Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
No i masz... Pochwaliłam i teraz stoimy :kwasny: macie śmiertelny na estakadzie przy Kaliskiej :/ wiadukt zamkniety

motocyklista niestety...

a przepraszam Pani Ciocia Basia to jest tak ultra mobilna ze nadaje z trasy ??

f*ck :/ lipton

patrz w lusterka motocykle sa wszedzie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No i masz... Pochwaliłam i teraz stoimy :kwasny: macie śmiertelny na estakadzie przy Kaliskiej :/ wiadukt zamkniety

motocyklista niestety...

a przepraszam Pani Ciocia Basia to jest tak ultra mobilna ze nadaje z trasy ??

f*ck :/ lipton

patrz w lusterka motocykle sa wszedzie

No jaha :decayed: nie prowadzę to mogę klikac

Kurde, no masakra, w obie strony zamkniete bo podobno koziołkowal :/

Ale głowy nie dam, bo na radyjku kilka wersji...

Opublikowano

dj jest na forum to moze w Tomka wjechal :P bo na necie jest ze w audi dzwon :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Śmiertelny wypadek na estakadzie. Zginął motocyklista [ZDJĘCIA+FILM] - DziennikLodzki.pl

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Basia szacun za mobilnosc :)

Opublikowano

co ja co ja? o czym mowa? ja grzecznie siedze sobie cale dnie na dzialce

Opublikowano
  • Autor

no no to dobrze Tomcio :) bo sie martwilismy ;)

Opublikowano

ja również w nic nie przywaliłem - we mnie wjechali;p Już wyśmiałem HDI za ich wycenę - nawet nie zawiera niektórych części..

Opublikowano
  • Autor

ehh ja jak zawsze k**wa zydy j**ane :)

Bartku aka DJ w przyszly weekend bede mial dla Ciebie prezent :):naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Przyjadą założyć mi kablówke?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ta z pakietem dla doroslych :D jak sie na polibude zapisales to juz mozesz :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany 07-07-2012 at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 23:39 ----------

:whistling:

Opublikowano

leci ktos w koncu na ten nocny? Zbieracie sie gdzies?

Opublikowano
:siema: no właśnie oprócz mnie i Rafała ktoś rusza dupe ?
Opublikowano
  • Autor

:hi: no ja nie dotre niestety

Klysiu kaske uzbierales ?? bo ja nadal czekam na moje prawie 9 stowek :D:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

jeszcze musze dodrukowac 200 PLN :grin: i bedzie calosc :decayed:

Opublikowano

"patrz w lusterka motocykle są wszedzie" Jak mnie to wk***ia! A kto jest winien w 90 % wypadków z udziałem motocyklów? Mi to nawet takich nie szkoda....selekcja naturalna, osobniki ze słabym genotypem sami się wybijają

---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Jakby nie za***rdalał i się nie popisywał to by jeździł sobie dalej, pieprzyć ścigacze

Opublikowano
  • Autor

a jakby Twoje auto moglo leciec 400km/h i mialo 2 sekundy do 100 to nie kusiloby Cie zeby przycisnac do tych 400 ? zawsze bys jezdzil maksymalnie do 1/4 mocy auta ? zwykla i naturalna pokusa predkosci

Opublikowano
a jakby Twoje auto moglo leciec 400km/h to nie kusiloby Cie zeby przycisnac do tych 400 ? zawsze bys jezdzil maksymalnie do 1/4 mocy auta ? zwykla i naturalna pokusa predkosci

to wasze tyle nie jezdza :shock3:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

no moje nie :(

Opublikowano

:thumbdown: musisz mi je pozyczyc na weekend troche je porezam bedzie smigac 423km/h :decayed:

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

:decayed: pozytywna kobicina :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.