Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Seba to ty taki mod planujesz, to ta niespodzianka :polew::polew::polew:

no no kozacka powiem Ci tylko czy tym dolecisz do stolycy :eusathink: ???

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Seba to ty taki mod planujesz, to ta niespodzianka :polew::polew::polew:

no no kozacka powiem Ci tylko czy tym dolecisz do stolycy :eusathink: ???

tam podejrzewam ze jest wsadzone tyle kasy ze by wszystkie nasze mozna bylo kupic ;)

Opublikowano
:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:
Opublikowano
:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:
Dokładnie :polew:
Opublikowano
  • Autor
:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:

heheh no nie do konca w wiekszosci aut ktore sa robione z glowa rdza nie jest zwyklym skorodowanym metalem tylko lakierem i stan blachy jest pewnie lepszy niz w naszych autach :)

pozatym sa oryginalne nie mowie ze mi sie to podoba jakos bardzo nie widzialbym swojej w takim stylu niemniej jednak uwazam ze jest to ciekawe :)

ta a4 co wstawilem jest oczywiscie przegieta :) poniesla kogos fantazja :) jak kto woli :)

Opublikowano

każdy robi tak jak mu się podoba :P każdego tuningu znajdą się zwolennicy i przeciwnicy:P

Opublikowano
  • Autor

ot madrego dobrze posluchac :D

Opublikowano

Pany czymś się różnią głośniki samochodowe od np takich w kolumnie kina domowego? Bo jest taka kolumna która ma średniotonowe 2x 6.5 cala i czy te średnio tonowe się nadadzą na przód?

Opublikowano
Pany czymś się różnią głośniki samochodowe od np takich w kolumnie kina domowego? Bo jest taka kolumna która ma średniotonowe 2x 6.5 cala i czy te średnio tonowe się nadadzą na przód?

Siema wszystkim . z tego co wiem to sie roznia omami samochodowe maja 3czy4 a domowe 6 cos takiego :)

Opublikowano
:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:

heheh no nie do konca w wiekszosci aut ktore sa robione z glowa rdza nie jest zwyklym skorodowanym metalem tylko lakierem i stan blachy jest pewnie lepszy niz w naszych autach :)

pozatym sa oryginalne nie mowie ze mi sie to podoba jakos bardzo nie widzialbym swojej w takim stylu niemniej jednak uwazam ze jest to ciekawe :)

ta a4 co wstawilem jest oczywiscie przegieta :) poniesla kogos fantazja :) jak kto woli :)

Z całym szacunkiem Seba ale nie m czegoś takiego jak lakier rdza :decayed: Wiesz jak się robi roosty? szlifierą zdzierasz lakier i farbę do gołego, a później w solance trzymasz ten element- na ten przykład maskę. No i proszę Was, nie nazywajcie czegoś takiego tuningiem...

Opublikowano
Pany czymś się różnią głośniki samochodowe od np takich w kolumnie kina domowego? Bo jest taka kolumna która ma średniotonowe 2x 6.5 cala i czy te średnio tonowe się nadadzą na przód?

Siema wszystkim . z tego co wiem to sie roznia omami samochodowe maja 3czy4 a domowe 6 cos takiego :)

No więc właśnie te w kolumnie maja 6... czyli co radio przy nich siądzie?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Qrde bo ta kolumna ładne ma głośniki i za psi grosz...

Opublikowano

Seba a kiedy Ty zostajesz w stolycy? bo faktycznie moze bysmy sie spotakali na male co nieco :decayed::decayed:

Opublikowano

Daj gizmo jakieś dane z tabliczki od tej kolumny, to zobaczymy, co to warte:)

Opublikowano
Daj gizmo jakieś dane z tabliczki od tej kolumny, to zobaczymy, co to warte:)

DJ powiem tak wskazowka zeszla za pol i tyeraz sie nie wcina rezerwa :naughty: myslisz ze dokonal samouleczenia czy twoje fiki-miki cos jednak daly :decayed:

Opublikowano

pogadamy, jak jej nie odwali przez dłuższy czas (kontrolce), bo z wskaźnikiem, to sam wiesz, jak jest

Opublikowano
pogadamy, jak jej nie odwali przez dłuższy czas (kontrolce), bo z wskaźnikiem, to sam wiesz, jak jest

:thumbup1: bede dobrej mysli :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:

heheh no nie do konca w wiekszosci aut ktore sa robione z glowa rdza nie jest zwyklym skorodowanym metalem tylko lakierem i stan blachy jest pewnie lepszy niz w naszych autach :)

pozatym sa oryginalne nie mowie ze mi sie to podoba jakos bardzo nie widzialbym swojej w takim stylu niemniej jednak uwazam ze jest to ciekawe :)

ta a4 co wstawilem jest oczywiscie przegieta :) poniesla kogos fantazja :) jak kto woli :)

Z całym szacunkiem Seba ale nie m czegoś takiego jak lakier rdza :decayed: Wiesz jak się robi roosty? szlifierą zdzierasz lakier i farbę do gołego, a później w solance trzymasz ten element- na ten przykład maskę. No i proszę Was, nie nazywajcie czegoś takiego tuningiem...

zgadza sie z moczeniem elementow ale tez czytalem o lakierowaniu powierzchni w ten sposob a czy to jest lakier rdza czy uzyskuja jakos inaczej powierzchnie imitujaca rdze a na koncu to lakieruja nie wiem nie wryfikowalem informacji :decayed:

A pros nas i pros :D tyle ze tylko Ty nazwales to tiuningiem :P:naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

:banan::facepalm: Seba jakiej kasy, mnie to rozpierdalają takie tiuningi w stylo roost czy uj wie jak to nazywają, nie sztuką zrobić z auta szrot;/ W co tu kasa niby włożona? W ten silnik od trabanta czy w narzędzia z castoramy żeby tak zdewastować audiczke :facepalm::facepalm:

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Seba a kiedy Ty zostajesz w stolycy? bo faktycznie moze bysmy sie spotakali na male co nieco :decayed::decayed:

teraz jestem na weekend ale kobita przyjezdza wiec bedzie ciezko :P

byc moze w nastepny tez bede :D

Opublikowano

No właśnie tiuningiem a nie tuningiem :decayed: możesz to nazywać też tunikiem :kox:

Opublikowano

http://lodz.gumtree.pl/c-Sprzedam-sprzet-audio-muzyka-hi-fi-KOLUMNA-3-DRO-NA-MOC-180W-W0QQAdIdZ353460116

Cała kolumna... Akurat te 6.5 cala czyli 16 bym w majowy na przód wsadził bo mi się jeden wysrał. a jak zmieniać to komplet. a czy 16 czy 13 to i tak trzeba cos kombinować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.