Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
smolu, wszystko jest:) Płyta jest, antena jest (tylko wtyczkę trzeba kupić), "wyjmaki" są;p

Aha - chyba nie bez powodu masz taki nick - ciągle smolisz;D

No no od nazwiska won :DDD ale z drugiej strony ostatnio cos sie rozpiłem nie powiem ze nie :( . Dj poważnie miałbyś wszystko do tej navi czy jaja se robisz bo nie wiem czy kupić

---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:28 ----------

ja umiem usuwac blad airbag-a raz na zawsze :decayed:

wykrecasz blat tam masz napisane ktora dioda jest od czego bieresz wyjmujesz ja i klopot z glowy :decayed::grin:

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

ja nie bede wale browarka i jak zawsze na kacu

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

teraz pytanje to ludzi co sie znają namiar na kogos kto wgrywa mapy do navi i wyimaki ktos ma ? a i może ktoś antene do gps moze ma :D:)

bedziesz zakldal navi plus :naughty:

No jak tylko sie uda z gratami do tej navi ta ja kupie

Opublikowano

płytkę z mapą mam, wyjmaki jakieś z blaszek zrobione i wtyczkę SMB do anteny byś sobie musiał dokupić, bo mam antenę z uciętym przewodem:)

Opublikowano
czy mógłby ktoś mi usunąć błąd AIR BAG dziś?? ma ktoś VAG-a?

chcialbym tylko nadmienic ze uslugi kasowania checkow ;) maja spotowicze :) a nie "one day hero" :)

bez urazy oczywiscie :)

czyli latamy dzisiaj :D

spoko,dzięki za poradę

Opublikowano
płytkę z mapą mam, wyjmaki jakieś z blaszek zrobione i wtyczkę SMB do anteny byś sobie musiał dokupić, bo mam antenę z uciętym przewodem:)

No to jak ja kupie to mi ja ogarniesz za rosadna Cene :)

Opublikowano
bry:hi: po 3 dniowej przerwie , CZMP jest masakryczne...... widzę że piknik był dziś ? a jutro się widzimy ?

Był wypiliśmy wszystko co było ;) Madziu co robiłaś W CZMP? Pediatria?

nie, endokrynologia z córcią

---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:02 ----------

Pogoda super, szkoda że od jutra leje :\ ale dziś się pojeździło aż by się chciało zapakować manatki i gdzieś ruszyć :kox:

Opublikowano

gdzie jest nasza mistrzyni kierownicy :kox:

Opublikowano
:hi::dziura: no to kierowca sie dzisiaj popisał:polew::polew::polew::polew: mam nadzieje ze ten stolik "od ruskich" wytrzymał starcie z moim ''niezawodnym'' fiatem:decayed::decayed::decayed: Panowie wybaczą nooo Baba za kierownicą i tyle:whistling::whistling::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
:hi::dziura: no to kierowca sie dzisiaj popisał:polew::polew::polew::polew: mam nadzieje ze ten stolik "od ruskich" wytrzymał starcie z moim ''niezawodnym'' fiatem:decayed::decayed::decayed: Panowie wybaczą nooo Baba za kierownicą i tyle:whistling::whistling::polew::polew::polew::polew:

dla mnie i tak jestes i bedziesz mistrzem kierownicy :decayed:

Opublikowano

co tam sie dzisiaj dzialo :decayed:

Opublikowano

kram został rozdupcony w piździec :polew:

Opublikowano

Siemano,

Czyżby Fiacik wjechał Wam w kramik? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

mało powiedziane kram został sponiewierany :banan:zakaz handlu:polew::polew:

Opublikowano

że nikt kamery wtedy nie miał, byłby Poranek Kojota made by A4-klub :decayed:

Opublikowano

zakaz handlu obwoznego byl w tym miejscu to wam zlikwidowala kram :kox:

Opublikowano

nie dorobisz teraz na furmanke :polew:

Opublikowano

koledzy co trzeba zrobic zeby miec ramki i naklejke prucz kupna ?? trzeba byc jakims klubowiczem itd ?? a ktos od nas z łódzkiego ma na stanie ramki i naklejke ?

Opublikowano
koledzy co trzeba zrobic zeby miec ramki i naklejke prucz kupna ?? trzeba byc jakims klubowiczem itd ?? a ktos od nas z łódzkiego ma na stanie ramki i naklejke ?

ramka tylko kupno a naklejke jaka chcesz ???

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

na klubowicza trzeba miec wyglad i ladnie pachniec :grin:

Opublikowano

zapomniałeś jeszcze ile trzeba wypić :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.