Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A'propos anglików - dokładnie tak samo myślałem, kupując a6, tylko się troszeczkę wystraszyłem formalności ( nie byłem do końca świadomy w temacie). Dzis pewnie bym nie miał obiekcji co do zakupu RHD...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze a kolezanka ostatnio była w siodemkach i powiedziała ze teraz jest klasa po remoncie i zupełnie nie to co kiedys było, mialy rezerwacje i bylo super :mysli:

Opublikowano

a znajdziesz tam Madzia 20 miejsc siedzących koło siebie i cichszy zakątek przy nich?

Opublikowano

a znajdziesz tam Madzia 20 miejsc siedzących koło siebie i cichszy zakątek przy nich?

zrobię rekonesans z użyciem owej koleżanki i dam znać :decayed:

Opublikowano

będziemy wdzięczni;) Póki co - weź przyjedź na spota, to podyskutujemy na żywo :wink4:

Opublikowano

będziemy wdzięczni;) Póki co - weź przyjedź na spota, to podyskutujemy na żywo :wink4:

nie wiem czy znowu przyjadę bo córunia znowu ma cholera zawody w piłkę , jutro np. miałam w planie pobudkę koło 9 a się dowiedziałam,że wiozę dziewczyny na zawody i w związku z tym bede nawalać km bo klub kasy nie ma, więc siłą rzeczy w niedzielę muszę poświęcić czas dwójce pozostałych bo koniec ferii trzeba uczcić

Opublikowano

nie wymiguj się :decayed:

Opublikowano

nie wymiguj się :decayed:

DJ znajdź tą z saksofonem i walnij sobie 3 dzieci a potem mi powiedz że masz czas na wszystko :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:15_________________________________________________ :hi: dobranoc :>

Opublikowano

Powiem Ci tak...ja sobie saksofonistkę znajdę, trójkę dzieci może też "zrobię", ale na pewno każdy uśmiech któregokolwiek z tych moich dzieci, wynagrodzi mi wszystko - cały trud, całe zmęczenie, każde pieniądze. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie spimy :D zwiedzamy :)

Opublikowano

http://www.clubambasada.pl/ dokładam propozycję wyjścia...osobiście nie odwiedziłam tego klubu, ale słyszałam całkiem dobre opinie...

:good: popieram też słyszałam, że fajnie :naughty:

Opublikowano

nie wymiguj się :decayed:

DJ znajdź tą z saksofonem i walnij sobie 3 dzieci a potem mi powiedz że masz czas na wszystko :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:15_________________________________________________ :hi: dobranoc :>

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :wink4: :wink4: :wink4:

BTW

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

siema

no wlasnie czekalem az Ci sie lampeczka zapali Mariano :D

Opublikowano
:D :D :D
Opublikowano

nie wymiguj się :decayed:

DJ znajdź tą z saksofonem i walnij sobie 3 dzieci a potem mi powiedz że masz czas na wszystko :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:15_________________________________________________ :hi: dobranoc :>

LOL... szczera prawda.... :D

Opublikowano
:siema::hi:
Opublikowano

Siemanko :hi:

Opublikowano
:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.