadnych niemieckich aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kimi nie masz kręgosłupa - takie jest moje zdanie.

Mam inne priorytety po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pusto,gdzie są wszyscy czyżby wystraszyli się moderatorów :shocked:

:wink4:

:guma:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 20:22_________________________________________________ja jebe co za inwigilacja tera :wallbash:

ale o co chodzi? :mysli: bo nie chce przewalac 5 stron...[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________ :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 10:38_________________________________________________No dobra poczytałam skoro musiałam :> i jedno powiem, że czytając historię i wrażenia ze zlotu też się zdziwiłam jak to się po kościach rozeszło. Teraz ta sytuacja....widać są równi i równiejsi. Jak w życiu. Forum i klub założył Prezes, przypominam o składce na serwer, którą ponosili Ci co chcieli i dawali ile mogli. Nie jest to zatem forum kolesiów tylko forum użytkowników. Jeśli mamy Regulamin to nie po to żeby go ustawiać w zależności od potrzeb i sytuacji. To tak jakby Kodeks drogowy ustawiać pod kolegów. Ale jak życie pokazuje- zawsze są równi i równiejsi. Myśle, że w razie czego gdyby Prezes zaczął być stronniczy ( a to równy chłop :) ) nie ma problemu zawiązać sobie swojego forum gdzie się będziemy spotykać i jak Kmini mówi- tradycyjnie o liftach, o kobietkach, rezanku itd pogadać . Tylko to nie rozwiąże problemu kolesiostwa na tym forum. Poza tym spotkałam na tym forum wielu fajnych ludzi, fachowców - jak BartS i byłoby szkoda to porzucać bo komuś tu ego pod sufit skacze. Tyle w temacie. A co porabiacie dziś chłopaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że wczoraj byłem zbyt zajęty żeby dołączyć do rozmowy :decayed: (podejrzewam że worek z kropkami by się rozsypał) :tongue4:

A co porabiacie dziś chłopaki?

standard sobota - czas oporządzić przybytek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rezam lampy do szóstki i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo są w opłakanym stanie :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:22_________________________________________________- Za co siedzisz?

- Za napad na bank. A ty?

- Jak ci powiem to nie będziesz mógł spać.

- No co Ty, powiedz, przecież jestem kolegą z celi.

- Za gwałty na śpiących mężczyznach.

:D

A to? :

Leżysz w łóżku pomiędzy napaloną super laską z jednej strony i jeszcze bardziej napalonym pedałem z drugiej.

Pytanie: w którą stronę się obrócisz? :D :D :D

Poza tym spotkałam na tym forum wielu fajnych ludzi, fachowców - jak BartS i byłoby szkoda to porzucać bo komuś tu ego pod sufit skacze. Tyle w temacie.

Jakby to powiedzieć - z ust mi to wyjęłaś (bez skojarzeń :decayed: :decayed: :decayed: )

[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 13:51_________________________________________________

Mariano :hi: :hi: :hi: :hi: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem ze zostawie tutaj tego linka zebym go nie zgubil... ;)

To dla utrwalenia:

melanie_iglesias_hot_girl_layingdown.jpg

melanie-iglesias2.png

l.jpg

4dc61809682f3.jpg

157_2769l.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Klasyczny przykład kobiety, która ma "to coś" :wink4: :wink4: :wink4:

marcindlug - gratuluję gustu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś A4 B8 Anavt White S4 była pod Manufakturą - jak to mruczy :evil: :evil: :evil::slina: :slina: :slina::jerk: :jerk: :jerk:

Ale S4, czy A4 z pakietem S-line? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...