Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czytalem, niech spier @$#%$*

Opublikowano

taaaa dokładnie niech mnie cmokną w d*pę, to niech oni mi udowodnią że mam radio, tv albo komputer, a nie ja mam udawadniać że nie mam. Do mieszkania wejść Ci nie mogą więc sprawa dla mnie prosta.

Opublikowano

yyyyyyyyy a radio w tel komórkowym?:)hehehe w sumie jak CIę dopadną na ulicy to masz przy sobie radioodbiornik-hehe i mozesz słuchać ich wypocin na krajowej "jedynce,dwójce,trójce":))))

Opublikowano
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:> :> :>

pani w CTS-V też niczego sobie :slina::naughty::kox::tongue4:

Opublikowano

oj nie powiem nie:)ładne pączusie:)

Opublikowano

ladniunie bllizniaki mniammmm

Opublikowano
  • Autor

nooo slodko :)

92,5 zaliczone ;)

ale lokiec dalej napierdala :confused4:

Opublikowano

Seba coś na bolący łokieć - przykładaj kiedy tylko możesz :> :> :> :naughty: :naughty: :naughty:

siska

Opublikowano

Mario mogles swoja Glinke wkleic :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Seba coś na bolący łokieć - przykładaj kiedy tylko możesz :> :> :> :naughty: :naughty: :naughty:

siska

daaaaaaamn to aby napewno na lokiec ?? :slina: :slina: :slina::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Na co byś nie położył to przejdzie :decayed:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________

Mario mogles swoja Glinke wkleic :gwizdanie:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: później by było za wklejanie fotek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:45_________________________________________________Cytat:

Wy k**wy j**ane - krzyczał do strażników! Zatrzymany twierdził, że jest szatanem

Nieznany mężczyzna poinformował strażników miejskich, że na ulicy Moniuszki dzieją się dantejskie sceny - bicie, krew, skakanie po autach.

Na miejscu patrol zastał grupę szarpiących się mężczyzn, którzy na widok strażników rozbiegli się.

- Jeden z taksówkarzy i właściciel bmw wskazali nam mężczyznę, który skakał po ich samochodach. Zachowywał się jak opętany, cały czas wychwalał szatana, krzyczał, że wszystkich pozabija - mówi Radosław Kluska z łódzkiej straży miejskiej. - Miał ranę na prawej dłoni i liczne otarcia na twarzy i głowie.

Gdy strażnicy zbliżyli się do mężczyzny, ten zaczął krzyczeć: "k**wy j**ane, zostawcie mnie bo was pozabijam" oraz "Jestem szatanem i was sk***ysyny zabiję". Splunął w twarz strażnikowi i próbował go uderzyć...

- Ponieważ był bardzo agresywny użyliśmy wobec niego gazu i kajdanek - dodaje R. Kluska.

Okazało się iż zatrzymany cierpi na schizofrenię paranoidalną. Jego brat groził strażnikom, że zna wysoko postawionych policjantów i dziennikarzy z TVN i zrobi wszystko, by wyrzucono ich z pracy...

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

z sadola akurat wyczytalem :)

Opublikowano

weź ty nie czytaj takich świnstw :bicz3:

cmok z wieczora :buziak:

Opublikowano
  • Autor

heeh :buziak::pociesz:

oj tam oj tam swinstw ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.