Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema :D

Marcin no powiem Cie i love russia :D

bedziesz dzisiaj ?? bo bym tego demona w koncu zobaczyl :) aparat wezme cos sie ustrzeli :D

kurde musze zrobic tego vaga u siebie :) dzisiaj go zrobie ale na spota nie wezme kompa bo bede go robil pewnie pozno w nocy :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzisiaj chyba odpuszcze :whistling:

Opublikowano
siema :D

Marcin no powiem Cie i love russia :D

bedziesz dzisiaj ?? bo bym tego demona w koncu zobaczyl :) aparat wezme cos sie ustrzeli :D

kurde musze zrobic tego vaga u siebie :) dzisiaj go zrobie ale na spota nie wezme kompa bo bede go robil pewnie pozno w nocy :)

postaram sie podjechac. nadal chcesz transformersy ?

Opublikowano

a ja podjade

Opublikowano

Ja też będę.:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Marcinie a transformersy masz na dvd czy br czy jak ?? :)

Opublikowano

wez dysk, Transformers.Dark.Of.The.Moon.2011.3D.HSBS.1080p.BluRay.x264-iFH.mkv ;)

Opublikowano
:hi: pozdro, piekna pogoda była.....
Opublikowano
  • Autor

Marcin na prezydenta batalionuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ----------

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin: ja zakladam :decayed: B7 Pytalion :decayed:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

taka wizje mam :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-black-glut-orange-245156/

albo moze czerwony :whistling: Seba nie zrobil bys mi jakiegos VT jak by to wygaldalo w B5 w czerwieni i pomaranczy (lustra i znaczek) ?

Opublikowano
Marcin na prezydenta batalionuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Lubie to! :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin: ja zakladam :decayed: B7 Pytalion :decayed:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

taka wizje mam :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-black-glut-orange-245156/

albo moze czerwony :whistling: Seba nie zrobil bys mi jakiegos VT jak by to wygaldalo w B5 w czerwieni i pomaranczy (lustra i znaczek) ?

ale to też będzie elitarny klub?

Opublikowano

Siemano

Kogo przyfilowałem wczoraj na parkingu pod Carrefourem na Szparagowej - bordowy sedan B5, blachy EL 613NL (całkiem świeżutkie, bo dopiero co weszło ...NW) :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin: ja zakladam :decayed: B7 Pytalion :decayed:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

taka wizje mam :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-black-glut-orange-245156/

albo moze czerwony :whistling: Seba nie zrobil bys mi jakiegos VT jak by to wygaldalo w B5 w czerwieni i pomaranczy (lustra i znaczek) ?

ale to też będzie elitarny klub?

only exclusiv car :grin:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin: ja zakladam :decayed: B7 Pytalion :decayed:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

taka wizje mam :decayed::arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/b7-black-glut-orange-245156/

albo moze czerwony :whistling: Seba nie zrobil bys mi jakiegos VT jak by to wygaldalo w B5 w czerwieni i pomaranczy (lustra i znaczek) ?

ale to też będzie elitarny klub?

only exclusiv car :grin:

:shock3::slina::jerk::jerk::jerk::jerk::decayed:

Opublikowano

Smutno Mi o ja pier**le - YouTube#!

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

hehehe grubo :D

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Audi Coupe 2.0 ABK Łódź ? Tablica.pl

Opublikowano
ale to gdzie dzisiaj, port czy real ?

pytałeś się o doświetlanie zakrętów (halogenami) w momencie włączenia kierunku... mówiłem, że na 99% w B6 i B7 nie ma takiej opcji (mowa o serii i kodowaniu sterownika) - upewniłem się i na 100% nie ma...pozostaje tylko rezanie na własną rękę dodatkowymi sterownikami/przekaźnikami ala allegro itp.

coś takiego jest dostępne przy LC czyli B8 i wyżej.... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.