Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink: :wink: :wink:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no może być, ale dało się lepiej
Nie ma co wymagać to tylko ASO :whistling:
Opublikowano

w tym tygodniu miałem pacjenta po wizycie u mechesa z ASO :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mario :) PW :decayed::decayed::decayed:

Bartek byles juz u mnie ?

Opublikowano

byłeś

Opublikowano
  • Autor

acha no to gitara

pamioetaj nie zgob :P i ksero zrob :D

Opublikowano

Siema ... Klys takie zamawiasz ?

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

http://allegro.pl/diody-rurki-6x-smd-c5w-8-5-c10w-dioda-rurka-smd-hq-i2223710944.html

---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Czy takie zamowimy ? http://allegro.pl/zarowka-led-39mm-4xsmd-5050-can-bus-w5w-t10-canbus-i2196129099.html

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

Moze ktoś doradzi czy drogie czy tanie beda lepsze :]

Opublikowano

można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia :whistling::wink:

jak najbardziej można połączyć z :banan: i z :drinks:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia :whistling::wink:

jak najbardziej można połączyć z :banan: i z :drinks:

dobrze gada polać jej:banan:

Opublikowano

Siema koledzy c015.gif

Opublikowano
acha no to gitara

pamioetaj nie zgob :P i ksero zrob :D

już zgubiłem :kwasny:

Opublikowano

można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia :whistling::wink:

jak najbardziej można połączyć z :banan: i z :drinks:

dobrze gada polać jej:banan:

e tam na Was liczyć \_/ sama sobie polałam ...to PYK za tych co mogą i za tych co nie mają z kim:grin:

Opublikowano

kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

Opublikowano

Kłysek do 20 czerwca mam 5 egzaminów z czego 3 dość potężne i trójstopniowe... a jak się nie wyrobie to nie pójdę na LEP we wrześniu.

DJ a takie głośniczki? http://allegro.pl/woofer-sw-1600-max-150w-4-ohm-16cm-super-do-auta-i2280668735.html

tylko 66 mm głębokości montażowej to ciut dużo

Opublikowano
Kłysek do 20 czerwca mam 5 egzaminów z czego 3 dość potężne i trójstopniowe... a jak się nie wyrobie to nie pójdę na LEP we wrześniu.

DJ a takie głośniczki? http://allegro.pl/woofer-sw-1600-max-150w-4-ohm-16cm-super-do-auta-i2280668735.html

tylko 66 mm głębokości montażowej to ciut dużo

co to jest LEP bo nie wiem :dontknow:

Opublikowano

No widzisz Ty piszesz jakąś tam pracę jedni inżynierkę drudzy mgr. A lekarze zdają sobie taki 4 godzinny egzamin z 10 tysięcy stron różnych książek ( a może i więcej ) który dopuszcza do zawodu.

Opublikowano
kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

Opublikowano
kuzwa 20 czerwca mam oborone pracy dyplomowej :thumbdown: a ja w czarnej d*pie tylko :audi: mi w głowie :grin:

winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin::grin:

Na początek wystarczyłoby, żeby 1000 świnek morskich przeżyło...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.