Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panda w niedziele podjedzie a5 i bedzimey znali tresc wiadomosci :D

Opublikowano
dostałem odpowieć co z tym A5 za 20 tys :D chcecie maila całego?

zapodaj mi tez

Opublikowano

Witam

W związku z zapytaniem przesyłam link do ogłoszeń aut z tego modelu, proszę przejrzeć oferty, jeżeli byli by Państwo zainteresowani którymś z aut proszę o informacje (najlepiej link z ogłoszeniem). Oferty pochodzą od dealerów, auta z salonów samochodowych:

(jeżeli link po kliknięciu nie zadziała, proszę go skopiować i wkleić u góry w wyszukiwarkę stron www.) KOSZTY IMPORTU POJAZDU ZNAJDUJĄ SIE PONIŻEJ (proszę je doliczyć do ceny zakupu pojazdu w Usa).

Wszystkie ceny podane w ogłoszeniach (auta z salonów samochodowych, nie dotyczy aukcji) negocjujemy ze sprzedawca auta przed zakupem, w większości przypadków pojazd udaje sie kupić taniej niż jest to określone w ogłoszeniu.

AUTA UŻYWANE I NOWE - NIE USZKODZONE (z salonów samochodowych):

Przed ewentualnym zakupem, możemy po numerze nadwozia Vin sprawdzić historie każdego auta (więcej informacji na ten temat na naszej stronie internetowej www.amer-auto.pl w zakładce BEZPIECZNY ZAKUP).

http://www.cars.com/for-sale/used/coupe/audi/a5/_/N-ma9Zfl7ZfgxZfw1Zm5d?mkId=20049&bsId=20203&mdId=20593&rd=500&zc=48220&PMmt=1-1-0&stkTypId=28881&rpp=50&feedSegId=28705&searchSource=SORT&crSrtFlds=stkTypId-feedSegId-mkId-mdId-bsId&pgId=2102&sf1Nm=price&sf1Dir=ASC&sf2Nm=miles&sf2Dir=ASC

Przed przystąpieniem do licytacji lub zakupem pojazdu z salonu od dealera, podpisujemy z klientem Umowę. Po jej podpisaniu klient zobligowany jest do wpłaty depozytu (w celu zabezpieczenia transakcji) w kwocie 4500PLN. Po odnotowaniu na koncie wpłaty od klienta, przystępujemy do zakupu (licytacji). W przypadku rezygnacji z zakupu przed dokonaniem transakcji (lub nie wygraniu licytacji), wpłacony depozyt jest zwracany klientowi.

Płatności za pojazd klient dokonuje zaraz po jego zakupie + koszty w USA.

Koszty w Polsce klient pokrywa po odprawie celnej pojazdu.

W sprawie procedur importu prosimy o kontakt telefoniczny.

Przybliżone koszty importu:

KOSZTY USA:

- zakup $$$ (proszę przyjąć średnia cenę z ogłoszeń które Państwu wysłałem, w przypadku licytacji to Państwo ustala cenę do jakiej mamy licytować dane auto)

- transport auta po terenie Usa około 600$ (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu lub naszego dealera)

- opłata dealerska 300$ (obsługa dealera w Usa, zakup, transport, odprawa w Usa, załadunek, dokumenty itp.)

- wysyłka auta w kontenerze 1200$

------------------------------------------

Razem kosztów w USA około: 2100$ + cena pojazdu

------------------------------------------

KOSZTY POLSKA:

- opłaty portowe około 1500PLN (rozformowanie kontenera + obsługa agencji celnej)

- podatki (cło, Vat, akcyza) około 20tysPLN (w zależności od rocznika, modelu. Ostateczny koszt należności celno-podatkowych wyliczymy Państwu w momencie wyboru konkretnego pojazdu.)

- tłumaczenia dokumentów 300PLN

- przegląd 250PLN

- nasza prowizja 4500 PLN (NETTO)

-----------------------------------------

Razem kosztów w Polsce około: 27tys PLN

-----------------------------------------

Koszty opcjonalne/dodatkowe:

- ewentualne ubezpieczenie pojazdu na czas transportu przez ocean 2% wartości pojazdu

- transport pojazdu z portu do klienta około 2PLN za 1km (istnieje możliwość odbioru pojazdu z portu własnym środkiem transportu)

- ewentualna opinia rzeczoznawcy około 500PLN (wycena wartości), na życzenie Urzędu Celnego

- rejestracja pojazdu koszt około 750PLN (rejestruje kupujący)

- opłaty związane z kosztami przelewu $$$ do USA za pojazd pokrywa kupujący

W ramach prowizji załatwiamy wszystkie formalności związane z importem auta z Usa.

Czas realizacji zamówienia około dwa miesiące.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Więcej informacji odnośnie procedur importu pojazdu z Usa oraz pełną ofertę znajda Państwo na naszej stronie internetowej:

www.amer-auto.pl

Nasza oferta (Allegro, Otomoto):

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12442611

http://amer-auto_pl.otomoto.pl/index.php

---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

troche Was przetrzymałem :D

Kiedyś przyjade A5 :D

Opublikowano

i wszystko jasne, drozsze oplaty od auta

Opublikowano

co oznaczają te gwiazdki przy temacie :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

jakie kurna gwiazdki

??

i gdzie jest topowy post ?? :(

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

:hi: Bartas, DeeJay_Kill, J3rzyK, jaczek7, nero84, Panda z Teksasu, smol, tomek881025

Opublikowano

Jak chcesz to mam do sprzedania ładna A5 :P tylko tylni zderzak jest lekko uderzony :) ale spece w Idczaku sie tym zajmą :D

Opublikowano
jakie kurna gwiazdki

??

i gdzie jest topowy post ?? :(

---------- Post added at 19:22 ---------- Previous post was at 19:21 ----------

:hi: Bartas, DeeJay_Kill, J3rzyK, jaczek7, nero84, Panda z Teksasu, smol, tomek881025

właśnie !!! jakie gwiazdki ???:eusathink:

Opublikowano

pełno nas a jakoby nikogo nie bylo :P

Opublikowano

prosze http://postimage.org/image/an3vi6fa5/

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:57 ----------

boją sie

Opublikowano

gwiazdki, ze tyle waznych osobistosci jest u nas :)

Opublikowano

ale to mogliby napisać jakie pod każdą z nich :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pączku :D oznacza to ocene watku jak zobaczysz na gorny prawy rog strony masz narzedzia watku przeszukaj watek i ocen watek :) i mozesz sobie ocenic na ile gwiazdek chcesz :)

Opublikowano
  • Autor
:dancing::hi:
Opublikowano

pączek bananie nie tancz tylko pracuj :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.