Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ooo widzisz...to nie jest głupi pomysł..nie pomyślałbym o tym :P Ty to łebski jesteś!

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

teraz mi powiedzcie co z tym fourum?!?! Panie Premierze - jak żyć ?!

Opublikowano

ale co jest nie tak z forum ???

Opublikowano

nie no serio stary nie ma tych emotikonek i w ogóle bardziej zaawansowanego pisania - cytowania itd. jak ktoś nie zna się na tym html (jak ja) no to już dupka

Opublikowano

Pjngwjn 2 rzeczy... może zamiast kija kup sobie batona ;p

http://www.tbotech.com/images/telescopic-steel-baton.jpg

albo może klucz do kół teleskopowy

http://p.alejka.pl/i2/p_new/08/20/teleskopowy-klucz-do-kol-17-19-mm_0_b.jpg

I będzie jak w tym dowcipie:

- Niech Pani Kupi dziecku arbuza to i zje i sie napija

- To niech pan zwali se konia nogami to i potańczy i porucha.

- A ja mam klucz do kół i se koło odkręce i w pysk dam komu trzeba :grin:

A trochę bardziej serio jak chcesz cos wozić podobno lepiej klucz mieć pod ręką w razie czego odpowiadasz z innego paragrafu ( że niby jak klucz to nie byłeś do akcji przygotowany a jak wyskakujesz do gościa z bejsbolem to bynajmniej nie dlatego, że grasz w lidze :D tylko masz w aucie, żeby komuś wpieprzyć)

Opublikowano
nie no serio stary nie ma tych emotikonek i w ogóle bardziej zaawansowanego pisania - cytowania itd. jak ktoś nie zna się na tym html (jak ja) no to już dupka

Pinfwinku emotki wlaczasz sobie :

wchodzisz w ustawienia na gorze strony

pozniej po lewej maasz oglone ustawienia wchodzisz

schodzisz na sam dol i masz tam pozostale pocje

i tam zaznaczasz sobie Zaawansowany edytor WYSIWYG

i juz emoty :decayed:

Opublikowano

Kamil, kup normalną pałkę gumową na rynku, tzw w żargonie policyjnym "Blondynę" - ładnie integruje się z tapicerką (czarna wersja też jest), a uwierz mi, że strasznie boli;p

Opublikowano
  • Autor

heh u mnie na osiedlu tez cos sie pojebalo a mianowicie przyjezdzaja jakies oszolomy ze srudmiescia samochodami w 15 osob zakladaja ochraniacze na szczeki i bez pytania lataja i leja kogopopadnie na osiedlu

nie wazne czy stary czy mlody ... juz kumpel jeden wyladowal w tuszynie w szpitalu ze zlamanymi 3 zebrami zapadnietym i przebitym plucem ... goscie nawet nei bili go po twarzy po prostu po nim skakali

8 na 1 15 min po tym jak dojechal do szpitala przywiezli nastepne osoby 2 tygodnie temu to bylo tydzien temu w ten majowy sytacja sie powtorzyla skopali kilka osob ... nic k**wa tylko strzelac w kolana

a pozniej na rozpoznaniu rodzice zatrzymanych sa zdziwieni i oburzeni ze ich syn jest o cos oskarzony ... przyklad z 2 tygodni wczesniej ... paranoja jakas k**wa :facepalm:

Opublikowano

seba masz rację! paranoja totalna. i odnośnie strzelania w kolana to samo- ja bym tak robił! jeszcze oczy bym takiemu wbił do środka, że niewinnego napierdala. Panowie dzięki za wszystkie wskazówki - odnośnie pałek, bejsboli, blondyn i kluczy :D przydadzą się!

tymczasem ja zawijam, juz późno, a jutro do koluszek,brzezin itd itd pffff... 3majta się !

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

seba masz rację! paranoja totalna. i odnośnie strzelania w kolana to samo- ja bym tak robił! jeszcze oczy bym takiemu wbił do środka, że niewinnego napierdala. Panowie dzięki za wszystkie wskazówki - odnośnie pałek, bejsboli, blondyn i kluczy :D przydadzą się!

tymczasem ja zawijam, juz późno, a jutro do koluszek,brzezin itd itd pffff... 3majta się !

