Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja powiem tyle podjechalem na spota o 19 i jeszcze zdazylem przejechac sie Marcina furka i powiem tyle DAJE RADE JAK WUJ

Opublikowano
:hi: Sorki za nieobecność na spocie, ale dwie rezerwy mi się palą - na desce rozdzielczej i na koncie :grin::grin::grin::grin:

nakladam na ciebie kare finansowa w wysokosci 100 PLN za nieobecnosc :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kurde Pany ja niedawno sie obudzilem troche nie ogarniam kuwety :)

Tomku przepraszam ze nie odebralem ale jak uslyszalem ze dzwoni telefon wylalem niedopitego drina a pozniej sie wyjebalem z fotela :)

Marcinie czy bedzie jakas druga tura na przejazdzke ?? :)

Klysiu kurde daj nr konta bo mi glupio i zaplace kare

Opublikowano

Marcinie czy bedzie jakas druga tura na przejazdzke ?? :)

oczywiscie, obiecalem przeciez :)

Opublikowano

jak obiecal tak zrobil :decayed: ja osobisice czuje nie dosyt malo mocy :grin::kox:

Opublikowano
  • Autor

no to super :D ciesz sie ja moge w tygodniu rowniez :D takze :D w razie co :D:P wieczorem jestem redi stedi go :D:P

Klysiu rozumiem ze jechales i bylo podobnie jak u Ciebie ? :D:decayed:

Opublikowano
podobnie jak u Ciebie ? :D:decayed:

jak w moim bylym 1.6 PLG :decayed:

Opublikowano
no to super :D ciesz sie ja moge w tygodniu rowniez :D takze :D w razie co :D:P wieczorem jestem redi stedi go :D:P

Klysiu rozumiem ze jechales i bylo podobnie jak u Ciebie ? :D:decayed:

ja tyz jechalem i powiem tyle chyba ma jakas dziure w ukladzie wydechowym bo tak dziwnie swista jak dobrze depnie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

a tak serio serio jest miazga naprawde kawal dobrej roboty

Opublikowano
  • Autor

no i tego sie spodziewalem :) Tomek jak zawsze prawde powie

a co tam sie stalo ze dzowniles ?? faktury pewnie ?? :)

:* <3 :D

Opublikowano
no i tego sie spodziewalem :) Tomek jak zawsze prawde powie

a co tam sie stalo ze dzowniles ?? faktury pewnie ?? :)

:* <3 :D

faktury to w kazdej chwili moge Ci teraz podrzucic zreszta jutro bede u Ciebie pod domem znowu, a dzwonilem bo chcialem dowiedziec sie czy jestescie jeszcze bo jechalem z dzialki a byla juz 18:40

Opublikowano

dobranoc:hi:

Opublikowano

zna ktoś jakiegoś tokarza w Łodzi?

Opublikowano
  • Autor

Tomku ok do 12 jestem zapraszam na herbatke :) czy kawke :)

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Łoooo kuurde widzę, że ominęło mnie upalanie Marcinkowej prawie-RSki :grin::grin::grin:

Kłysiu, będę się odwoływał :thumbdown::thumbdown::thumbdown::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:hi:

Łoooo kuurde widzę, że ominęło mnie upalanie Marcinkowej prawie-RSki :grin::grin::grin:

trza bylo byc na spocie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i ile wyszlo po hamowni ?? :D

Opublikowano

Marcin, patrząc na Twojego awatara zastanawiam się, czy aby na pewno zamontowałeś turbinę, czy psa, bo wielkością pasują do siebie :grin::grin::grin::grin::grin:

Sprawdzałeś? :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.