Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heh tylko Ty jak widac dzisiaj chociaz Mario tez mowil ze przyleci chyba ;) chyba ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja pasuje na bank dzisiaj :kwasny:

Opublikowano

A ja z trasy podlecialem akurat :/ nic to - zawijam do domu

Opublikowano
A ja z trasy podlecialem akurat :/ nic to - zawijam do domu

no to pa :grin:

Opublikowano
heh tylko Ty jak widac dzisiaj chociaz Mario tez mowil ze przyleci chyba ;) chyba ;)

nie dolecę - Pisałem do Pantonika :kwasny: łeb mnie napieprza, że masakra :kwasny: i podkreślam NIE OD ALKOHOLU :kwasny:

Opublikowano
heh tylko Ty jak widac dzisiaj chociaz Mario tez mowil ze przyleci chyba ;) chyba ;)

nie dolecę - Pisałem do Pantonika :kwasny: łeb mnie napieprza, że masakra :kwasny: i podkreślam NIE OD ALKOHOLU :kwasny:

:grin:

Opublikowano

komu machałem dzisiaj pod Realem po 18? jechałem z zakupów z półśpiącym juniorem...

Opublikowano
komu machałem dzisiaj pod Realem po 18? jechałem z zakupów z półśpiącym juniorem...

do mnie machales. podjechalem pod reala ale okazalo sie ze spota niet ;)

Opublikowano

nie spimy nie spimy:decayed:

---------- Post dopisany at 03:06 ---------- Poprzedni post napisany at 02:19 ----------

o jest i Seba :decayed: tyle ze nie na Lodzkim

Opublikowano
  • Autor

Kto spi ten spi a ja czuwam ;)

Ale ze jak nie na lodzkim ? ;)

---------- Post dopisany at 04:38 ---------- Poprzedni post napisany at 04:32 ----------

Rafalku nie wstydzimy sie :D

---------- Post dopisany at 04:45 ---------- Poprzedni post napisany at 04:38 ----------

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (2 zarejestrowany(ch) oraz 0 gości)

Opublikowano

ani jednej zywej duszy nie widac i z kim tu czlowiek pogada

---------- Post dopisany at 05:07 ---------- Poprzedni post napisany at 05:04 ----------

ej to nie wiem bo na liscie Cie nie ma a swiatelko sie pali kolo CIebie :decayed:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Do pracy po tygodniu :beach::beach::beach: - :kwasny: :kwasny: :kwasny:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:05 ----------

ani jednej zywej duszy nie widac i z kim tu czlowiek pogada

---------- Post dopisany at 05:07 ---------- Poprzedni post napisany at 05:04 ----------

ej to nie wiem bo na liscie Cie nie ma a swiatelko sie pali kolo CIebie :decayed:

To szczwana gapa :decayed::grin::decayed::grin:

Opublikowano

do mnie machales. podjechalem pod reala ale okazalo sie ze spota niet ;)

:good: gdyby junior był mniej marudny to bym podjechał a tak to tylko w ruchu jakoś usypiał :P

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

:decayed::decayed::decayed:

PEZET SUPERGIRL on Vimeo

Opublikowano

dla mnie osobiscie jest to jedna wielka k**wa masakra:thumbdown::facepalm: ale Pezet zrobil dobra robote :decayed: o gustach sie nie dyskutuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

hahahhah :D

ale ma gruby poczucie humoru :D no wkladac ryj do boxa z koksem bezcenne z jajem zrobione i fajny montaz

mi sie podobalo :):decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

on zawsze mial takie odjebane kawalki :)

Wini feat. Wiśnia - Rzucam (prod. Matheo) - YouTube

Opublikowano

kto go w tej lektyce uporadzil :grin:

Opublikowano
  • Autor

:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

A Ty zgarniasz ciacho? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.