Opublikowano
  • Autor

http://www.sadistic.pl/przeciaganie-vt115864.htm

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

http://www.sadistic.pl/dziwny-wywiad-vt115852.htm

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

http://www.sadistic.pl/dziwny-wywiad-vt115852.htm

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2012 at 23:51 ----------

nie spimy juz czwarteczek prawie weekend ;)

---------- Post dopisany at 09:10 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ----------

nie spimy juz czwarteczek prawie weekend ;)

Opublikowano
kurde chłopaki jak ja to czytam to naprawdę szok :D Ładnie Wy macie banie zryte hahahha :D nie no morda mi się nie zamyka hahahaha

mam sprawę. Potrzebuję mieć u siebie w wozie mini pelochę ... jakiegoś BEJZBOLA takiego mniejszego (coś jak ma rem1k u siebie) gdzie takie coś mogę kupić (albo zdobyć inaczej?:D)

Panie kochany ! to musi byc zdobyczna bron a nie kupna... idz na jakas ustawke ze sprzetem i honorowo w boju sobie zalatw ;)

lepsze rozwiazanie to glock 17 9x9 Para :):decayed::decayed::decayed:

Seba... 9x19 Para ;) a nie lepiej .45ACP ? ;)

Opublikowano
  • Autor

hhehehe amunicja drozsza :P

Opublikowano

bierz kałacha niezawodny sprzęt

Opublikowano

albo nakurwiaj z chalbicy :grin:

Opublikowano
  • Autor
:polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

czosnkiem rzucaj - może wróg odejdzie;p

Opublikowano

:hi:dziń dybry, dziś nadszedł dzień pozbycia się germańskich kup z auta :decayed:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

nic mu nie bedzie jak go recznie przestawisz :) w sensie lusterko ;)

pewnie zdjecie boczka i podpiecie kostki bo nic tam wiecej nie ma :)

dokładnie :wink: 19 min. roboty z przerwą na fajka :decayed: chyba, że wiązka gdzieś na zgięciu w gumie się uszkodziła

Przepraszam bardzo a nikt nie napisze że jak ktoś odpiął do roboty to winien k*** podpiąć i dopiero oddać klientowi ? a nie rzucać propozycje kolejnej wycieczki pod konstantynów ? a paliwo to co? za darmo jest i czas ? żygać się chce .....:facepalm: lakiernik super i blacharz też ale mysleniem się blacharz nie wykazał, widocznie myśli ale -czasami

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ----------

pomijam fakt zniknięcia zapięcia pasa tylnej kanapy i konieczność podnoszenia całej kanapy żeby go wydostać - nie kumam po wuja do lakierowania drzwi podnoszono kanapę :kwasny:

Opublikowano

Siema koledzy zna ktoś tego sprzedawce bo przecież jesteście wszyscy z Łodzi

http://moto.allegro.pl/bmw-318d-navi-professional-parktronic-bezwypadkowa-i2306463354.html

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Siema koledzy zna ktoś tego sprzedawce bo przecież jesteście wszyscy z Łodzi

http://moto.allegro.pl/bmw-318d-navi-professional-parktronic-bezwypadkowa-i2306463354.html

Opublikowano
hhehehe amunicja drozsza :P

ale latwiej noge odstrzelic... ;)

Opublikowano
Siema koledzy zna ktoś tego sprzedawce bo przecież jesteście wszyscy z Łodzi

http://moto.allegro.pl/bmw-318d-navi-professional-parktronic-bezwypadkowa-i2306463354.html

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Siema koledzy zna ktoś tego sprzedawce bo przecież jesteście wszyscy z Łodzi

http://moto.allegro.pl/bmw-318d-navi-professional-parktronic-bezwypadkowa-i2306463354.html

trudno znać- danych poza nazwą zero :] auto fajne i owszem proponuje zadzwonić po info , na razie wygląda to na handlarza, nie komis

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.