Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Seba skrobnij skrab-owi PW jak to zrobić :wink4: ja mogę coś namieszać :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 19:18_________________________________________________Jak możesz oczywiście :) Daleki jestem od tego aby zarządzać twoim wolnym czasem :decayed:

Ehhhhhh muszę tam do was kiedy wpaść na spota :evil:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo dobry pomysł :good: :good: :good::wink4:

Opublikowano

pierwszy

Opublikowano
:hi: witam musze nadrobic spam i zaraz wroce
Opublikowano

pierwszy

:wallbash: :wallbash: A myślałam, że ja będę pierwsza :tongue4:

Druga :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

a teraz coś na rozgrzewke

Opublikowano

Toście dużo dłużej niż ja nie zabawili :tongue4: :tongue4:

A jak zgasili ognicho? :gwizdanie:

Opublikowano

oo i gdzie byliscie na ognisku?

Opublikowano

oo i gdzie byliscie na ognisku?

Qrde sprzedałem Nas ;/

Opublikowano

oo i gdzie byliscie na ognisku?

Qrde sprzedałem Nas ;/

spoko ja i tak nie moglem przyjechac bo bylem w warszawie na uczelni

Opublikowano

oo i gdzie byliscie na ognisku?

Niedaleko Lublinka w lesie nad stawem :tongue4:

Opublikowano

ognisko jak ognisko, ale i poczkami mozna bylo posmigac ;))

Opublikowano

oo i gdzie byliscie na ognisku?

Niedaleko Lublinka w lesie nad stawem :tongue4:

Ja myślałem że w stawie nad lasem...

A boczkami fajnie tylko troche wąsko

Opublikowano

u mnie na osiedlu ktos tak smigal boczkiem ze przez plot betonowy przelecial ze furtke ze soba porwal :)

Opublikowano

Pany sprawa jest na komputerze w aucie miałem zawsze temperature w celcjusza a teraz mi sie narobiło w farenchajta o co kaman

Opublikowano
  • Autor
Car projection mapping by Radugadesign[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 21:58_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

Car projection mapping by Radugadesign[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 21:58_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: :slina: :slina: :slina: :slina:

Wyczesane

Opublikowano

smol

instrukcja się kłania

e57ac3ad5b18b6f5m.jpg

Opublikowano

Również się melduję:) Cieszę się, że jednak ognisko wypaliło i nie było malkontentów - podziękowania dla wszystkich:) Za drewienko Jackowi, za struganie patyków Witkowi, za pieczenie kiełbachy tym, którzy owe patyki trzymali, za zakupy jerzykowi, za maty do siedzenia smolowi i reszcie za przybycie :> Fajnie było, teraz jakieś fotki się przydadzą;)

Opublikowano

Również się melduję:) Cieszę się, że jednak ognisko wypaliło i nie było malkontentów - podziękowania dla wszystkich:) Za drewienko Jackowi, za struganie patyków Witkowi, za pieczenie kiełbachy tym, którzy owe patyki trzymali, za zakupy jerzykowi, za maty do siedzenia smolowi i reszcie za przybycie :> Fajnie było, teraz jakieś fotki się przydadzą;)

No ktoś tam miał fotopstryka :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.