Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgarnac cie ? :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...w aucie

tak na serio, to nie, ale bardzo dziękuję za chęci:) Zostaję po prostu w domu

Opublikowano

nie mogę, bo jestem po spożyciu... Powiem Wam, ze serio - mam dość pracy i marznięcia na ten tydzień :wink4: Miałem zamiar jechać, ale jednak sobie odpuszczę - świat sie nie zawali:) Ciocia Basia mi się tu teraz wyspowiada, jak się czuje i jak rośnie mały klubowicz? :decayed:

tak jest! :sesese:

melduję posłusznie że u mnie okey, a mała rośnie jak na drożdzach :)

czas leci nieubłaganie ... przedwczoraj skonczyła pół roczku

kochane dziecko, bardzo pogodne, bez przerwy się śmieje - wywróciła do góry nogami cały mój świat :decayed:

[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:34_________________________________________________a oto i ona: :wink4:

ala.jpg

Opublikowano

tak jest! :sesese:

melduję posłusznie że u mnie okey, a mała rośnie jak na drożdzach :)

czas leci nieubłaganie ... przedwczoraj skonczyła pół roczku

kochane dziecko, bardzo pogodne, bez przerwy się śmieje - wywróciła do góry nogami cały mój świat :decayed:

ale klubowiczka rośnie :> najważniejsze żeby zdrowo rosła i kochała audi...

Opublikowano

kocha kocha.... do innego nie wsiada :decayed:

Opublikowano

chyba bardziej podobna do stacha, bo nawet po kolorze włosów widać;p (chyba, że nie jesteś naturalną blondynką) :tongue4: Dziecko zawsze wywraca świat do góry nogami:)[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:39_________________________________________________w sumie...chyba łuk brwiowy i oczka ma po Tobie :>

Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

Gizmus, jak masz kabelki rozruchankowe, to podlecę do Ciebie pod blok i się podłączysz pod prunda :gwizdanie:

Opublikowano

marcindlug wezmiesz VAG :wink4:

Opublikowano

panowie i panie... ja z narzeczoną na maj-czerwiec spodziewamy sie dzidziusia i jak na razie mnie troszke straszycie tym "wywracaniem"

Opublikowano

chyba bardziej podobna do stacha, bo nawet po kolorze włosów widać;p (chyba, że nie jesteś naturalną blondynką) :tongue4: Dziecko zawsze wywraca świat do góry nogami:)[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:39_________________________________________________w sumie...chyba łuk brwiowy i oczka ma po Tobie :>

ja tam już polubiłam ten wywrócony świat i niewyobrażam sobie żeby jej z nami nie było :)

hehe... jaka analiza :decayed:

tak - jak na razie cały tatuś :rolleyes:

Opublikowano

Kimi prądu mi nie brakuje tylko nie uważam za słuszne kręcić go 6 razy...

Marcin weź Vaga jak dojade to lookniemy może ten kąt wtrysku...

Dzieciak fajny :wink4:

Opublikowano

panowie i panie... ja z narzeczoną na maj-czerwiec spodziewamy sie dzidziusia i jak na razie mnie troszke straszycie tym "wywracaniem"

gratulacje!

to nie straszenie :wink4: to mega szczęście!

jest inaczej, ale wcale nie znaczy że gorzej :tongue4:

Opublikowano

chyba bardziej podobna do stacha, bo nawet po kolorze włosów widać;p (chyba, że nie jesteś naturalną blondynką) :tongue4: Dziecko zawsze wywraca świat do góry nogami:)[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:39_________________________________________________w sumie...chyba łuk brwiowy i oczka ma po Tobie :>

ja tam już polubiłam ten wywrócony świat i niewyobrażam sobie żeby jej z nami nie było :)

hehe... jaka analiza :decayed:

tak - jak na razie cały tatuś :rolleyes:

nie przesadzj ja tam ze Stana nie wiele widze :gwizdanie: on taki brzydal a dzidzia taka ladna :kox:[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:47_________________________________________________

panowie i panie... ja z narzeczoną na maj-czerwiec spodziewamy sie dzidziusia i jak na razie mnie troszke straszycie tym "wywracaniem"

bedzie pepkowe-klubowe :drunk::dance:
Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

cześć Rafik :kwiatek:

ładnie Ci w żółtym :kox:

Opublikowano

marcindlug wezmiesz VAG :wink4:

wezme wezme :)

Opublikowano

chyba bardziej podobna do stacha, bo nawet po kolorze włosów widać;p (chyba, że nie jesteś naturalną blondynką) :tongue4: Dziecko zawsze wywraca świat do góry nogami:)[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 21:39_________________________________________________w sumie...chyba łuk brwiowy i oczka ma po Tobie :>

dziurkę ma po mamusi...... a tak poważnie to bardzo fajna laseczka.... i jakie wesolutkie... :wink4:

Opublikowano

panowie i panie... ja z narzeczoną na maj-czerwiec spodziewamy sie dzidziusia i jak na razie mnie troszke straszycie tym "wywracaniem"

gratulacje!

to nie straszenie :wink4: to mega szczęście!

jest inaczej, ale wcale nie znaczy że gorzej :tongue4:

nie no nie boje sie... ale zawsze są jakieś obawy jakim bede tata itp czy nie bedzie niczego brakowało potomkowi w życiu itp...

Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

cześć Rafik :kwiatek:

ładnie Ci w żółtym :kox:

He he :D Wolałbym czarny, lubię czerń :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

cześć Rafik :kwiatek:

ładnie Ci w żółtym :kox:

He he :D Wolałbym czarny, lubię czerń :naughty: :naughty: :naughty:

nie nie ... czerni zdecydowanie powinieneś unikać :tongue4:

Opublikowano

Siemanko Basiu :hi: :hi: :hi:

Córeczka jak ta lala :kox: :kox: :kox:

cześć Rafik :kwiatek:

ładnie Ci w żółtym :kox:

He he :D Wolałbym czarny, lubię czerń :naughty: :naughty: :naughty:

Kimdzon jak byl taki malusi to byl czarny i gral w kosza :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.