Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

no wyszlo pierwsza klasa calkiem przypadkowo :D szkoda ze tego nie nagralem :D :D :D

prosze pana ile ?? 895 zl ?? za co ??

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

za jajco :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam ją ! jest u mnie :decayed: jest piekna... taka nowa :D reszta detali w drodze :D

DJ - przyszly poniedzialek rozpoczynamy rezanie ?

Opublikowano
  • Autor

uuuaaaa no to pieeeeeeeeeeeknie :D moze jak bedziecie dlubac przyszly piatek sobota to tam sie pojawie :P

Opublikowano

065_pics.jpg

:hi:za tydzien do PL, moze na weekendzik zajade na spota:decayed:

Opublikowano

może coś marcinie ogarniemy:) Dam Ci znać niebawem;]

Opublikowano

siemanko!:hi: co tam? jak tam? :naughty:

Opublikowano

piekny dzien dzis ! ot co ! ;)

Opublikowano

życie Ci nie miłe? :grin: dziś jest taki upał, że nie wiem jak się nazywam :whistling:

Opublikowano

co Ty gadasz - jest bardzo fajnie;)

Pany - ciocia Basia chce nas odwiedzić;]

Opublikowano

hehe... no chciałabym, ale jak zwykle nie zgram się czasowo z Waszym spotem :whistling:

Opublikowano

to sie spota przesunie :decayed:

nie znosze takiej pogody. spedzam cale dnie w temperaturze maksymalnie 18 stopni i jak wychodze na taki ukrop to czuje ze uchodzi ze mnie zycie. mimo wszystko dzis jest piekny dzien poniewaz odebralem piekne, nowe, duze turbo z cla i juz nie moge sie doczekac jak sie nim pobawie :D

Opublikowano

hehe.. dać mężczyźnie odpowiednie zabawki i życie staje się piękniejsze :decayed:

Opublikowano

my nigdy nie dorastamy - z wiekiem rosnie tylko wartosc zabawek :D

Opublikowano
my nigdy nie dorastamy - z wiekiem rosnie tylko wartosc zabawek :D

true :cwaniak:

Opublikowano

Marcin, tylko nie wkładaj nic po stronie ssącej, bo to chyba bez motoru nie działa, a jeszcze Ci krzywdę zrobi;p

Opublikowano
Marcin, tylko nie wkładaj nic po stronie ssącej, bo to chyba bez motoru nie działa, a jeszcze Ci krzywdę zrobi;p

nie bardzo wiem o co chodzi, ale jeszcze nie słyszałam żeby wkładanie od strony ssącej komuś kiedyś zrobiło krzywdę :polew::polew::polew::polew::bag:

Opublikowano
Marcin, tylko nie wkładaj nic po stronie ssącej, bo to chyba bez motoru nie działa, a jeszcze Ci krzywdę zrobi;p

to mamy problem bo ja juz wszystkie otwory spenetrowalem :decayed: w ciaze chyba nie zajdzie nie ?

Opublikowano

Więc mówisz, że turbo na sucho pracować nie będzie... :grin:

Pany - o której spot w niedzielę, bo serio - mam koncepcję grilla nad wodą:)

Opublikowano
  • Autor
Marcin, tylko nie wkładaj nic po stronie ssącej, bo to chyba bez motoru nie działa, a jeszcze Ci krzywdę zrobi;p

nie bardzo wiem o co chodzi, ale jeszcze nie słyszałam żeby wkładanie od strony ssącej komuś kiedyś zrobiło krzywdę :polew::polew::polew::polew::bag:

a widzisz i tu sie mylisz bo ja kiedys czytalem o gosciu ktory zapial sobie dojarke do mleka i problem byl w tym ze nie mogl wylaczyc i zdjac

bo dojarka wylaczala sie automatycznie po wyciagnieciu 20 litrow

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::naughty:

Opublikowano
Marcin, tylko nie wkładaj nic po stronie ssącej, bo to chyba bez motoru nie działa, a jeszcze Ci krzywdę zrobi;p

nie bardzo wiem o co chodzi, ale jeszcze nie słyszałam żeby wkładanie od strony ssącej komuś kiedyś zrobiło krzywdę :polew::polew::polew::polew::bag:

a widzisz i tu sie mylisz bo ja kiedys czytalem o gosciu ktory zapial sobie dojarke do mleka i problem byl w tym ze nie mogl wylaczyc i zdjac

bo dojarka wylaczala sie automatycznie po wyciagnieciu 20 litrow

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::naughty:

Seba, Ty to jesteś prze... :polew::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.