Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Elo wszystkim. Mam mały problem. Sprzedałem ostatnio swoje b6 1,6 i kupiłem b5 na pełnym wypasie z 1,8t. Zrobiłem nim 500 km i padł silnik (zawory albo coś innego zaczęło klekotać i lampka oleju się zapaliła) sprawdziłem olej i była ponad połowa stanu. Chciałem dojechać do domu a miałem 15 km, po przejechaniu 2 km coś strzeliło i biały dym z tłumika ;-/ Zatrzymałem się i zgasiłem silnik. Teraz nie wiem czy dzwonić do sprzedawcy i nie prosić o nowy motor bo to trochę dziwne...

kocham takie podejscie - zapali sie jedna jedyna lampka ostrzegawcza ktorej nie wolno ignorowac i wlasnie ta lampke oleje bo mam tylko kilka km do domu... lampka i klepiace popychacze podpowiadaja ze cisnienie oleju spadlo do poziomu w ktorym dalsza praca silnika grozi uszkodzeniem. silnik masz przytarty i dziekuje - musisz szukac nowego. paragraf ktory zacytowales chroni sprzedajacego przed takim rozwojem wypadkow. uwazam ze tylko i wylacznie ze swojej winy uszkodziles silnik

Już właśnie poczytałem i wszystko wiem. Jedynie mnie zmyliły wypowiedzi 2 mechaników że mógł być dolany motodoctor i że od tego poszło uszkodzenie. Już koniec tematu bo jestem na etapie szukania nowego silnika.

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powodzenia :) jezeli uda ci sie kupic sam slupek to po kosztach oddam ci k03 wyjete z mojego auta. olej nie wyciekal, luzow nie ma

Opublikowano
powodzenia :) jezeli uda ci sie kupic sam slupek to po kosztach oddam ci k03 wyjete z mojego auta. olej nie wyciekal, luzow nie ma

Tak teraz podejrzewam i czytam na forum że mogła mi tylko turbina paść bo tylko biały dym poszedł a silnik nie zgasł i normalne miał obroty na biegu jałowym. ile byś chciał za turbo? podejdzie do mojego?

Opublikowano

Marcin a bedziesz zmienial kierownice :decayed:

Opublikowano

bede, dogadamy sie :decayed:

Opublikowano

juz chcialem pozyczac bo chyba swoja do obszycia dam :kwasny:

Opublikowano

Tomus sobota aktualna ?

Opublikowano
Tomus sobota aktualna ?

aktualna pamietam o Tobie :)

Opublikowano

jutro do ciebie zadzwonie co gdzie i jak :decayed:

Opublikowano
jutro do ciebie zadzwonie co gdzie i jak :decayed:

spoko a ja wlasnie zakupilem sobie nowa kiere :decayed:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Teraz niech jakas madra osoba mi powie tasma pod kierownice czy jak to sie tam to zwie zeby mi obslugiwala multi i tempomat to najlepiej Q byla?

Opublikowano

bry państwu. kanu to byłeś ty jakiś tydzień temu, right?

Opublikowano
Tomus sobota aktualna ?

a gdzies jakas biba ??

Opublikowano
Tomus sobota aktualna ?

a gdzies jakas biba ??

Bartek no nas nie zaprosili Klysiu z Ewcia ida na weselicho

Opublikowano

lipton :P to jak pyton normalnie :P

ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie :grin:

Opublikowano
lipton :P to jak pyton normalnie :P

ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie :grin:

sluszna uwaga :decayed: a lato sie zaraz konczy :whistling:

Opublikowano
lipton :P to jak pyton normalnie :P

ale w sumie dawno sie nie sponiewieralismy gdzies w klubie :grin:

sluszna uwaga :decayed: a lato sie zaraz konczy :whistling:

ja sie sponiewieralem w sobote:facepalm:

Opublikowano

slyszalem przez telefon :grin: jak bym gadal z jakims przepitym menelem :grin:

Opublikowano
slyszalem przez telefon :grin: jak bym gadal z jakims przepitym menelem :grin:

daj spokoj dlugo by opowiadac bylem na kawalerskim za duzo nie pamietam wiem ze za duzo bylo :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.