Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie poszedl bym z wami ale ja to juz dzisiaj wiem ze jak sie z wami spotkam to sie najebie jak szpadel a w sobote musze isc na egzamin a na 9.oo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a co nie bedzie tak :decayed: jak mi to obiecasz to idem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie Bart milczy, my i tak idziemy sie najebac wiec jak chcesz sie dolaczyc :P

a ja powaznie mowie ze mam egzamin :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie poszedl bym z wami ale ja to juz dzisiaj wiem ze jak sie z wami spotkam to sie najebie jak szpadel a w sobote musze isc na egzamin a na 9.oo :grin:

:grin::grin::grin::grin::grin::thumbup1: nie ma to jak wiara w kolegów

---------- Post dopisany at 09:56 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema siema co tam slychac w wielkim swiecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho napierdala z promieniowaniem na szyje i dolna szczeke :/ nie jest wesolo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - jeżeli jeszcze nie zastosowałeś tej "kuracji", to uwierz, że się sprawdza, jako jedna z niewielu - walnij duszkiem pół litra i od razu w kimę, bo ból ucha jest okropny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nie jest wesolo bylem po piwko zobaczymy ;)

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nie jest wesolo bylem po piwko zobaczymy ;)

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

wszyscy maja rozjebana odme :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: dawno mnie nie było. Tak to jest, jak człowiek zarobiony lata :) W niedziele dołączę.

Dzisiaj byłem na myjni róg lutomierskiej i włókniarzy. Ciekawa firma. Mimo, że myjnia masówka, to próbują zachować pozory profesjonalizmu. Zanim zaczną myć wóz, wchodzisz do śmiesznego domku, jaki można za 2k kupić w OBI, tam u pani blondi kupujesz kawałek plastiku o wymiarach 2x2 cm - w przypadku mycia zwykłego za 17zł, bezbarwny. Dodatkowo, gdy chcesz żeby Ci autko wytarli, Pani wypisuje specjalny druk, który kosztuje 3zł :facepalm: Po tej całej biurokracji, wreszcie możesz wjechać na swoje stanowisko.

I teraz moja ocena (skala od 1 do 10)

- Panowie samochody myją, Panie wycierają.

- Panowie u mnie mają 8 - całkiem dobrze machają karszerem :decayed: generalnie jak podjeżdża fajne auto, to się bardziej przykładają, a jak podjeżdża jakiś przedstawiciel to mają go w d*pie.

- Panie u mnie mają 3 - chcą się podobać, ale do (D)Jay Lo to im daleko. nie wiedzą do czego służy ta specjalna szmatka, wiecznie mokra, aż z niej kapie.

Ogólne podsumowanie - polecam. Objechałem już kilka myjni, ale nigdzie nie umyją Ci tak dobrze auta. Oczywiście nie wspominam tutaj o myciu własnoręcznym :wink: proponuję tylko po umyciu znaleźć godzinkę i samemu dokładnie go wytrzeć.

A teraz już mogę kłaść się spać :):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...