Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a ja dzisiaj dostalem pamiatke od strazy wiejskiej 400 zl i 8 pkt dobrze ze kolega bierze na siebie bo bym prawka juz nie mial

Ja w niedzielę podjechałem z braciszkiem na Lublinek by o 16:00 strzelić fotki londującego Rayanera no i wjebałem się na zakaz by podjechać najbliżej pasa (od strony miasta gdzie siada).... fotki wyszły ekstra... wracamy a tam stoją pały i od razu koguty więc zjechaliśmy.... gadka szmatka, nic się nie dało ugadać więc po 500zł i 5punktów na głowę za B1 zakaz wjazdu... jeszcze coś pier**lił, że dzisiaj ma szczęście do Audi... hehehee... A najlepsze w tym wszystkim to te za***iste rady "a jakby tam była przepaść.... wielka wyrwa to mógłby Pan wpaść... ", kuwa no jak w MIŚu.... "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?! "

Pały to pały... imbecyle i nic się nie zmienia mimo upływu lat.

Fotki za tysiaka LOL :)

http://s8.postimage.org/57gtbk6r5/image.jpg

http://s7.postimage.org/l9l55w4c7/image.jpg

http://s7.postimage.org/7hbs7djw7/image.jpg

Przepiękne fotki :decayed:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

:hi::hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tu dzisiaj taki tłum, rwetes i harmider :polew::hi::grin::decayed::banan::kwasny:

Opublikowano

Mario dzięki udało się :decayed: Pany i Panie mam do wynajęcia mieszkanie w bloku na parterze na ulicy Szklanej-prostopadła do Franciszkańskiej. 3 pokoje - 1500 zł z opłatami już, jakbyście mieli chętnego jakiegoś to przekazać. Aha jakby ktoś z Was chciał mogę zejść do 1200

Opublikowano

jeśli w jakiś sposób :wink: pomogłem to ciesze się, że pomogłem :decayed:

Z mieszkankiem będę miał na uwadze, bo pytał mnie ostatnio jeden znajomy :wink:

Opublikowano

ale tu tłoczno!!!!!!!!!!!!!!

po kolei, nie bić się dla wszystkich starczy:decayed:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano
:grin: :grin: :grin:

i co wujo zacieszasz:grin:

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:

i co wujo zacieszasz:grin:

tak po prostu - po polsku :polew: :polew: :polew:

Zaraz zawijam w liście - słucham jeszcze troszkę muzy

:wink: :wink: :wink:

Opublikowano

to kolorowych:wink:

Opublikowano

dobra muza ! oczywiscie nie tak elegancka jak bracia figo fagot :decayed:

Opublikowano

boshhh ide się chyba napić taki księżyc za oknem....:grin:

Opublikowano
boshhh ide się chyba napić taki księżyc za oknem....:grin:

podlatuj do mnie - się napijemy :wink: a co ... :decayed:

Opublikowano

eee i co rano będe szła po torach ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

podleciec i tak podlece kiedyś jak dojdą do mnie te lampy :D

Opublikowano
:siema: po urlopie :decayed:
Opublikowano
eee i co rano będe szła po torach ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

podleciec i tak podlece kiedyś jak dojdą do mnie te lampy :D

podlatuj - nie kombinuj :decayed:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Lipali - Życie cudem.wmv - YouTube

Opublikowano
:siema: po urlopie :decayed:

siema :drinks:

Opublikowano

auto wystrojone, 1.5 bara nadmuchane :decayed:

Opublikowano
auto wystrojone, 1.5 bara nadmuchane :decayed:

:banan:

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

:siema: po urlopie :decayed:

siema :drinks:

Madziula ta B8 stoi u mnie na osiedlu :decayed:

Opublikowano
eee i co rano będe szła po torach ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

podleciec i tak podlece kiedyś jak dojdą do mnie te lampy :D

podlatuj - nie kombinuj :decayed:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Lipali - Życie cudem.wmv - YouTube

Mario ja do was zawsze bardzo chetnie ale teraz to juz sie zapakowałam horyzontalnie to wyra .....i juniory same zostawic tak troche lipnie

Opublikowano

Madzia kwestia chęci :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.